Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
NaeLeS
Nový Člen

Karma uživatele NaeLeS - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 353

Salam alejkum,

podle mého nazoru moc zalevas,...

The God

Old Post 09-05-2013 v 08:07 AM
NaeLeS je offline   Profil uživatele NaeLeS   Find more posts by NaeLeS   Foto galerie člena NaeLeS   Click here to Send NaeLeS a Private Message   Add NaeLeS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 354

den pred tim sem nechal proschnout

Old Post 09-05-2013 v 08:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NaeLeS
Nový Člen

Karma uživatele NaeLeS - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 355

Tak v tom pripade fakt nevim,...todle se mi stalo když sem prelil,....

The God

Old Post 09-05-2013 v 08:16 AM
NaeLeS je offline   Profil uživatele NaeLeS   Find more posts by NaeLeS   Foto galerie člena NaeLeS   Click here to Send NaeLeS a Private Message   Add NaeLeS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 356

jinak je to zasazeny do cocosu a tady lidi pisou ze se ma prolejvat s vytokem tak 20 procent coz delam pote odstranuji vse co vytece z podtacku

Old Post 09-05-2013 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 357

zkousel sem to prolejt jen vodou s upravenym ph jinak divny je ze ostatni kytky co sem zalil jsou ok maj to jen pet kytek

Old Post 09-05-2013 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 358

Momentalne nemam cim fotit, ale je tu dost foto co sa podobaju na moje listy, proste okraje listov zlto-zelene, nie na vsetkych rastlinach, iba na dvoch. Ph som nameral 7,15 vytok co nie je optimalne, ale este by to nemalo branit vstrebavaniu zivin. Myslite ze je to Ph vysoke ? Mam to trochu okyslit ? Alebo to moze byt nedostatok Mg ? Schvalne nepisem nic o teplote, vlhkosti, hnojeni a svetle, zaujima ma to Ph. Dik za vase nazory.

RB

Old Post 09-05-2013 v 12:04 PM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stroupek
Nový Člen

Karma uživatele Stroupek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 6  

Problém s listem Příspěvek č. 359


Ahojte,

mám dvacet dnů před sklizní. Hnojím jednou týdně hnojivem Plagron alga bloom (v době růstu to byl Kristalon start) dle schématu, tento týden to bylo 30ml na 10l. Myslím že jde o nedostatek dusíku v listu. Jde o odrůdu Mazar a zálivka ma kolem 6 - 6.2 pH. Potřeboval bych poradit jak to napravit teda jestli to má smysl.

Děkuji všem za pomoc

Old Post 12-05-2013 v 12:34 PM
Stroupek je offline   Profil uživatele Stroupek   Find more posts by Stroupek   Foto galerie člena Stroupek   Click here to Send Stroupek a Private Message   Add Stroupek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dragoonko
Nový Člen

Karma uživatele Dragoonko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 360



Nazdar Groweri
mam problem s listami, som v rastovej faze koncim 2 tyzden
zalievku mam kombinovanu s Root juice biobizz...
substrat- univerzalny,perlit, piesok...150w usporka 2700k.
viac na fotkach. Vdaka

Old Post 12-05-2013 v 13:47 PM
Dragoonko je offline   Profil uživatele Dragoonko   Find more posts by Dragoonko   Foto galerie člena Dragoonko   Click here to Send Dragoonko a Private Message   Add Dragoonko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stroupek
Nový Člen

Karma uživatele Stroupek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 361

citace:
Původní příspěvek od Dragoonko
Nazdar Groweri
mam problem s listami, som v rastovej faze koncim 2 tyzden
zalievku mam kombinovanu s Root juice biobizz...
substrat- univerzalny,perlit, piesok...150w usporka 2700k.
viac na fotkach. Vdaka


Tento problém jsem měl u klonů, které byly pod pařeništěm. Je to druh plísně. Mě pomohlo odstranit napadené listy a postříkat Kuprikolem 50.

Old Post 12-05-2013 v 14:28 PM
Stroupek je offline   Profil uživatele Stroupek   Find more posts by Stroupek   Foto galerie člena Stroupek   Click here to Send Stroupek a Private Message   Add Stroupek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Řezy - rozjedou to ? Příspěvek č. 362


Ahoj, mám problém s řezama, které jsem zakoupil 4.5. .
Jedná se o Fruity Juice a G13 x Skunk
Substrát - Canna Terra Seed mix + perlit.
Zálivka (dešťová voda) aplikována jen 4.5. s kapkou Plagron Start up. Od té doby nezalito, substrát je pořád mokrý. Mám to v přenosném skleníčku.
Vlhkost - 55%-80%, teplota 18 - 25°C
Světlo - slunce
Ob den promačkávám květináčky, aby to bylo ještě víc vzdušnější.

Co s tim je ? Žádný náznak růstu, spíše náznak zahynutí, hlavně u Fruity Juice.

Děkuji za reakce, rady a názory.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 13-05-2013 v 15:23 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 363

Hmm, po tejdu od zasazení do hlíny by měly být už prokořeněné a začít růst. Nemáš je přelité nebo s moc vysokou vlhkostí v tom pařníku? Větráš ho někdy?

Pokud máš tu možnost, dal bych je na týden domu (do tepla) pod nějakou úsporku.

Spekulace: Možná je jim venku zima a/nebo mají málo světla, proto koření pomalu?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-05-2013 v 15:33 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 364

Řezy jsem dal hned do hlíny a normálně zalil. Na přelívání si už dávám pozor z minulého roku. Větrám každý den 20-30min.

Právě že byly týden doma za oknem a teprve nedávno jsem dal celý skleníček ven. Žádná změna.
Nemám možnost je dát pod "nějakou úsporku". Okno mám na jiho-západ
Substrát v pařníčku vůbec nevysychá. Tak mě napadlo, co kdybych je na nějaký čas uplně vyndal pryč z pařníčku ?
Nevím..

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 13-05-2013 v 15:44 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 365

Ten prostřední vypadá dobře, máš je přelitý, podívej na to bláto, psal jsem to už několikrát, neblázněte s tím zalíváním takových prcků, míň´rovná se víc.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 13-05-2013 v 15:47 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 366

Taky si to myslím, i když jsem to zalil jen jednou a šetrně.
To bude tim pařníčkem, vůbec to nevysychá, spíš je to víc a víc mokrý.
Mám je na pár dní vyndat dokud nevyschnou ? Nezhebnou tím ?

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 13-05-2013 v 15:49 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 367

Nezhebnou, já už mám kytky venku tři týdny. Vytáhni je ven, pan vítr a slunce fungují spolehlivě. Za chvíli pošlu fotku, jdu to blejsknout.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 13-05-2013 v 15:56 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 368

Myslel jsem tím, jestli je mám vyndat z pařníčku (sníží se vlhkost)
Celý pařníček s řezama je venku 2-3 dny, od té doby co svítí slunko.

Nevím právě, jestli už pustily kořeny do substrátu, tudíž se bojim sundat víko. Ale co mi zbývá..

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 13-05-2013 v 16:01 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0670850 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív