Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
pista8686
Nový Člen

Karma uživatele pista8686 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 7  

přehnojeno nebo málo hnojina? Příspěvek č. 337


čau chlapy..mam menší problém s kytkama..od středu listů to světlá až skoro žloutne.žilky jsou tmavší.jedu v kokosu.PH leju 6 , teplota přes den 28 , noc 20,teplota zálivky kolem 20..zalejvám cca 5 hodin před zhasnutim..kytky jsou 20 den na růstu.Jsou ze semen.vyklíčený v jify nebo jak se to jmenuje a po prokořenění do kokosu 5l květník.první zálivka EC 0,2 , asi po týdnu druhá zálivka ec 0,4 , po dalším cca týdnu ec 0,6 , pak to začalo žloutnout...tak jsem myslel že málo hnojiva...tak jsem to prolil čistou vodou z Osmozy abych změřil výtok.a ten mi ukázal EC asi 2,6..tak jsem si řekl že to bude asi přehnojený..tak jsem dvakrát zalil čistou vodou...pak změřil EC z výtoku a ec bylo 0,2 ..tak jsem začal hnojit..nasadil jsem ec 1,2 a ted je to 4 den a přijde mi to pořád stejný...možná o malinko lepší..za takový dva dny mě čeká další zálivka...a ted babo rad jestli EC zvýšit nebo snížit...jinak Výbojka 600w MH , asi 60cm nad vrcholky..odvětrávání 15min zaplý , 30min vyplý.ofuk přes den furt a v noci 15min zaplý 30vyplý.

Old Post 01-05-2013 v 19:49 PM
pista8686 je offline   Profil uživatele pista8686   Find more posts by pista8686   Foto galerie člena pista8686   Click here to Send pista8686 a Private Message   Add pista8686 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 338

v kokosu musíš hnojit pořád a jednou za tejden prolejt čistou vodou maj málo živin

Old Post 01-05-2013 v 20:59 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 339

dej tak 1,4

Old Post 01-05-2013 v 21:01 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 340

Dej tak kolem 1,4 a zalivej na takoveto kvetiny 200ml pokaždé když zapneš světlo a když budeš mít tu možnost CISTOU vodou krop je rozprašovačem kdykoli to půjde a vzdy kdyz budou listy suché pokud ti to dovolí tvůj volný čas a vydrz chvili je to krasna rostlina mel jsme to horsi a dostali se z toho :-)

Old Post 01-05-2013 v 23:38 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pista8686
Nový Člen

Karma uživatele pista8686 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 341

chlapy díky za rychly rady.myslel jsem ze to bude malo pohnojeny.jen otazka k tomu ze po kazdym zapnuti svetla zalejt cca 200 ml zalivky.myslel jsem ze mam zalejvat tak ze vytece cast zalivky ven a znova az kdyz to bude vysichat.coz u me je tak po 4 dnech.

Old Post 02-05-2013 v 11:09 AM
pista8686 je offline   Profil uživatele pista8686   Find more posts by pista8686   Foto galerie člena pista8686   Click here to Send pista8686 a Private Message   Add pista8686 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 342

podle toho jaký máš květníky.. když máš 3.5L tak stačí 200-250ml bohatě.. a když zalíváš pokaždé když zapínáě světlo tak z druhou či třetí zálivkou to vyteče samo.. a pak třeba Den a půl neleješ :-)

Old Post 02-05-2013 v 17:16 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

listy Příspěvek č. 343



Zdarec takovy mensi problem...

30.den 12/12 teplota 28/29 den.
AH 2,3 + top max.
Ph vody 7 , roztoku 5,8

Kytky ted meli asi 4 dny sucho tak trochu povadly, ale tohle nebude ze male zalivky.. prijde mi to jako nedostatek Mn manganu ale nvm...

(Foto jde z prava do leva)

Diky!
Ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 04-05-2013 v 14:26 PM

Old Post 03-05-2013 v 18:19 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 344



Ahojec..chtěl bych se taky na něco zeptat, snad někdo poradí ;o)

Mám problém s listy na kytkách (kromě jedné a tou je Purple Krush od DJ Shorta), nevím čím to může být, ale přijde mi to přesvícené ..
Svítím tam 400W (měnil jsem na tento "take" folii za bílou ORCA)-kytky jsem rozjížděl na 250W
Mám 50 den na květu-ale dělá to již déle (K: Ed Rosental, SensiStar, OrangeAgen a ten Krush)
Hlína (BATMIX) 6L květníky, pH dávám teď méně cca 5,9 (dřív cca 6,2) +- 0,2 (neměl jsem dobře nakalibrovaný pH metr.
Hnojky dávám BioBizz (nedávno jsem to proléval Advanced Hydroponics Enzymes+), protože jsem to dříve přisoudil přehnojení/přesolení.

Takže nevím, jestli to třeba nedělá ta nová folie (že by tak odrážela?).. prostor je 90*90 (400W), ofuk zajišťuje HoneyWell.

Pomůžete mi PLS - buď sem nebo do PM... budu moc vděčný.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 04-05-2013 v 13:55 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 345



Zdarec..prosim o pomoc..Jsem v kvetu asi treti den. Tenhle problem mi zacal 10 dni zpet (v druhem tydnu rustu). v rustu jsem strikal jen fishmix na listy a to povetsinou kazdy den (s polovicni koncentraci,jednou jsem dal trochu vetsi).ke korenm jsem lil korenak a obcas nejaky ten enzym nebo postrik cistou vodou. taky superthrive (hormony votaminy).dava se kapka na 4 litry skoro.ten jsem dal trochu vic,tak mozna treba tim.den pred prechom na kvet jsem nalil biobloom.topmax,biogrow (koupil jsem pozde-mel by se davat hned) a to velice malou koncentraci.nevim jestli jsem tim kytkam pomohl nebo uskodil, ale vypada to, ze se to rozsiruje.. vetsina spicek listu je uschla a problem postihuje hlavne spodni- nejstarsi listy. obcas ale i nejaky ve stredu kytky.teploty ve dne 28-29, noc 23C.na noc vypinam odtah.tak nevim jestli je to prehnojeni, ptze ten fismix jsem behem vegetace jel na list skoro kazdy den,ale jako premira N to moc nevypada.vodu kterou zalevam stahuju cca na 6..jedu v lightmixu..mooockrát díky za jakykoliv nazor

Greenhead

Old Post 04-05-2013 v 18:06 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 346



Tak jsem zkusil proplach (sice 4l na 6.5 kvetinac- cemuz se skoro neda rict proplach). 6.2 vstupni voda 6,1 vystup..takze pH je snad v pohode..snad se treba vymyly nejake soli, jestli je to teda prehnojeny.. taky me napadlo, ve druhem tydnu rustu jsem mel podezreni na skudce, tak jsem to postrikal bioolem s trema kapkama jaru (psali to v navodu, ze jako smacedlo), tak jestli jsem to neposral timhle.. taky mi bylo receno ze by to mohlo byt svetlo,ale to mam zhruba 40cm od vrcholku a teplota je v pohode, takze to bych asi vyloucil..jeste prikladam foto...nektere rapiky listu jsou podezrele cervene

Greenhead

Old Post 04-05-2013 v 22:18 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Hlína Je tohle normalni Příspěvek č. 347


Ahoj, na vrchnich listech se mi objevilo tohle je to normalni? je to 55.den kvetu, od 48 dne byl fs, dneska uz jenom voda

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 05-05-2013 v 10:14 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 348

no to uz zacinaju vykazovat nedostatek zivin,takze vis,ze to preplachujes dobre,a uz cucaju len cistu vodu...

Old Post 05-05-2013 v 10:36 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 349

parada, diky

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 05-05-2013 v 10:46 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 350

jak pravý tvůj nick : nostress ... pekne at to cely zezloutne a zfialovati jak tomu byva venku kdyz je podzim :-) preju hezkou urodu

Old Post 05-05-2013 v 12:06 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie malej problem nevim cim to je poradte_?zloutnou a krouti se listy Příspěvek č. 351


muzete mi poradi zacali mi zloutnout koncky listu mam nake foto nevim jesli je to prehnojenim nebo prelitim prosim o radu dik lidi

Old Post 09-05-2013 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 352

jinak nake fotky jsou jeste v me v galeri

Naposledy upravil 09-05-2013 v 08:13 AM

Old Post 09-05-2013 v 07:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9442220 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív