Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 369



Nimbový olej jsem použil naposledy před týdnem. Zvlhčovač jsem teda odpojil a myslíš že bych to měl zkusit třeba zítra postříkat čistou vodou aby se ten film trochu smyl? ..... jak to myslýš s těmi kořeny to jako vyndat to celé z květináče? EC metr nemám už mi na něj nezbyli prachy, je to můj první indorový grow. Přidávám aktuální foto vypadá to že se postup problému zrychluje. ta druhá fotka je stejný list jako druhá fotka listu v mém druhém příspěvku s fotkami.

Old Post 13-04-2012 v 21:17 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 370



Mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 27°C a vlhkost 65%. Svitim jim 250W sodikem ktery je od kytek cca 30 cm. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Kytky jsou ted v rustu 43dni. Jinak pouzivam vodu z reverzni osmozy.pH zalivky je 6,5 a pH vytoku je 6,8. Za rady predem diky.

Old Post 14-04-2012 v 10:37 AM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 371

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
Mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 27°C a vlhkost 65%. Svitim jim 250W sodikem ktery je od kytek cca 30 cm. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Kytky jsou ted v rustu 43dni. Jinak pouzivam vodu z reverzni osmozy.pH zalivky je 6,5 a pH vytoku je 6,8. Za rady predem diky.


jim namichej PH tak na 6... nebo mene uvidis kolik ti vytece -spise asi 6 bych nechal....

Old Post 14-04-2012 v 11:40 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 372

Přesně jak píše mysak, já míchám ph kolem 5.9 a na výtoku mám 6.2.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 14-04-2012 v 13:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 373

No na tom All mixu je napsane ze ma pH 6,8 takze pujde to vubec dostat na pH 6?
Se m izda ze si to ta hlina castecne upravuje to pH.

Old Post 14-04-2012 v 14:02 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 374

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
No na tom All mixu je napsane ze ma pH 6,8 takze pujde to vubec dostat na pH 6?
Se m izda ze si to ta hlina castecne upravuje to pH.


Doxenon jede kokos,tam se dává nižší ph..
V hlíně je ideal na výtoku okolo 6,5..

Old Post 14-04-2012 v 17:11 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 375

citace:
Původní příspěvek od vencias
Nimbový olej jsem použil naposledy před týdnem. Zvlhčovač jsem teda odpojil a myslíš že bych to měl zkusit třeba zítra postříkat čistou vodou aby se ten film trochu smyl? ..... jak to myslýš s těmi kořeny to jako vyndat to celé z květináče? EC metr nemám už mi na něj nezbyli prachy, je to můj první indorový grow. Přidávám aktuální foto vypadá to že se postup problému zrychluje. ta druhá fotka je stejný list jako druhá fotka listu v mém druhém příspěvku s fotkami.


Ty špatný,nejžlutější listy odstraň..Pak kyti osprchni,snaž se ten oil dostat trochu z nich pryč..A pak ventilace,ofuk a vlhkost drž níž a zalej až po odlehčení(proschnutí květináčů)..Zaolejovaný kytky málo odpařujou a tedy i málo pijou..

Old Post 14-04-2012 v 17:15 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
No na tom All mixu je napsane ze ma pH 6,8 takze pujde to vubec dostat na pH 6?
Se m izda ze si to ta hlina castecne upravuje to pH.

jo kyselinou PH-

Old Post 15-04-2012 v 11:42 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mantequia
Nový Člen

Karma uživatele mantequia - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 377

Zdarec, mam mensi problem

jedu druhy kolo a z 30 vyklicenych semen se jich v kokosu chytlo pouhych 20

dnes sem byl zkontrolovat jak se prckove maji a další 2 pomalu zloutnou a jakoby umiraly

puda: kokos
svetlo: 400w MH ( cca 40cm od vrcholku )
teplota: 25°C
vlhkost:30-40% (cekam na vykonejsi zvhlčovačku)

pomalu sem zacal michat slabou koncentraci hnojiv (AH) a ostatní dělaj patra a rostou jak o život.. ale nejde mi do hlavy ten zbytek

nevíte kde sem mohl udělat chybu ? děkuji

23

Old Post 15-04-2012 v 12:55 PM
mantequia je offline   Profil uživatele mantequia   Find more posts by mantequia   Foto galerie člena mantequia   Click here to Send mantequia a Private Message   Add mantequia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od mantequia
Zdarec, mam mensi problem

jedu druhy kolo a z 30 vyklicenych semen se jich v kokosu chytlo pouhych 20

dnes sem byl zkontrolovat jak se prckove maji a další 2 pomalu zloutnou a jakoby umiraly

puda: kokos
svetlo: 400w MH ( cca 40cm od vrcholku )
teplota: 25°C
vlhkost:30-40% (cekam na vykonejsi zvhlčovačku)

pomalu sem zacal michat slabou koncentraci hnojiv (AH) a ostatní dělaj patra a rostou jak o život.. ale nejde mi do hlavy ten zbytek

nevíte kde sem mohl udělat chybu ? děkuji


No,dvě věci,pálit na prcky ze semen čtyřkilem (to máš Osram Plantastar..? jestli jo,tak to je soda a modrý sv je tam jen přidaný..) ze 40cm to můžou bejt přesvícený,nebo moc zálivky..? Nevim,jak je máš starý a velký..A jaký máš ph?

Old Post 15-04-2012 v 13:11 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mantequia
Nový Člen

Karma uživatele mantequia - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 379

citace:
Původní příspěvek od EDA45


No,dvě věci,pálit na prcky ze semen čtyřkilem (to máš Osram Plantastar..? jestli jo,tak to je soda a modrý sv je tam jen přidaný..) ze 40cm to můžou bejt přesvícený,nebo moc zálivky..? Nevim,jak je máš starý a velký..A jaký máš ph?


Tuším že jo je to ciste MH vybojka (tu mam na rust + HPS na kvet tusim GIB)

mam jeste jednu vybojku do druhy poloviny a ta je kombinovana na rust i kvet a ta je tusim Osram Plantastar


stary sou tejden ( 80% znich uz dela 3. patro )

moc zalivky ? myslis ze jsou prelity ? (sazenicky sou v kelimkach s drenaznima dirkama takze nevim jestli je to prelity kdyz zbytek odtece pryc) budu je presazovat do kvetinace az trochu povyrostou

PH nevím ani jsem ho předchozi kolo neřešil protoze je to voda ze studny a problémy sem nemel
___________-

takze me napada ze sou presviceny ? ale jaktoze ostatní jedou a něco nejede skoro vůbec

23

Old Post 15-04-2012 v 13:25 PM
mantequia je offline   Profil uživatele mantequia   Find more posts by mantequia   Foto galerie člena mantequia   Click here to Send mantequia a Private Message   Add mantequia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 380

ahoj.
ten kokos musí být jen vlhkej, ne prolitej.
souhlasím s edou a 400W na semena je hrozně moc.
tady je hrozně důležitá teplota a pokud tou 4stovkou nepálíš kytky, tak nevadí nic. raději ji dej o něco výš.
teplota!!!!!
musí být hlavně toho kokosu, tak tam zapíchni teploměr.
já jsem měl teplotu vzduchu 28°C a přitom od spoda mi šla zima.
měl jsem stejný problém.
samozřejmě vlhkost 30 až 40% je málo. dej přez to alespoň folii.

ps. kdo říká, že kokos nejde přelejt je vůl. jde a vadí to hlavně u semen a řízků. když jsou kytky větší, tak to nevadí

Old Post 15-04-2012 v 13:53 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mantequia
Nový Člen

Karma uživatele mantequia - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 381

ok, zkusim teplotu pudy (mam ten min/max stou sondickou

dam vybojku vys

folii sem tam mel.. vyrobil jsem jim takovej jako pařníček ale radsi sem ho otevrel protoze sem nevedel jestli to neni treba spatnou cirkulaci vzduchu jak to bylo uzavreny ( s mensimy pruduchy )


díky za váš čas.. snad se holyk zmatoří

23

Old Post 15-04-2012 v 14:02 PM
mantequia je offline   Profil uživatele mantequia   Find more posts by mantequia   Foto galerie člena mantequia   Click here to Send mantequia a Private Message   Add mantequia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 382

citace:
Původní příspěvek od mantequia
ok, zkusim teplotu pudy (mam ten min/max stou sondickou

dam vybojku vys

folii sem tam mel.. vyrobil jsem jim takovej jako pařníček ale radsi sem ho otevrel protoze sem nevedel jestli to neni treba spatnou cirkulaci vzduchu jak to bylo uzavreny ( s mensimy pruduchy )


díky za váš čas.. snad se holyk zmatoří


Zase kluci neblbněte,u tejden starejch mrňat který mají 10-15cm neřešte rozdíl teplot mezí vrcholkama a o pár čísel níž v substrátu,rozdíl je zanedbatelnej..
Přesvícení a přelití,malejm ze semen jen vlhkej substrát a hlavně ještě tejden si je mohl mít pod zářivkou nebo pod CFL..
Prát do naklíčenejch semen čtyřkilem ze 40cm,tam hledej problém..Některý to prostě nedávaj..Můžeš mluvit o štěstí,že 80% jich to dalo..
Aspoˇto zvedni na 80cm-1m..

Old Post 15-04-2012 v 14:24 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mantequia
Nový Člen

Karma uživatele mantequia - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 383

Super díky za info

já ho nedal moc vysoko z obav ze se vytahnou moc do vejsky .. znáte to 20cm klacík a na něm 2 lístečky

tak sem ho radši dal níž a tím se připravil o téměř 10sazenic

holt se chybama člověk učí...

23

Old Post 15-04-2012 v 14:26 PM
mantequia je offline   Profil uživatele mantequia   Find more posts by mantequia   Foto galerie člena mantequia   Click here to Send mantequia a Private Message   Add mantequia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 384

citace:
Původní příspěvek od mantequia
Super díky za info

já ho nedal moc vysoko z obav ze se vytahnou moc do vejsky .. znáte to 20cm klacík a na něm 2 lístečky

tak sem ho radši dal níž a tím se připravil o téměř 10sazenic

holt se chybama člověk učí...


První 3-4 dny mělo bejt aspoň metr nad nima,dál pak postupně snižovat..
Nemluvě o tom,že je to "vyhazování kilowathodin oknem"..

Old Post 15-04-2012 v 14:31 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1223130 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív