Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
pizmoo
Stálý Člen

Karma uživatele pizmoo - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 353

čus goweři tak tohle se mi děje už druhý kolo s kytkama řezi wdovka rusák 15 na rustu rostou strašně pomalu hlína pro pokojové rostliny a perlit zálivka jednou za dva tři dny ph se snažim upravovat na 6,3 ale na mněření mám kapky voda ze studny dost železitá hnojeno jen jednou před přesazenim 1ml na litr fishmix a postřik taky jednoiu ale žádná zmněna lampa 250w hps řezi vypadali špatně dali se dokupi pod usporkou 125 poté přesazenoa šoupjsem je do špajzu do jiné bedny a začlo se to kurvit no prostě jak je šoupnu pod sodík tak se to kurví teplota 27 den noc 19 ofuk a odtah je ven a přítah z venku i zevnitř vlhkost40 víc to nedostanu občas to stříknu to je asi vše snad jsem nanic nezapomněl budu rád za každou radu

pizmoo

Old Post 10-04-2012 v 12:01 PM
pizmoo je offline   Profil uživatele pizmoo   Find more posts by pizmoo   Foto galerie člena pizmoo   Click here to Send pizmoo a Private Message   Add pizmoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pizmoo
Stálý Člen

Karma uživatele pizmoo - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 354


a foto problému

pizmoo

Old Post 10-04-2012 v 12:03 PM
pizmoo je offline   Profil uživatele pizmoo   Find more posts by pizmoo   Foto galerie člena pizmoo   Click here to Send pizmoo a Private Message   Add pizmoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pizmoo
Stálý Člen

Karma uživatele pizmoo - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 355


a ještě jedna odstraněny schnouci listy

pizmoo

Old Post 10-04-2012 v 12:07 PM
pizmoo je offline   Profil uživatele pizmoo   Find more posts by pizmoo   Foto galerie člena pizmoo   Click here to Send pizmoo a Private Message   Add pizmoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 356

Řekl bych ph na pejču, měřil jsi i ph na výtoku? Každopičopádně kup ph metr, pokud možno ne Adwa.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 10-04-2012 v 15:34 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 357

Čus,
moje kytí má nějaký problém. Myslel jsem si že by to mohly být svilušky, ale už jsem párkrát aplikoval nimbový olej a nepřipadá mi že by to nějak pomáhalo.

Old Post 10-04-2012 v 17:40 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 358


Čus,
moje kytí má nějaký problém. Myslel jsem si že by to mohly být svilušky a tak jsem to 3x postříkal nimbovým olejem, ale připadá mi že ty hnědé flíčky (viz fotka) stále přibývají. může to být něco jiného?

Old Post 10-04-2012 v 17:43 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 359

citace:
Původní příspěvek od vencias
Čus,
moje kytí má nějaký problém. Myslel jsem si že by to mohly být svilušky a tak jsem to 3x postříkal nimbovým olejem, ale připadá mi že ty hnědé flíčky (viz fotka) stále přibývají. může to být něco jiného?


zdar pane, svilušky to dle Tvé fotky nebudou... (našel jsi na spodní straně listů černé tečky, jemné pavučinky?!) čemu přisuzovat hnědé flíčky nevím, ale z té fotky, ty svěšené listy - nepřelíváš to? necháš to po zálivce vyschnout? dej více fotek a nějaký detail listu...a doplnění čím hnojíš, v jaké je to fázi, jestli hlína/kokos/hydro, PH nebo EC jestli měříš, rosíš listy (při zapnuté lampě?)... snad někdo poradí přesněji.. ween

carpe diem

Old Post 10-04-2012 v 17:59 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 360

citace:
Původní příspěvek od vencias
Čus,
moje kytí má nějaký problém. Myslel jsem si že by to mohly být svilušky a tak jsem to 3x postříkal nimbovým olejem, ale připadá mi že ty hnědé flíčky (viz fotka) stále přibývají. může to být něco jiného?


To nejsou sviluše,přiklánim se k weenovi a přelejvání..
Třikrát postřik olejem,no snad to kyti dají..těžko,přetěžko se jim teď dýchá..
Viděl sem,když se přežene postřik bioolem,tak to taky může jít celý do kopru...

Old Post 10-04-2012 v 18:50 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 361



Zatím ten nimbový olej vždycky rozdejchali úplně bez problému a spíš jim to dělalo dobře. Zalívám jednou za dva dny občas až za 3 ale to už mají většinou hodně velkou žízeň a už od rána to dávají najevo, takže se snažím dodržovat to zalévání obden. Ze spodu na listech nic není to jsem se díval hned. Asi před měsícem jsem začal hnojit Plagronem Terra grow a stříkat Plagron pythaminem. Také jsem začal používat jednou týdně enzymes také od plagronu - ty enzimy jsou trochu potíž z návodu jsem totiž přesně nepochopil dávkování je tam totiž napsáno na údržbu 1,5ml na 10m čtverečních což mi toho neřeklo mnoho takže jsem dal 0,3 ml do litru a půl zálivky. Předtím jsem používal akorát krystalon a když už jsem konečně vychytal jak je nejlepší ho dávkovat tak jsem přešel na ty nová hnojiva. Kristalon jsem zase předevčírem nouzově aplikoval protože se mi zdá že to hnojivo neobsahuje všechno co kytky potřebujou. Já vím že mě za to asi ukamenujete za to, ale nic jinýho nemám. Alespoň už nepoužívám na úpravu PH zálivky ocet ale PH+ a - (samozřejmě ne najednou nechci vybouchnout )

Old Post 10-04-2012 v 22:33 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pizmoo
Stálý Člen

Karma uživatele pizmoo - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 362

ĚUS JEŠTĚ K MÉMU PROBLÉMU NENI MOŽNÝ ŽE TO BUDE TIM ŽE MÁM VE ŠPAJZU LINO LEVNÝ ZA 150KČ METR NĚKDE JSEM TU ČET ŽE PVC PRODUKUJE CHLOR BO CO JINAK VÍTOK JSEM JEŠTĚ NEMNĚŘIL HLÍNA JE JEŠTĚ DOST VLHKÁ ABYCH NEPŘELIL

pizmoo

Old Post 11-04-2012 v 09:25 AM
pizmoo je offline   Profil uživatele pizmoo   Find more posts by pizmoo   Foto galerie člena pizmoo   Click here to Send pizmoo a Private Message   Add pizmoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 363



Hoj groweri nastal mi problém je to můj první grow pod 400w,hnojivo industrial.a mám 14dni cca do sklizně hnojim podle návodů takže mi ec nepresahlo 0,80...ph mám taky normální cca 6,5....vodu upravuju na 5,9-6,0
A před dvouma dnama se tam byli 2vune jedna klasická grow a jedna taká úplně zapachajici...bojím se aby to nebyla plíseň

Old Post 12-04-2012 v 21:48 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 364

Jedna se o model Amnesia

Old Post 12-04-2012 v 21:52 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 365

Ještě nějaký nápad lidi u mě? mám pocit že se to zhoršuje. Dneska jsem změřil Ph hlíny a mam 6,3 to ještě snad ujde. Abych ten problém přiblížil tak listy blednou a dělají se na nich takové světle hnědé flíčky. Většinou na okraji, někdy však i uprostřed listu. Zezačátku je flíček na povrchu a pak skrz list. Je to takové jako kdybyby uschnul kus listu ale na dost divných místech. Vidím to tak že je to buď nějaká nemoc, nebo jsem to zajebal s těma enzymama protože nevím jak je přesně dávkovat protože jsem zjistil že je to i na jedné malé kytce která je stará jen několik týdnů. Zvlhčovač běží jen přes den. Bohužel regulace byla výmysl prodejce tak jsem ho dal na spínací hodiny aby neběžel pořád. Zapíná se jednou za hodinu a půl na půl hodiny a posledních 6 hodin každou druhou hodinu na hodinu. Naneštěstí se mi hodiny s více programy podělali to byl jediný problém co jsem poslední dobou měl ale to už je asi 2 týdny. To zvlhčovač běžel asi 2 dny a noci nonstop než jsem si toho všimnul. flíčky se však objevily o pár dní později. Jedu v hlíně Plagron royal mix.

Naposledy upravil vencias 12-04-2012 v 23:47 PM

Old Post 12-04-2012 v 23:19 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 366

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
Zdravim, mam problem se zloutnutim spodnich listu. Teplota je 27°C a vlhkost 65%. Svitim jim 250W sodikem ktery je od kytek cca 30 cm. Kytky jsou v All mixu od Biobizzu. Zalivam tak jednou za 3 dny a do vody pridavam pokazde Bio grow 1ml/l a jednou tydne i atazyme 2ml/l. Kytky jsou ted v rustu 36dni. Jinak pouzivam vodu z reverzni osmozy. Za vsechny rady predem diky.


Tak sem konecne koupil pH merak a zalivka ma pH 6,5 a vytok ma pH 6,8. Jinak listy dale zloutnou a usychaji. Prosim o radu.

Naposledy upravil Luftpumpa252 13-04-2012 v 14:39 PM

Old Post 13-04-2012 v 10:58 AM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 367

citace:
Původní příspěvek od vencias
Zatím ten nimbový olej vždycky rozdejchali úplně bez problému a spíš jim to dělalo dobře. Zalívám jednou za dva dny občas až za 3 ale to už mají většinou hodně velkou žízeň a už od rána to dávají najevo, takže se snažím dodržovat to zalévání obden. Ze spodu na listech nic není to jsem se díval hned. Asi před měsícem jsem začal hnojit Plagronem Terra grow a stříkat Plagron pythaminem. Také jsem začal používat jednou týdně enzymes také od plagronu - ty enzimy jsou trochu potíž z návodu jsem totiž přesně nepochopil dávkování je tam totiž napsáno na údržbu 1,5ml na 10m čtverečních což mi toho neřeklo mnoho takže jsem dal 0,3 ml do litru a půl zálivky. Předtím jsem používal akorát krystalon a když už jsem konečně vychytal jak je nejlepší ho dávkovat tak jsem přešel na ty nová hnojiva. Kristalon jsem zase předevčírem nouzově aplikoval protože se mi zdá že to hnojivo neobsahuje všechno co kytky potřebujou. Já vím že mě za to asi ukamenujete za to, ale nic jinýho nemám. Alespoň už nepoužívám na úpravu PH zálivky ocet ale PH+ a - (samozřejmě ne najednou nechci vybouchnout )


S tim nimbovým olejem dělej,jak myslíš,ale dal si jim to trojmo a i z fotek je evidentní,že na kytkách je souvislej olejovej film a věř nebo ne,ale ty kytky se dusí,nemůžou dejchat a odpařovat..
Zvlhčovač úplně vypni,jestli ti běžel nonstop dva dny a k tomus furt stejně zalejval,tak prostě moc vody,ze vzduchu a od kořenů najednou a k tomu ten olej,tim si to jen zhoršil,kytky nemůžou odpařovat..
Já bych je osprchoval,smyl z nich ten olej,dal ventilaci na plno a zalej až květníky pořádně vyschnou..poznáš potěžkáním..
Ph máš ok,tam problem neni,ještě bych prohlídnul kořeny a změřil EC..Tam někde by taky mohla bejt chyba..

Old Post 13-04-2012 v 12:31 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 368


Padlí ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-04-2012 v 21:15 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2232890 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív