Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 369


Tady je příprava do skleníku.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 13-05-2013 v 16:02 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 370


Cau Grws,
tak muj problem se zvetsuje (odkazuju na str 22. moje dva thready bez odpovědi). postizenych listu pribyva..hlavne v nizsich castech..takze starsi listy.. teploty porad max 29. zalevam jednou za 3 dny uz skoro vyschly substrat. listy ktere jsem otrhal na foto, sly odtrhnout strasne lehce, byly skoro na odpadnuti. mam 14 dni kvetu, a zatim jsem dvakrat daval komplet od biobizzu. zazcatku jsem to videl na prebytek dusiku ale od proplachu a omezeni hnojeji N problem neustal ba se rozsiruje.a snad vsechny listy maj uschlou špičku..sice minimalne,ale taky to neco indikuje.ph pudy kolem 6, takze to bych vyloucil.. jediny co me napada, je šok,kterejch par prodelaly.je to mozny,že takhle vypada šok?
jinak pro uplnost jedu v light-mixu..za dobu co jedu jsem dal fishmix a korenak v rustu(s mixem jsem to trochu prehanel), superthrive (hormony,vitaminy) a v kvetu prvni tyden biobloom, biogrow, topmax(2ml od kazde) a podruhy to samy jen bez biogrowu. zejtra bych chtel pohnojit, tak nevim jestli tomu neuskodim! moc dik za kadzou radu

Greenhead

Old Post 15-05-2013 v 20:37 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 371

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
Cau Grws,
tak muj problem se zvetsuje (odkazuju na str 22. moje dva thready bez odpovědi). postizenych listu pribyva..hlavne v nizsich castech..takze starsi listy.. teploty porad max 29. zalevam jednou za 3 dny uz skoro vyschly substrat. listy ktere jsem otrhal na foto, sly odtrhnout strasne lehce, byly skoro na odpadnuti. mam 14 dni kvetu, a zatim jsem dvakrat daval komplet od biobizzu. zazcatku jsem to videl na prebytek dusiku ale od proplachu a omezeni hnojeji N problem neustal ba se rozsiruje.a snad vsechny listy maj uschlou špičku..sice minimalne,ale taky to neco indikuje.ph pudy kolem 6, takze to bych vyloucil.. jediny co me napada, je šok,kterejch par prodelaly.je to mozny,že takhle vypada šok?
jinak pro uplnost jedu v light-mixu..za dobu co jedu jsem dal fishmix a korenak v rustu(s mixem jsem to trochu prehanel), superthrive (hormony,vitaminy) a v kvetu prvni tyden biobloom, biogrow, topmax(2ml od kazde) a podruhy to samy jen bez biogrowu. zejtra bych chtel pohnojit, tak nevim jestli tomu neuskodim! moc dik za kadzou radu

tak je mozne ze to budes mit přesycene...? hmm davas jim moc?

Old Post 15-05-2013 v 21:11 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 372

myslis hnojiva?

Greenhead

Old Post 15-05-2013 v 23:10 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 373

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
myslis hnojiva?


JO resp ty veci kolem...nevim co presne obsahuji/kolik
ja to nepouživam ,nekdo jiny se musi vyjadřit

Old Post 16-05-2013 v 21:06 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 374

no nevim vid..lightmix a zatim v kvetu jen 2x pohnojeno.. (topmax,biobloom,biogrow-kazda 2ml). je to mozny po takhle maly davce? rapiky listu jsou dost cervene.taky by to mohl byt presnej opak- neodstatek..?? nevi nekdo pllsssssSSS?

Greenhead

Old Post 16-05-2013 v 22:21 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 375

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
no nevim vid..lightmix a zatim v kvetu jen 2x pohnojeno.. (topmax,biobloom,biogrow-kazda 2ml). je to mozny po takhle maly davce? rapiky listu jsou dost cervene.taky by to mohl byt presnej opak- neodstatek..?? nevi nekdo pllsssssSSS?

Plácáš se v tom pěkně. Za prvé... přepínat flekatý kytky.. ne ne. Za druhé... netrap je hlady a hnoj při (téměř) každé zálivce přiměřeným množstvím hnojiva.
Já ti doporučuji, alespoň zkušebně, zalévat nejméně jednu kytku, každý den i kdyby byla hlína vlhká, pořádně nahnojenou zálivkou(EC 1,6 min.). Za 7 dní uvidíš výsledek.

Old Post 17-05-2013 v 06:05 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 376

no musel uz jsem prepnout vzhledem k jejich velikosti.. a nakvetly pekne. takze to vidis na ndostatek zivin? ec metr nemam, takze hnojba podle tabulky, kde uvadej prvni tejdny jen 2ml/l.tak abych jeste neuskodil

Greenhead

Old Post 17-05-2013 v 10:30 AM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 377



Zdravim odbornikov na vyzivu. Mam problem s listami, neviem cim to je, preto by som rad poprosil o pomoc. Mam to v boxe 50x60x130cm, substrat je z Baumaxu na klicenie a v nom asi 10-15% perlitu. Svietim 2x46WCFL 18/6, na spodku vetrak fuka na rastliny, na vrchu dalsi odsava. Pustam ich na 15 min. kazdu hodinu. Pred ventilatorom na spodku je v pohari s vodou synteticka tkanina s ktorej sa odparuje voda na zvlhcovanie. Asi 3dcl za den. Teplota sa pohybuje od 22 do 26 stupnov. Ked som doma, postrekum to rozprasovacom asi kazdu hodinu, alebo ked si spomeniem. Ph som meral tak, ze som cely kvetinac ponoril na noc do vody s Ph 7 a potom som tu vodu prefiltroval a zobral do labaku odmerat. Ph bolo 7,15. Vodu na zalievanie som najprv pouzival z pramena bez akychkolvek uprav. Obsahuje nejaky vapenec, lebo vo varnej kanvici sa mi robi povlak. Takze prestal som ju pouzivat a teraz zalievam iba dazdovou vodou. Hnojim cca 1x za tyzden hnojivom na muskaty podla navodu. NPK 10-7-10. Prve tri tyzdne po nakliceni som nehnojil nicim. Mam tam teraz 3 rastliny ktore pojdu coskoro von a nejake klony. Jedna je v dobrom stave, cela zelena a na dvoch mam listy, hlavne spodne, na krajoch zozltnute. Zalievam ked su kvetinace lahke a prstom zahrabnem do suchej zeminy. Co tomu chyba, kde je problem ? Je vysoke Ph? Alebo nedostatok zivin ? EC nemam cim merat, ziadne ine stimulatory a hnojiva nepouzivam.

RB

Old Post 17-05-2013 v 10:39 AM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 378

erbes: žeby toto? http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499 přísp. č.7

PH 7 je špatný...do hlíny 6,5 max.

Old Post 17-05-2013 v 10:45 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 379

Ano, to som cele precital, vychadza mi to na nedostatok horcika, alebo zinku, alebo spatne Ph. Poradit som sa chcel preto, lebo som zahradnicky zaciatocnik. Ph som uz zacal znizovat, zatial sa to neprejavilo.

RB

Old Post 17-05-2013 v 10:49 AM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 380

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
no musel uz jsem prepnout vzhledem k jejich velikosti.. a nakvetly pekne. takze to vidis na ndostatek zivin? ec metr nemam, takze hnojba podle tabulky, kde uvadej prvni tejdny jen 2ml/l.tak abych jeste neuskodil


ja si myslim, ze jsi ty listy odrovnal tim strikanim fishmixu kazdy den, plus se ti tam projevila asi nejaka plisen a ten biool jim asi taky na krase nepridal ...

takze ponauceni pro priste - strikat jednou za tyden ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-05-2013 v 10:56 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 381

jo) asi mas recht...jeste me napada jestli by tohle nemohly pusobit soky.?co myslis?

Greenhead

Old Post 17-05-2013 v 21:13 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 382

citace:
Původní příspěvek od Mr.Greenhead
jo) asi mas recht...jeste me napada jestli by tohle nemohly pusobit soky.?co myslis?


"soky" je docela neurcite slovo - pokud dodrzujes teplotu, vlhkost, hnojiva a alespon trochu cistotu, tak by to melo rust normalne - neco jsi udelal spatne (pravdepodobne ty postriky). Takze za tim nejakou vedu nehledej...

at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 18-05-2013 v 16:33 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 383


čaute, mám problem se svojí Amnesia haze auto. Jeden list prvního patra vypadá takto. Nevíte někdo čím to je?

Old Post 20-05-2013 v 13:55 PM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rabbits_whitE
Nový Člen

Karma uživatele rabbits_whitE - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 384



ahoj, mám kytky chvíli venku, cca 2-3týdny, listovej kompost, hnojím zatím biobizz grow a před třema dnama jsem objevil, že se mi děje to na fotce:
podle encyklopedie je to housenice, co s tím? nikde ji nenacházím, jen černý tečky snadno sundatelný zespodu listů, to ale nevim, jestli nebyla jen hlína. Biool jsem dával, ale pokračuje to. Nebo kyselá půda?

Old Post 20-05-2013 v 16:56 PM
rabbits_whitE je offline   Profil uživatele rabbits_whitE   Find more posts by rabbits_whitE   Foto galerie člena rabbits_whitE   Click here to Send rabbits_whitE a Private Message   Add rabbits_whitE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6980280 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív