Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 337

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Když's z buranova tak jo


...no adresu snad máš ??na dobirku , koupim karton tj, x 10 a mam na par měsicu klid, je to uzavřene a vydrží to , co řešit ?? Hlava

Old Post 02-09-2010 v 03:59 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 338

Golden Virginia seženeš v těch větších tafikách (např. co sou v marketech). Dneska jsem ho sehnal i u nás v buranově .
Jsem na něj zvědav.

/ jej ten zip je fajn věc

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 12-10-2010 v 16:36 PM

Old Post 12-10-2010 v 11:56 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 339

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Golden Virginia seženeš v těch větších tafikách (např. co sou v marketech). Dneska jsem ho sehnal i u nás v buranově .
Jsem na něj zvědav.

Tak asi nejste zas až takovej buranov, tady třikrát v tejdnu pojízdná prodejna a nazdar!
Naštěstí kamarád vždycky přiveze z přilehlého města

Old Post 12-10-2010 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 340

Začal sem z machrovinky,parta,však to znáte. Nějak mě to nevadilo. Kouřím od 12?,13?,ted je mi 20....fuj,ale cíga se mi začaly protivit. Normálně vidím,kdyš kouřím,jak mi to žere jídlo v žaludku,ba dokonce to cítím,svírá se mi žaludek,najím se,dám cígo a cígo mi sní to co sem snedl já !!! A dost !!! Pondělí,první den v týdnu,první týden v roce....a mé poslední cígo,du si na kusovku do knajpy,červená vyserhnojka,ta mě donutí přestat.
JE TO SVINSTVO A ZA TY PRACHY,pchce pamatuju startky za 25 kč a ted ? 68? ani nevim fuuuuuj kurvy,také loooove, zlatá GANJA.
PEACE

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 03-01-2011 v 13:02 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 341

jo starky ze 25 kč sem kouřil i já ....

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 03-01-2011 v 13:46 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 342

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka
Začal sem z machrovinky,parta,však to znáte. Nějak mě to nevadilo. Kouřím od 12?,13?,ted je mi 20....PEACE


zdar to me nejak nesedi.me je 22 a cigara hulim dlouho. ale ja si pamatuju startky cerveny za 31.tak nechapu jak si mohl kourit stareny za 25.

Old Post 03-01-2011 v 13:58 PM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 343

citace:
Původní příspěvek od cernobyl


zdar to me nejak nesedi.me je 22 a cigara hulim dlouho. ale ja si pamatuju startky cerveny za 31.tak nechapu jak si mohl kourit stareny za 25.

Sorry. Nekouril sem je,jen si je pamatuji za 25ká....vydel sem je u dedy,kdys jeste žil,jako malý a od té doby si pamatuju 25kc Startky v tvrdem a 24 v mekem myslim

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 03-01-2011 v 14:03 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka

Sorry. Nekouril sem je,jen si je pamatuji za 25ká....vydel sem je u dedy,kdys jeste žil,jako malý a od té doby si pamatuju 25kc Startky v tvrdem a 24 v mekem myslim

já kouřil Startky za 4 koruny, ty bezfiltrovky, pampelišky se jim říkalo.

Old Post 03-01-2011 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 345

Jojo taky si pamatuju, že v 8mý třídě byly startky tak nějak za 3 pětky...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 03-01-2011 v 17:32 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 346

citace:
Původní příspěvek od Carcoolka

Sorry. Nekouril sem je,jen si je pamatuji za 25ká....vydel sem je u dedy,kdys jeste žil,jako malý a od té doby si pamatuju 25kc Startky v tvrdem a 24 v mekem myslim


vsak v klidku ja jen ze sem si rikal ze bych o tom nevedel.

Old Post 03-01-2011 v 17:39 PM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaKiller
Nový Člen

Karma uživatele RastaKiller - 90% PěstitelskáKarma uživatele RastaKiller - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 347

nekourim denne ale obcas si dam kratkou startku :-)

Old Post 01-02-2011 v 16:26 PM
RastaKiller je offline   Profil uživatele RastaKiller   Find more posts by RastaKiller   Foto galerie člena RastaKiller   Click here to Send RastaKiller a Private Message   Add RastaKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 348

Kouřím kvůli nervům co mám ze školy a po brku...kouřím pravidelně asi rok a půl a když jsem zavřenej doma a učím se, nedělá mi problém nekouřit...jinak Camel nebo černej Javaanse

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-02-2011 v 12:49 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 349

citace:
Původní příspěvek od crackonos
Kouřím kvůli nervům co mám ze školy a po brku...kouřím pravidelně asi rok a půl a když jsem zavřenej doma a učím se, nedělá mi problém nekouřit...jinak Camel nebo černej Javaanse


Tyvole když se učíš, tak ti nedělá problém nekouřit??? Já když se učím, tak kouřím tak 5x až 10x tolik co normálně

Komár neni mucha pyčo

Old Post 02-02-2011 v 16:16 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 350

citace:
Původní příspěvek od Pflusik


Tyvole když se učíš, tak ti nedělá problém nekouřit??? Já když se učím, tak kouřím tak 5x až 10x tolik co normálně

Když jsem doma, tak to nikdo netoleruje a ven chodit nemám čas, na koleji je to jiná :-)

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-02-2011 v 17:22 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3765600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív