Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 321

no, priznam se, ze jsem nikdy nehulil denne... hulim cca 9 let, ale vzdycky tak obvykle 2-3x tejdne, ale co delam posledniho pul roku, to nema obdoby - hulim denne, s lidma i bez.... a priznam se, ze temer kazdodenni vecerni hulicsky seance v mym pokojiku za atmosfery 3 lampicek, zapalenejch svicek, fajn hudby a inetu ci pustenyho filmku jsou moji oblibenou kratochvili...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 06-01-2007 v 22:34 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 322

no jéjé,pěkně si dát doma bong,apk dřepnout k PC a otevřít si Pillsner Urquell = Velká Paráda

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 07-01-2007 v 12:04 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 323

Můj každovečerní rituál.Věčinnou si skouřím sklíčko něčeho, čeho si mooc vážím(znáte ty citové vstahy) šíleně si to vychutnávám.Je to rozdíl oproti hulení s lidma právě v tom obdivu.

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 09-01-2007 v 09:35 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 324

4C3 vo tom ta trava je. odmena za to ze sem vstal z postele a sel neco delat. mam rad ten vecerni klid z brkama. potrebuju pred spanim 2 hodky ,,usinacyho rezimu,, se strategickou hrou a dvema trema brkama.

Old Post 09-01-2007 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 325

4All: No, kucí, na tom se asi všichni shodneme.. Osobáčky holt mají svoje kouzlo..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 09-01-2007 v 09:54 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 326

zdrrrrovna drtím zuby a povolávám všechny své roztroušené zbytky zdrrravého rozumu, abych si zase jednoho nedal...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-01-2007 v 10:12 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 327

Tayem de Tox: No jo, chce to de tox...
Já jsem na tom podobně, mno večer je ještě daleko, tak uvidíme..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 09-01-2007 v 15:20 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avery
Nový Člen

Karma uživatele Avery - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 328

čaute..já hulím prakticky denně sám a sem tam s někým....a přišel sem na to že kdyš člověk hulí sám tak toho zhulí víc na druhou stranu kdyš hulí dva tak ubyde za dva (to zní logicky) ale musím říct že mě to samotného nebaví tolik jako v bandě(záleží na společnosti) takže abych to shrnul.kdyš je málo tak sám a kdyš je s kým tak buďto taky sám a nebo s někým

BEZ BRZD

Old Post 11-01-2007 v 18:22 PM
Avery je offline   Profil uživatele Avery   Find more posts by Avery   Foto galerie člena Avery   Click here to Send Avery a Private Message   Add Avery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Avery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 329

zdravim...lidi huleni vo samote mam rad.Tesim na to ,,ta priprava klidna s tim,,,pak krasny mistecko(at us zahrada,pokoj nebo prochazka)rad hulim sam moc rad ,clovek jako ja si rad vodpocne pri speku sam se sebou

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 12-01-2007 v 16:42 PM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 330

citace:
Původní příspěvek od Avery
čaute..já hulím prakticky denně sám a sem tam s někým....a přišel sem na to že kdyš člověk hulí sám tak toho zhulí víc na druhou stranu kdyš hulí dva tak ubyde za dva (to zní logicky) ale musím říct že mě to samotného nebaví tolik jako v bandě(záleží na společnosti) takže abych to shrnul.kdyš je málo tak sám a kdyš je s kým tak buďto taky sám a nebo s někým


já toho teda zkouřím míň když jsem sám, protože si asi víc uvědomuju ten stav, kdežto ve společnosti mi to tak nepřijde..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 13-01-2007 v 18:38 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 331

AHM4D Máš pravdu.Když si sám zkouřím sklíčko, tak si věčinou nedovedu představit komunikaci s jinýma lidma.Ale s někým zhulím brko ve dvou a vklidu

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 14-01-2007 v 11:11 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WTD
Nový Člen

Karma uživatele WTD - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 332

jj ono je to taky možná tím, že když je člověk sám, tak se nemusí soustředit na komunikaci ale na myšlenky, co se mu utváří v hlavě. nejlepčí je zhulená samota (aspon teda pro me) na tvořivost.. obrazy či jakýkoliv manuální výtvor nebo texty, slogany atd.. člověk se do toho může líp ponořit.. řekl bych, že sou to prostě dvě rozdílný věci a obojí má něco do sebe.. s partou de hlavně vo tu prdel.. žejo..
peace..

Sem velkej nadšenec všeho o všem :-))

Old Post 14-01-2007 v 11:45 AM
WTD je offline   Profil uživatele WTD   Find more posts by WTD   Foto galerie člena WTD   Click here to Send WTD a Private Message   Add WTD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 333

no jo , niekedy zapne aj osamote..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 14-01-2007 v 18:19 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 334

ted akorat hulim sam ... protoze tu nikdo nejni

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 12-02-2007 v 07:20 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 335

občas jo ale spíš preferuju s někým...

Old Post 12-02-2007 v 07:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 336

Zahulit si sám to je snad to nejkrásnější.Vždy když je venku krásně ,smotnu si žilku ,hezky se zhulím.Sednu na lavečku k rybníku ,zapálím si a přemýšlím o všech věcech,srovnm si věci v palici.Chran bůh někoho aby mě v tuhle dobu rušil :-D

Old Post 14-02-2007 v 14:32 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2526450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív