Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
slauch
Nový Člen

Karma uživatele slauch - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 337

Takže o mě. Už mi tahne na čtvrtej křížek, s kouřením jsem začal poměrně pozdě (asi před 10 járama) a asi za o dva roky pozdějc jsem začal tvořit něco na zahradě. Jinak svůj produktivní vjek jsem promr...hal v jednom velkym žlutym telekomunistickym molochu. Teď jsem v něčem podobnym, akorát firemní barva je modrá (... modří už vjedí...) a dělám do kompjůtrů. Asi třikrát jsem se vyhulil v rachotě, ale vůbec se to nedá. Lidi z branže ví, vo čem mluvim. Vono čumět pak dvě hodiny do monitoru jak trubka a nevědět co jsem vlasně chtěl udělat, je fakt hustý. Takže si to nechávám na večer s kámošema.

Old Post 18-08-2004 v 07:24 AM
slauch je offline   Profil uživatele slauch   Find more posts by slauch   Foto galerie člena slauch   Click here to Send slauch a Private Message   Add slauch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan filuta
Nový Člen

Karma uživatele pan filuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 338

Zdar,
já jsem student FI MUNI, ale ve škole hulím málokdy. Žádnýho huliče tam neznám a když se zhulím sám, tak mi připadá, že jsou ty přednášky hrooozně nudný a hrooozně dlouhý.
Jinak hulím každem den (většinou večer už asi 2 roky) a nic to se mnou nedělá :-))))

Old Post 20-08-2004 v 08:38 AM
pan filuta je offline   Profil uživatele pan filuta   Find more posts by pan filuta   Foto galerie člena pan filuta   Click here to Send pan filuta a Private Message   Add pan filuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 339

Prátelé!
mám také radost,protoze podle toho co tu pisete,jsme tu asi vsici elita naroda
Ale jednu poznamku:proc si myslite,ze tu je tolik spravcu siti,manageru,a jinych kancelarskych zamestnani-protoze kluci od lopaty na internet v praci asi nechodej
Takze pozor,neusnout na vavrinech-tenhle thread muze(ale nemusi)byt dost zkreslujici

Old Post 20-08-2004 v 08:48 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezi
Nový Člen

Karma uživatele bezi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 3  

Palec nahoru Příspěvek č. 340

no,tak ja sem taky student.
ve skole hulime skoro kazdej den,je nas tam parta 5ti stalejch hulicu,kazdej vzdycky neco ma.jinak jsem se prestehoval z cech na moravu(chomutov-olomouc)a je docela sranda rozlustovat moravsky reci a jeste ucitelu
--jinak pres prazdniny mam brigadu v mestskem informacnim centru a je opravdu mazec kecat s lidma,co nevi co chtej-prodavat mapy...nejhorsi je ale hledat neco na netu,jede to pomalu a vsichni sou tak nervozni---jeste ze tu posloucham Boba a jeho novy CD FEEL ALRIGHT

Old Post 20-08-2004 v 09:26 AM
bezi je offline   Profil uživatele bezi   Find more posts by bezi   Foto galerie člena bezi   Click here to Send bezi a Private Message   Add bezi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 341

Zdárek,
tak já sem zaměstnanej v jedný stavební společnosti, kde počítam rozpočty staveb do veřejných soutěží. Nehulim každej den protože pak když mam v práci něco sčotnou tak mam strašný záseky třeba čtvrt hodiny řešim plochu koupelny a ono to docela zdržuje:-) A zmaštěnej sem v práci ještě nebyl vůbec a ani si to nedokážu představit, protože sem v kanceláři s dvěma 54 letýma lidma a ty by mě asi nestíhali, nebo mám spíš strach že bych nestíhal já je a tak bych se na nich pořád vařil a asi by se jim to nelíbilo:-)

Old Post 20-08-2004 v 14:09 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tounny
Nový Člen

Karma uživatele Tounny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 342

Ja pracuji v internetovym obchode, mobily, fotaky atd.... nedokazu si predstavit, ze bych si mel v praci zahulit.mame tady takovej frmol, ze to sem tam nedvam ani strizlivej.Jinak si myslim, ze tahle anketa neni dost objektivni.Znam plno lidi co huli denne(prace neprace) bohuzel se k netu nedostanou-zednici,maliri atd....Po praci hulim docela casto.Rano ten skunkovej vyplesk jeste dsam na sobe sleduji.Co se da delat, zivot je boj, a tak se per. PS: sefik je hulic, ale ja a ani on by jsme netolerovali, kdyby si z nas v praci zahulil.....

Old Post 20-08-2004 v 15:07 PM
Tounny je offline   Profil uživatele Tounny   Find more posts by Tounny   Foto galerie člena Tounny   Click here to Send Tounny a Private Message   Add Tounny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 343

Ja mam vlastni firmu a delam hlavne grafiku, programuju, jezdim na jednani do korporaci, rozdeluji dalsi praci a tak. Kazdopadne zkourenej nemuzu jednat a programovat Jinak je to pohoda. Brko v kolone na krizovatkach nebo kdyz potrebuju kreslit. To je vetsi sance, ze me neco zajimaveho napadne.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 22-08-2004 v 12:06 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 344

Já dělám už dva roky na pozici Qality engeneer. Jelikož musim dost komunikovat s dost lidma, tak to do práce radši ani netahám, kdyby mě chytla mlsná. Ale práce na pytel. Radši bych bral traktoristu někde v JZD, ale za ty prachy to asi neseženu sakra.

"jako vždy i dnes"

Old Post 03-09-2004 v 12:19 PM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dudodudo
Nový Člen

Karma uživatele dudodudo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 345

Jiz nekolik dlouhych let pracuji jako lekar patolog. S konopkou jsem v uzkem kontaktu vice nez deset let. Do me prace se to nehodi protoze by sem se mohl riznout, ale jako vecerni relaxans nic lepsiho neznam /snad kombinace +sex/.

Old Post 03-09-2004 v 13:37 PM
dudodudo je offline   Profil uživatele dudodudo   Find more posts by dudodudo   Foto galerie člena dudodudo   Click here to Send dudodudo a Private Message   Add dudodudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S~th
Stálý Člen

Karma uživatele S~th - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 346

patolog ? ... to bych nemohl dělat ... zhulenej už vůbec ne ... já jsem truhlář (jinak dělám všechno okolo - ale na truhláře mám papír ... momentálně jsem ofšem na pracovním úřadě

Old Post 05-09-2004 v 09:17 AM
S~th je offline   Profil uživatele S~th   Find more posts by S~th   Foto galerie člena S~th   Click here to Send S~th a Private Message   Add S~th to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S~th! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delphi
Nový Člen

Karma uživatele delphi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 347

Ja programujem asi v osmich jazykoch, keby som nehulil, tak nehrozi, aspon myslim, hulim uz asi 8 rokov a teraz mam 22 a v praci ma prezyvaju Magor do vsetkeho, ufff:-)

Old Post 13-09-2004 v 10:16 AM
delphi je offline   Profil uživatele delphi   Find more posts by delphi   Foto galerie člena delphi   Click here to Send delphi a Private Message   Add delphi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-SRC-
Nový Člen

Karma uživatele -SRC- - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 348

Ja v praci hulil jednou...na brigádě za barem...je to moc psycho za 5 minut jsem rozmlátil 30 skleniček..ne v praci už radši ne

Old Post 13-09-2004 v 10:54 AM
-SRC- je offline   Profil uživatele -SRC-   Find more posts by -SRC-   Foto galerie člena -SRC-   Click here to Send -SRC- a Private Message   Add -SRC- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriaty
Stálý Člen

Karma uživatele Moriaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 349

Je jedno, jestli Je někomu 23 a 16 mu připadá jako omladina, je jedn jestli někomu tahne na štyrycet. Je blbý, že něgdo je rád, že sou tady samý inteligenti. Je jasný, že je důležitý, jestli hulíš z revolty wobčas a přísaháš si, že je to tvůj celoživotní styl nebo se těšíš každej den už sakra pár járů na večer až smotneš a hodíš se do klidu, jako jiný fotři na pivu.
Chlapák ve 23 asi netuší,že se všechno může v životě změnit a konopný dobrodružství pro něj bude jen sladká vzpomínka na jeho teenagersví.
To zaměstnání je pak vod toho věku vodvislí. Dřív se chytrý lidi uchylovali k povolání kotelníků a kulisáků. Pohodlnej život, malá zodpovědnost, čas na záliby za přijatelný prachy. Těm já závidim!

Old Post 14-09-2004 v 19:54 PM
Moriaty je offline   Profil uživatele Moriaty   Find more posts by Moriaty   Foto galerie člena Moriaty   Click here to Send Moriaty a Private Message   Add Moriaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madr
Nový Člen

Karma uživatele Madr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 350

Nooojoo, samy IT, ja sem taky programator, ale pri tom uz nehulim, to sem jen na skole holil, ale k seriozni praci to nejni, radsi se radne zbombim o vikendu, kdy nemusim vstavat do fachy a lezim s kocickou pekne v postylce..haha,joo to je parada. Kdyz mam dumavku tak premejslim dost vo praci a bavi me to. Kdyz sem zhulenej tak medituju a odpocivam, ale abych nekomu vysvetloval proc mu aplikace nefacha zmastenej, tak to ne. Ozralej bych to taky nedelal...holt tak to ma asi kazdej..

Old Post 07-10-2004 v 19:34 PM
Madr je offline   Profil uživatele Madr   Find more posts by Madr   Foto galerie člena Madr   Click here to Send Madr a Private Message   Add Madr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 351

Já jsem VŠ student na lesnický fakultě. S hulením to tam ještě nemám moc vychytaný. Přijít např na ekologii zkouřenej jak paprika už se mi bohatě vyplatilo, což se ale nedá říci o matemagice (matematika) :-°)))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 08-10-2004 v 11:59 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest....
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest.... - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 352

Já sem na učnaku Elektrikář - salboproud,abych si moch vymaakat skřínku

Vím že nic nevím.

Old Post 08-10-2004 v 19:38 PM
Harvest.... je offline   Profil uživatele Harvest....   Find more posts by Harvest....   Foto galerie člena Harvest....   Click here to Send Harvest.... a Private Message   Add Harvest.... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4541010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív