Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kam chodite na netu kdyz ste zhuleny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21
Autor
Téma 
Specs26
Nový Člen

Karma uživatele Specs26 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 8  

Palec nahoru haluz x) Příspěvek č. 321

citace:
Původní příspěvek od High
Já si na tom zkládam jednoduchý teky.http://www.onemotion.com/flash/drum-machine/
Jinak Chateroulette nebo jak se to menuje:hrůza,Mexikánec si tam honí a ještě mi napíše hi man.Masakr


Zkus toto moje

xD.JPG:http://imageupload.org/en/file/221638/xd.jpg.html

Old Post 26-04-2012 v 10:02 AM
Specs26 je offline   Profil uživatele Specs26   Find more posts by Specs26   Foto galerie člena Specs26   Click here to Send Specs26 a Private Message   Add Specs26 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 322

grower.cz, memebase.com, youtube.com

Old Post 26-04-2012 v 15:20 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 323

dam si vyhladat gigapixelove fota,a furt cumim a priblizujem

Old Post 01-05-2014 v 21:29 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Nový Člen

Karma uživatele Ronnie - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 324

www.curvefever.com, doporučuju

Old Post 25-07-2015 v 09:54 AM
Ronnie je offline   Profil uživatele Ronnie   Find more posts by Ronnie   Foto galerie člena Ronnie   Click here to Send Ronnie a Private Message   Add Ronnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 325

Doporučuju si na Ytb zadat GGN - best weed moments, GGN- Tommy Chong, GGN - Seth Rogen atd.. Je to Show uváděná SnoopDoggem a zve si do ní snad všechny celebrity co hulej trávu, kdo umí anglicky tak na tom 100% zhulenej bude dostávat takový újeby jako já

Old Post 26-07-2015 v 17:11 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miksa
Nový Člen

Karma uživatele Miksa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 326

neee, GGN mě teda rozsekává

www.mlm-inzerce.cz/

Old Post 27-07-2015 v 18:50 PM
Miksa je offline   Profil uživatele Miksa   Find more posts by Miksa   Foto galerie člena Miksa   Click here to Send Miksa a Private Message   Add Miksa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 327

navratdoreality.cz ) rozlobeny muze uz kluci prodali a presli na novej web kde maj snad jeste vyssi navstevnost

Old Post 13-08-2015 v 22:55 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 328

Moje "paleta" navštěvovaných stránek je docela široká - nejdřív kontroluji tři emaily (dva pracovní a jeden osobní), firemní webovky a pak zapínám FB (též především z pracovních důvodů). Když mám na meilu něco k placení po netu, udělám to okamžitě přes stránky banky. Poté začínám brouzdat po tom, co mě zajímá. Takže grower.cz, youtube.com, navratdoreality.cz, legalizace.cz, sem tam lamer.cz, houba.cz, chytej.cz. Vzhledem k jedné z mých zálib - zvířata, strávím i nějakou chvíle na stránkách zaměřených na tuto tématiku

Don't worry, be happy!

Old Post 08-10-2015 v 06:08 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 329

Parádní oddychovka
http://agar.io/


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 08-10-2015 v 23:41 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 330

Akurát som šiel napísať to čo seky agar.io ale je to žrút času

Old Post 13-10-2015 v 13:22 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 331

hh agar je ostrej no. Jeste by to chtelo vychytat aby mohl treba hrat nejak kancl dohromady. Bo nas to dycky kazdeho hodi do jiny mapy.

Kvalita predevsim!

Old Post 13-10-2015 v 13:53 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 332

Koukám hlavně na streamy profi pc hráču zejména CS:GO které hraju pečený vařený jinak kdo to hraje tak klidně můžeme dát

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 13-10-2015 v 16:50 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 333

Seky: Hele, jak jsem viděl název, čekal jsem, že to bude nějaký virtuální pěstování houbiček, ale rostoucí kolečka mě uchvátily Pecka, karma na Tvém účtě

Don't worry, be happy!

Old Post 13-10-2015 v 18:11 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hohokacer
Stálý Člen

Karma uživatele hohokacer - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 334

hrám hry na telefóne.
momentálne toto:
https://play.google.com/store/apps/...om.waat.android

Swiss cheese/250W

Old Post 13-10-2015 v 21:54 PM
hohokacer je offline   Profil uživatele hohokacer   Find more posts by hohokacer   Foto galerie člena hohokacer   Click here to Send hohokacer a Private Message   Add hohokacer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 335

když jsem high (což je skoro denně) .. tak jsem na groweru a nebo pařím PS4 + nějaká ta muzička

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 28-10-2015 v 18:26 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5384460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív