Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 353

no jako ja nefim ele neni to drqazsi nez pelargon? pripadne co presne bys doporucoval ve stejny relaci cenovy co sem psal btww. max velikost baleni potrebuju tak 500ml pak uz je to promne drahy
nebo takle zkratka se vsim se musim vejit do cca 8set (proste vsecko jak hnojky tak stimulatory), projizdel sem jejich produkty a fkat se v tom nevyznam
a ete jeden dotaz k tomu co sem vybral ta asi idelani by bylo z toho ten grow boom a final solution co?

Naposledy upravil Skřeťák v Sudu 25-04-2006 v 12:37 PM

Old Post 25-04-2006 v 12:22 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 354

to Skřeťák v Sudu :Final Solution

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 26-04-2006 v 09:30 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
5elhal
Stálý Člen

Karma uživatele 5elhal - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 355

kde muzu koupit ten advaced hydroponics of holland na netu to nemuzu najit staci odkaz diky

Old Post 27-04-2006 v 15:06 PM
5elhal je offline   Profil uživatele 5elhal   Find more posts by 5elhal   Foto galerie člena 5elhal   Click here to Send 5elhal a Private Message   Add 5elhal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 356

http://eshop.klecka.cz/index.php?manufacturers_id=24

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 27-04-2006 v 17:36 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 357

to 5elhal: www.hydroponieplus.cz
www.greenhome.cz
atd.

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 28-04-2006 v 09:26 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Dotaz dotaz Příspěvek č. 358

Cest fesaci
Chtel sem se zeptat...
Jedu hlinu pod 400W a je to muj prvni indoor. Moje kyti se mi uz podarilo 3x prehnojit v rustu. Tedka jsem prepnul na kvet a kyti uz se zase chytly.
Bude potom urada vyrazne nizsi nez kdyby byly kyti relativne v klidu a kdybych je tolikrat neprehnojil???
Byl bych taky vdecny( K+) kdyby mi pls tady nekdo napsal nake zasady a co mam delat , abych kyti neprehnojoval a daval jim tak akorat zivin.EC metr zatim nemam.
Diky moc

Old Post 02-05-2006 v 16:14 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 359

no tak nikdo mi tu neodpovedel ale uz to secko vim.... Clovek se chybama uci.... totiz kombinovat AH s StartUp od Plagronu je p*icovina.... no joooo no....

Old Post 13-05-2006 v 13:01 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DjMeo
Stálý Člen

Karma uživatele DjMeo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 360

No dalo to fušku to všechno pročíst...
Hledám nějáky podpurný stymulátory a enzymy k AHáčkám. Jásnou volbou pro mě je BioBizz RootJuice... to pro kořeny jen nevim co na květ... je toho fakt moc...

v tuhle chvili jedu bublery(orange bud), upravim ph, naleju tam tři složky a postríkam lysty phytaminem.

Vim že každy pěstitel si udělá tu "svoji" speciální zálivku. jen bych chtěl poradit od skušených jaký je ten best květověj enzym/stimulator v kombinaci s Ah. Případně jestly obohatit moji zálivu jestě o něco kromě toho root a kvetovýho stimulátoru...

Docela mě zaujal Advanced Natural Power Enzymes+ ale to co jsem se o něm dočetl tak mi nepřipadá jako nějaká bomba speciálně na zvýšení produkci palic. Tvaří se spíš jako všobecný enzym. Je nějaká lepší alternativa?


edit:Bionova PK 13-14 Co Tohle? Nebude se to prát s AHáčkama?

Naposledy upravil DjMeo 30-05-2006 v 15:58 PM

Old Post 29-05-2006 v 13:08 PM
DjMeo je offline   Profil uživatele DjMeo   Find more posts by DjMeo   Foto galerie člena DjMeo   Click here to Send DjMeo a Private Message   Add DjMeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
badjoke
Stálý Člen

Karma uživatele badjoke - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 361

Jedu AH v ebbu,jako doplnky ted mam vsechno dalsi od zabicek,a zacnu od zadu- Final solution je genialni pripravek do vsech zahrad, to beze vyhrad. Exelerator mi jako zadny zazrak nepride, mozna este tak na rust. Enzymy jsou do hydra vec nutna,ty od AH bych rek nijak nevybocujou, teda krom ceny(od Bcuzz je mysim 2x levnejsi).A root je jedinej,kerej sem kdy pouzival, ale funguje spolehlive..

DJmeo Jestli chces nejakou bombu na poradny palice,doporucuju green sensation, nechutny mlecnobrcalovity sliz od plagroonu,i za tu cenu.. Ve vode je ucinek znat(dava se tak v pulce qetu)uz po 3 dnech, kdyz zacnou krasne osypavat a vonet..Me sice docela hazi s ph,ale snad s nakou biohnojkou to pude lip..

Jinak co se hnojek tyce celkove, hodlam prejit na Bcuzz coco(i zmena na drip), zakladni AB plus stimulatory(ten qetovej se mi v kokosu fak libi) a enzym, a green pak asi jen jak to vyjde do fajn EC, na konec doladit finalem..

No nedá se svítit, musí se svítit..

Naposledy upravil badjoke 31-05-2006 v 20:07 PM

Old Post 31-05-2006 v 17:57 PM
badjoke je offline   Profil uživatele badjoke   Find more posts by badjoke   Foto galerie člena badjoke   Click here to Send badjoke a Private Message   Add badjoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 362

Taky chci prejit na B'cuzz...
badjoke: Zapomnel jsi na jednu myslim dulezitou skutecnost, ze Bcuzz je organicky. A myslim ze se nic nevyrovna prirodnim produktum....

Old Post 31-05-2006 v 18:19 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 363

citace:
Původní příspěvek od Jaamal
Taky chci prejit na B'cuzz...
badjoke: Zapomnel jsi na jednu myslim dulezitou skutecnost, ze Bcuzz je organicky. A myslim ze se nic nevyrovna prirodnim produktum....


Tak tím bych si nebyl tak jistej, mám pocit, že třeba základní sada A+B organická rozhodně neni. Čistá průzračná tekutina a tmavě fialová barva - nevypadá to moc organicky . Ale kytky po tom jedou dobře . Jediná organická věc je snad květovej stimulátor, krááásně voní....

Old Post 31-05-2006 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 364

No ptal jsem se na to v Growshopu a typek mi rikal ze vsechny hnojiva od B'cuzz jsou prirodni...Myslim ze by nekecal.
Jinak ten kvetovej stimulator fakt nebezpecne voni.Bych se toho aji napil

Old Post 31-05-2006 v 18:52 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
badjoke
Stálý Člen

Karma uživatele badjoke - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 365

Jojo, je to parada,nejlepsi sou ale ty palice-vonavyy a nadyychany-jednim slovem luxus. A ohledne ABnutri-stim skupenstvim ma Rappa pravdu,na rozdil od toho qetaku to neni cista organika,ae o nekolik stupnu lepsi nez AH..

No nedá se svítit, musí se svítit..

Old Post 31-05-2006 v 19:58 PM
badjoke je offline   Profil uživatele badjoke   Find more posts by badjoke   Foto galerie člena badjoke   Click here to Send badjoke a Private Message   Add badjoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prso1
Nový Člen

Karma uživatele prso1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 366

Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s bionovou? Já na ni jedu, základ a+b, při květu přidávám bn x-cel a bio forte. Co 14 dní pročišťuju od solí bn-zymem a celkem to jde, ale... Chtěl bych se dozvědět, jestli od této firmy není možná jiná, lepší kombinace? Jedu hydro v rockwoolu a nechce se mi měnit ani styl a ani značka hnojiv... Pomůže někdo??

Old Post 01-06-2006 v 21:48 PM
prso1 je offline   Profil uživatele prso1   Find more posts by prso1   Foto galerie člena prso1   Click here to Send prso1 a Private Message   Add prso1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele prso1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DjMeo
Stálý Člen

Karma uživatele DjMeo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 367

to badjoke : Díkes :-) green sensation koukal jsem na to a jdu do toho...sice za 250ml chtěj litr ale tak asi ví proč a až budou holky na konci tak koupim Final solution.

Old Post 02-06-2006 v 10:17 AM
DjMeo je offline   Profil uživatele DjMeo   Find more posts by DjMeo   Foto galerie člena DjMeo   Click here to Send DjMeo a Private Message   Add DjMeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 368

Jak a cim by ste doporucili hnojit, kdyz chci mit kontinulani sog (tzn. zadna rustova faze, jen kvet).... hlavne de vo to, abych mel co nejkratsi flushing... nebo ja proste nevim, co s tim....

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 30-06-2006 v 11:55 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0849340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív