Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 305

citace:
Původní příspěvek od zmijak



to je ten problem s vlastnima substratama ze nevis kolik mas nahnojeny substrat a od kdy by jsi mohl zacit pomalu hnojit myslim si ze cca 400kc za 50l nebo kolik stoji hlina od dodavatelu co se prodavaji v shopech a mas aspon jistotu nejakou ale tak hle je to tezko zjistit nebot chce to jednoznacne si poridit ec metr a zmerit to a aspon budes vedet nacem jsi nebo si ho od nejakejch kamaradu pujc jo a jeste jak pises prolit to peroxidem vodiku tak pocitej ze ti pujde do haje vsechny prospesne mikroorganismy co se skryvaji v tom kompostu ja osobne bych to nedelal !


Děkuji za upozornění. Ve FAQu je H2O2 strašně vychválený, až jsem úplně opomenul, že je to přece jenom žíravina . Předpokládám teda, že tak ještě týden určitě nemusím hnojit, když jsem měl půda takhle přehnojenou, je to tak? pak začnu malými dávkami NPK a pomalu začít hrotit fosfor...

Jinak díky za pomoc, čeká nás krásný týden tak snad bude vše okay

Old Post 15-07-2014 v 23:38 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 306

citace:
Původní příspěvek od Rajesh
Čau čau, potřeboval bych pomoct, dnes jsem si všimnul na listech podivných stop jakoby to byl nějakej slimák nebo něco takovýho, nemohl by mi někdo prosim poradit co to mohlo způsobit a popř. jak se toho zbavit?

http://puu.sh/acy59/8e1d32d9ab.jpg


cau, su to take male cerviky (Leaf Miner). Mne pomohlo ak som odstranil napadnutu cepel listu (nemusis trhat cely list)

Old Post 16-07-2014 v 08:12 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajesh
Nový Člen

Karma uživatele Rajesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 307

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


cau, su to take male cerviky (Leaf Miner). Mne pomohlo ak som odstranil napadnutu cepel listu (nemusis trhat cely list)


Díky moc, problém jsem vyřešil tim že jsem opatrně naříznul list žiletkou a toho červíka "vyšťoural" ven.

Old Post 16-07-2014 v 11:13 AM
Rajesh je offline   Profil uživatele Rajesh   Find more posts by Rajesh   Foto galerie člena Rajesh   Click here to Send Rajesh a Private Message   Add Rajesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 308

Zdravím schnou mi listy spodní části, vubec netušim proč a co dělat
http://oi58.tinypic.com/l86m1.jpg

Old Post 17-07-2014 v 17:25 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 309

ty tve listy vypadaji jako prehnojene nebot nad tim jsou dalsi listy a tam jde videt ze spicky jsou spalene tak ze asi tak

Old Post 18-07-2014 v 12:17 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 310

No dal jsem tam 50% pokojového hnojiva a 50% hlíny.
Takže přesadit ?

Old Post 18-07-2014 v 13:29 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 311

jsou to jeste male kytky a proto se to moc nehnoji jen fakt malinko tak ze to je tezko rici kolik jsi tam teho navalil kazdopadne nehnojit nez se nevzpamatuji a prolil bych to vodou

Old Post 18-07-2014 v 13:52 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tma
Nový Člen

Karma uživatele Tma - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 312



Ahoj, mám pocit, že mi rostlinky vadnou. Jsou to tak dva týdny od naklíčení, rostly v pořádku, ale teď mají takové schlíplé pokroucené listy a příjde mi, že umírají.

Pěstuju to indoor v AutoPot, 50%perlit, 50%kokos.

Přikládám foto. Prosím pomozte, děkuji.

Old Post 20-07-2014 v 10:23 AM
Tma je offline   Profil uživatele Tma   Find more posts by Tma   Foto galerie člena Tma   Click here to Send Tma a Private Message   Add Tma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 313


Zdarec lidi má tady foto listů z kytek na balkóně. Jedu tam 3 modely a to Afghan, Shiva Skunk a CBD HAZE Auto. Tento problém se vyskytuje u Afghana a CBD Haze auto. Shiva Skunk je uplně bez problémů. Kytky nejsou ničím hnojené, krom granulovaného kravského guána cca před 3mi týdny. Ph je ok. viděl bych to na problém s teplotou v těchto dnech a nebo na spálení světlem podle FAQ http://grower.cz/pestovani/navody/s...oci/10.html#107
ale poraďte mi někdo jak mám dát tu žhavou kouli na obloze ještě trochu výše
v přehnojení to určitě nebude, Haze jsem navíc ještě nehnojil vůbec a ten je nejhorší...ale chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost tak ať mi mou teorii potvrdí...kytky se určitě vzpamatujou doufám
Díky za postřehy. Ať to roste!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-07-2014 v 17:18 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 314

citace:
Původní příspěvek od techem
Zdarec lidi má tady foto listů z kytek na balkóně. Jedu tam 3 modely a to Afghan, Shiva Skunk a CBD HAZE Auto. Tento problém se vyskytuje u Afghana a CBD Haze auto. Shiva Skunk je uplně bez problémů. Kytky nejsou ničím hnojené, krom granulovaného kravského guána cca před 3mi týdny. Ph je ok. viděl bych to na problém s teplotou v těchto dnech a nebo na spálení světlem podle FAQ http://grower.cz/pestovani/navody/...oci/10.html#107
ale poraďte mi někdo jak mám dát tu žhavou kouli na obloze ještě trochu výše
v přehnojení to určitě nebude, Haze jsem navíc ještě nehnojil vůbec a ten je nejhorší...ale chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost tak ať mi mou teorii potvrdí...kytky se určitě vzpamatujou doufám
Díky za postřehy. Ať to roste!

Čau
Vypadá to na spalení slunkem. Nezalíval si to když na to pražilo slunko?

Old Post 20-07-2014 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 315

citace:
Původní příspěvek od šišška

Čau
Vypadá to na spalení slunkem. Nezalíval si to když na to pražilo slunko?


nee vždy kolem 20:30, a to už jen líže vršky...ale budu to zalévat až zapadne úplně

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-07-2014 v 17:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 316

Ahoj, chci se zeptat. mám menší problém s řízky. Už druhou várku mi žloutnou špičky .Mladé lístky. Někdy se kroutí a někdo odumírají. Vždycky se to nakonec zotaví , ale určitě to rostlince neprospívá. Řízky jsou v RW. Zálivka podle mě dostačující ,ale nepřelitá.
Díky za rady .

EDIT: Napadlo mě, mění se odstáté vodě PH ? nenechávám nic odstát a jestli nezlobí třeba PH po nějaké době. Když se začíná měnit. Možná kecám hovadiny .

EDIT : Vyřešeno , problém bylo parno v parníku. Moc velká vlhkost.

Naposledy upravil Chilligrow 26-07-2014 v 09:06 AM

Old Post 21-07-2014 v 10:18 AM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajesh
Nový Člen

Karma uživatele Rajesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 317


Zdravim všechny growery, mám menší problém, podle mého neni až tak závažnej ale radši se zeptám co si o tom myslíte vy, popř. čím by to mohlo být způsobeno.
Na kytce mi usychaj takový ty první dva listy co narostou hned po děložních, viz. foto.
Je blbost aby byla kytka přehnojená nebo přelitá.

Old Post 23-07-2014 v 13:36 PM
Rajesh je offline   Profil uživatele Rajesh   Find more posts by Rajesh   Foto galerie člena Rajesh   Click here to Send Rajesh a Private Message   Add Rajesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 318

citace:
Původní příspěvek od Rajesh
Zdravim všechny growery, mám menší problém, podle mého neni až tak závažnej ale radši se zeptám co si o tom myslíte vy, popř. čím by to mohlo být způsobeno.
Na kytce mi usychaj takový ty první dva listy co narostou hned po děložních, viz. foto.
Je blbost aby byla kytka přehnojená nebo přelitá.

Mě ty dolní listy taky zežloutnou a seschnou,stejně je utrhnu a ty dolní větve taky,alespoň do nich nebude kytka dávat zbytečně sílu v květu a zaměří se na hlavní palice ,jestli se to nebude rozšiřovat tak to nehroť...

Old Post 24-07-2014 v 17:29 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Rezaté fleky na listech Příspěvek č. 319



Prosím o radu,na kytkách se objevily tyhlety hnědé,rezavé fleky,nejdříve na velkých listech a teď je to i na ostatních,je to problém s Ph ? Btw.Soráč za new téma,ještě to tu moc neznám

Naposledy upravil capsaicin 24-07-2014 v 17:47 PM

Old Post 24-07-2014 v 17:36 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lovalovalova
Nový Člen

Karma uživatele lovalovalova - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Rezavé fleky na listech Příspěvek č. 320



Zdravím growers,

mám takový problém s listy asi před týdnem se mi na kytce objevily divné rezavé fleky...

Kytku mám ve foliáku a podle toho co jsem četl by to mohlo byt spaleno od slunce, je možné že je to z nedostatku děr v daném foliaku?

rom toho se mi kolem objevily také bílé skvrny, mohlo by se jednat o plíseň?

Old Post 26-07-2014 v 15:53 PM
lovalovalova je offline   Profil uživatele lovalovalova   Find more posts by lovalovalova   Foto galerie člena lovalovalova   Click here to Send lovalovalova a Private Message   Add lovalovalova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2263580 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív