Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 353

to byla ironie heh....jinak chodim na gympl tak nevim mno...

Old Post 01-03-2009 v 16:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 354

citace:
Původní příspěvek od palomiii
to byla ironie heh....jinak chodim na gympl tak nevim mno...

To byla narazka na to std"Y"um heh... ja jinak nechodim na gympl a vim, mno

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 01-03-2009 v 16:10 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 355

jj v poho.. ja to psal rychle vis co=D

Old Post 03-03-2009 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 356

citace:
Původní příspěvek od palomiii
to byla ironie heh....jinak chodim na gympl tak nevim mno...

tak to budeš mít těžký u matury,kdy tě čeká ?

Old Post 03-03-2009 v 17:57 PM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 357

ahojte,

kdesi tu na groweri som sa dostal ku clankom o astralnom cestovani a vcelku ma to zaujalo. Ja osobne som mal nejaky zazitok podobny OBE na trave, ked som mal zhasnute, sedel pred kompom a cumel do vizualizacie pesnicky ktora mi akurat hrala. Na to som zavrel oci a nejakym sposombom som sa vystrel a necitil som ze sedim na stolicke, ked som rozpazil ruky mal som pocit ze volne padam nejakym priestorom, nieco jak vesmir, alebo ked si predstavite ten stary screensaver windowsacky taky "prelet vesmirom" alebo co.. a ked som sa do tej predstavy ponoril tak som tomu aj veril. O nieco neskor, vlastne ani neviem kedy, som mal pocit ze si vlastne telo vidim spoza chrbta- videl som siluetu cloveka (seba) a znova som bol vystrety jak pravitko. Teraz som mal pocit ze moja dusa alebo proste moje vedomie postupne vychadza hlavou z tela- najprv z noh, potom cez stehna az do trupu a ku hlave. Uz som bol skoro vonku, ale chytil som schyzu ze sa uz do svojho tela nemusim vratit a ktovie co bude potom. Tak som sa nejak dostal do svojho tela, otvoril oci a fical som na vizualizacii ktora mi prave bezala na obrazovke....

sorry, pisem to nejak narychlo, tak mi odpustite stylizaciu

http://www.erowid.org- keby náhodou

Old Post 14-03-2009 v 01:22 AM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 358

hulili sme cely den (euforiu) a kdyz sem se doplazil k veceru do busu ze pojedu dom tak sem byl tak vyplesklej ze nechapu jak sem mohl zaplatit ae budiz...pak sem si sel sem si jko sednou ae nejak sem vystoupil zadnima dverma a bus mi ujel......

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 04-05-2009 v 18:19 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 359

Marihuana je dar.

Old Post 04-05-2009 v 22:03 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 360

mne sa tiez podobne stalo ako palme
sadol som do mhd zhuleny,no nebol som si isty ci sedim v spravneom buse tak som vystupil..ked som si vsimol ze to bol ten spravny,naudrzal som smiech....

Old Post 05-05-2009 v 00:10 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CzechMan
Stálý Člen

Karma uživatele CzechMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 361

Jednou takhle kámoš něco pořešil a myslel si jaká je to dobrota, že nás zhulí ani nebudeme chodit. Dali jsme si prda a čekali, ale nic nepřicházelo. Načež kámoš z ničeho nic začal boxovat a máchat kolem sebe rukama, kopat a řval: "To je uplně energický stav, energický stav!!!" Po chvilce jeho běsnění si lehl na batoh a usnul. No jo byl to uplně energický stav řečený zkopřovák. Dáš si prda a spíš

clandestino: "Selský skepticismus říká, že na Zemi je takové množství kultur, že nějaká se svými mýty do reality trefit musela."
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
A:"Ty pořád něco chceš! Víš co dělají v Tibetu když něco chtějí? Vzdají se nščeho jiného."
B:"Opravdu? Proto jsou asi tak silná světová velmoc."
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Líza:"Jak oslovíte arcibiskupa?"
školník Willy:"Já ti zakroutím kejhákem ty černoprdelníku!"

Old Post 07-05-2009 v 11:00 AM
CzechMan je offline   Profil uživatele CzechMan   Find more posts by CzechMan   Foto galerie člena CzechMan   Click here to Send CzechMan a Private Message   Add CzechMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 362

rozbil sem 3 skla...moje,kamosovo, a nejake ae nvm ci bylo nazname...no tje jedno ..no proste brutalni ruce asi v 5ti minutach.. jestli sem pak hulili si uz nepamatuju ptze sem vypil celou 42jku skoro sam + 8piv a nejake skla sem mel....no brutalni ruce proste

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 12-05-2009 v 16:02 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drd
Stálý Člen

Karma uživatele drd - 91% PěstitelskáKarma uživatele drd - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 363

moj eprihod ase tyka obdobi maturit ....psali sme slohovku aby nas pripustili na maturu.tak sems i vybral tem a muj vzor....od mala mi sli slohovky jak cip ,akorat ta ucitelka byla strasna pi.. tak si tak pisu pisu....hlavne sem spalil par sklicek...pry na premyslenino tak si tak pisu a cim dale sem byl tak sem si rikal ze je to ma nejlepsi slohovka v zivote perfektne navazujici pribeh...bez chyb bo sem se snazil jak cip....dva tydny cekani a donesla znamky....rika ze 20 jednicek par dvojek jedna trojka a 1 petka...si rikam co to bylo za kokota co dostal 5....divil sem se proc nejsem v tech co maji jedna....dvojka tez ne tak si rikam parada trojka lakyrka aspon pudu maturovat...ale prd ta svine mi rekla ze sem nedodrzel tema.....no mozna jak sme meli psat o svem vzoru tak sem nemel psat o sobeale jak to ona rekla tak sem se sbalil zvedl mobil a urazene sel domu.....mrdka jedna nakonec sem stejne maturoval v prosinci:

Old Post 12-05-2009 v 21:41 PM
drd je offline   Profil uživatele drd   Find more posts by drd   Foto galerie člena drd   Click here to Send drd a Private Message   Add drd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 364

tak... pridám jednu haluz, čo sa mi stala ale pred hulením...

...jeden sobotný večer som kupoval gé,(šmelogé.ale vlastne né), kamošov brat bral pytel. Išli sme smerom do jedného parku, keď kámošov brat zistil, že stratil pytel. Vrátil sa asi sto metrov a našiel ho na zemi... smejem sa mu že ako mohol. ideme ďalej a ja sa otočím kúpiť piť ,do 20m vzdialeného miesta, kde stratil on pek,mini obchodíku, asi jedného z dvoch kam chodí celé mesto kupovať chlast, brzdu, víno...kúpil som pytel sadol na kamošov(Y) bike a šiel som ďalej asi kilometer, kde som stretol ďalšieho kamoša, čo odo mňa sockoval piť, bol som tam 5 minút, keď mi volal kamoš(Y), že chce späť bike... odviezol som sa až k obchodíku, kde som mu ho dal a šiel som naspäť a ďalej do parku asi 20 minút. Tam som si sadol, rozprával sa a počase chcel zbaliť, keď tu v tom.. pytel som nemal...
... vracali sme sa späť, úplne všetko pozerali po tme kadial sme šli... až ideme úplne zúfalo pri obchodík a čo nevidím... asi 15 m od neho som zbadal pytel na druhom schodíku od obchodu z troch, dokonale nasvietený. Asi 10 m od obchodíku sa vyholený týpek zohol zdvihol ho a preskúmal... už som myslel, že ho budeme hladať v nákom kontajneri keď odíde, ale on si ho strčíl do vačku.
... došli sme za ním: prosím vás, my sme tu niečo stratili... on: predám vám to , : šak v pohode nejaké nálezné, a on: ale neblbnite tu máte, ale, ale chlapci také veci robiť... a šli sme...

haluz je že za 40-50 minút ho nikto nezdvihol, aj ja som šiel okolo... a presne akurát na dohlad , na sekundu ako sme prišli sa odohralo to s tým týpkom ... dokonca vyholeným... KATASTROFA a to som sa smial strašne tomu kam. bratovi ako mohol... ešte aj keď som ho ja nemal...

Old Post 13-05-2009 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Organika PRESPOLNI BEH Příspěvek č. 365

mno takhle: bezel sem jednou za skolu prespolni beh 5km...ucitel me nevybral ae ja zanim dosel ze jsu dobrej a ze chcu tky..on se ptal ze fakt ses na tom fyzicky dobre? (jko radsi ae ja jsem dobrej ae na kratko ze... ubehnes to nejak dobre??? a ja jasne ! (radsi tam nez ve skole )...no bylo tam asi 10 nejlepsich skol v nasem kraji....pred startem sem si zapukal ze ano....na startu sem mel uz nacpanou majku v kratasoch a 3rohliky kdybych to nedal vite jak ...no nakonec to dopadlo tak ze sem cast behu sel obyc chuzi a mezi tim sem zakusoval rohliky a majku ....byl sem posledni ae preci posledni byt nemuzu ne ??? tak sem si to sice napadne ae nikdo to nejak nepostrehl zkratil asi o 1km a tim padem sem dobehl predposledni takze to byla pohoda ...no ucitel se nic nedozvedel ae urcite to lepsi nez ve skole nebylo jak sem si prvne myslel PS: bylo to docela psycho vypukanej tam jist majku jkze asi abych byl rychlejsi nb ja nvm hlad sem nemel a zravka tak ryhle to fakt nvm....nb sem sel pomalu a co mam jineho delat ze ...a to psycho ze posledni byt nemuzu tak sem si to zkratil chuzibehem asi o 1km a dobehl sem jak uz psal predosledni a to me totalne uspokojilo....

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 15-05-2009 v 13:11 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 366

idem si tak domou (tou cestou ma stale napadaju nehorazne kktiny xD ) po asi 4 prehulenich dnoch (obycajne to tak nieje ale mali sme Branický - KOCAP - Kurz ochrany cloveka a prirody) a napadlo ma ze ako si tak idem so sluchatkami (tie stuple,nic nieje z vonku pocut) ze teraz vnimam realitu nie Obrazom a Zvukom ale teraz je moja realna realita vnimana len obrazom a zvuk mam iny, iny svet - tam je len hudba,zafukal vietor bol som totalne ohromeny ze aj hmat (cit vetra) dotvara tu realnu realitu (bral som to len tak ako pocas mojho kracania) a zrazu mi svitlo ze kazdy zmysel je akoby ina dimenzia ktore funguju sucastne v jednom priestore a tak sa prekrivaju a posobia na seba...a mozog to spaja do jedneho obrazu a tvori realnu realitu

je to asi jedno z tich "in "high" zisteni" ... ked si len tak zrazu uvemomim nejaku fatalnu vec a cudujem sa ako je mozne ze som to doteraz nevidel xD

Old Post 22-05-2009 v 13:30 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 367

WoW tak sem sklízel a novej super cool zážitek
Byl sem doma ze školi (už je to delší dobu ale furt tam mám tak 3 g
No seděl sem ve křesle a v 7:45 sem dostal nápad že na počest všem obětem co seděj ve škole se vyhulim no v 7:50 vše nadrceno připraveno a začalo odpočítavánéí no vypálil sem se slušně jenom že po půl hodině furt "high" stoupal za třičtvrtě hodiny sem byl v takovej otáčkách že se mi dělalo blbě a najednou mi došlo že nedejchám že už třetí minutu zadržuju dech mno tak sem se zase rozdejchal zapl film sleduju a najednou zase zjistim že nedejchám řikám si že je to trochu divný mno a tak sem neustále dával pozor abych dejchal když ten high trochu opad tak mi docvaklo že sem celou dejchal a že sem si něco namloval a fantazíroval bylo to docela šílený jak potápěč

Old Post 15-08-2009 v 21:21 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 368

to nero - jj to se mi taky párkrát stalo že zhulený něco na netu čtu a najednou zjistím že su do toho čtení tak zasekaný že zapomínám dýchat...

No to já jsem měl luxusní flashe...prázdniny,sluníčko,klid tak ležím na zahradě, proč tu chvilku nevyužít,tak odpálím brko a tak zhulený taká jeba do hlavy a najednou prostě uplně bílo vidím,asi tak 3 minuty,pak jsem zjistil že celou dobu čumím do sluncetak si sednu, zakryju si oči a najednou z ničeho nic stojím,pak jeba a mám vruce vodítko se psem?!pak to pokračovalocestou se psem a pak bohužel po 2 hodinkách stav odezněl

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 15-08-2009 v 22:27 PM

Old Post 15-08-2009 v 22:21 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0211690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív