Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 305

prave to ted skousim delat nejake ty zastrihy tak jsem zvedavej co s toho ve finale vyleze

killlsmoker

Old Post 10-10-2011 v 08:31 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paiwer
Nový Člen

Karma uživatele paiwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 306

já se chci zeptat na techniku fim u automatů jestli to má smyls ale možná jo, možná ne prosím o radu
PS. vim že je to psaný nezastřihovat ale fim by měl způsobit víc než 2 vrcholy a tím by se mohl teoreticky zvýšit i výnos i u tak rychlého růstu

Naposledy upravil paiwer 14-05-2012 v 06:54 AM

Old Post 14-05-2012 v 06:12 AM
paiwer je offline   Profil uživatele paiwer   Find more posts by paiwer   Foto galerie člena paiwer   Click here to Send paiwer a Private Message   Add paiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 307

Zdravím
Mám passion1 je to vhodnej model na zastříhávání a ohýbání??Letos ho jedu poprvé taknevím.díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 27-05-2012 v 15:03 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 308

Prosim o radu skusenejsich...rastlinky uz pekne kvitnu,jedna sa o early durban,no vzhladom na maly objem kvetinacov..cca 6litrov sa velmi tahaju.Zastrihnute uz raz boli ale zase atakovali hranicu jedneho metra.Uz len koli objemu substratu by som ich chcel drzat nizsie s mensim mnozstom palic,o vynos mi neide.Mozem teraz na kvete smyknut vrcholove palice do polovice?

Old Post 30-07-2012 v 10:29 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 309

XD vrcholovky nechej bejt spíš otrhej takový ty spodečky, slabý větvičky co rostou dovnitř atp prostě ty bez budoucnosti

Old Post 30-07-2012 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 310

Tie spodecky uz boli otrhane predtym...a uz som aj sekol do polovice vrchy,predsa len ked som porovnaval velkost kvetinaca s tym rozvetvenym vrchom proste to bilo do oci a neviem ci by som to bez problemov v tom malom objeme substratu uhnojil

Old Post 30-07-2012 v 11:42 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 311

XD to ne XD to už je moc XD

Old Post 30-07-2012 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 312

ale ani niee,kvetenstva tam ostalo aj tak do bluuudu

Old Post 30-07-2012 v 13:52 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 313

Najdi si tu na G "lámání". je škoda se o úrodu připravit, když jí můžeš jenom poštelovat do boku a jet vesele dál.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 30-07-2012 v 19:08 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 314

Ono to do boku tlaci dost a takisto koli obmedzeniam s priestorom som to strihol....ale hlavne koli tomu aby tam nebolo mnozstvo riedkych palic,radsej menej a hustejsie...predsa len tie kvetinace obsahuju malo substratu....viem ze v kvete by sa nemalo zastikavat ale uvidime

Old Post 30-07-2012 v 20:49 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 315

Dobře ale pokut máš kvalitní geny a dobrej substrát, a občas tam kápneš nějaký ty živiny tak po ostříhání spodků bys měl mít kvalitní skoro všechno a nechápu proč jsi urval tu nejkvalitnější palici (vrcholovku) do pulky :p to s tim moc nejde do kupy co říkáš

Old Post 30-07-2012 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 316

ono to boli 4 vrcholovky ktore hnalo po predchadzajucom zastrihnuti a cele rastlinky s nimi vyzerali neforemne.Neidem na vynos,len sa s nimi tak hrajem ...dufam ze kvalitna genetika aj ked su to f3ky...early durban od zen seeds

Old Post 31-07-2012 v 11:01 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 317


bez jakehokoliv zaštipovani

Old Post 19-10-2012 v 10:55 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Black
Nový Člen

Karma uživatele Johny Black - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 318

Zdravím,

mám dotaz na zkušenější ohledně zaštipování. Jedu poprvé indoor v green roomu 120*120*180 pod 600w. Mám tam 9 holek co si říkají ed rosenthal. Myslíte, že je to genetika, která se spíše zaštipuje nebo ne?
Pokud jel někdo eda, byl by jsem rád za jeho zkušenosti. Jel jsem 7 let out a tam jsem nikdy nezaštipoval. Díky

Old Post 21-03-2013 v 11:57 AM
Johny Black je offline   Profil uživatele Johny Black   Find more posts by Johny Black   Foto galerie člena Johny Black   Click here to Send Johny Black a Private Message   Add Johny Black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 319

citace:
Původní příspěvek od Johny Black
Zdravím,

mám dotaz na zkušenější ohledně zaštipování. Jedu poprvé indoor v green roomu 120*120*180 pod 600w. Mám tam 9 holek co si říkají ed rosenthal. Myslíte, že je to genetika, která se spíše zaštipuje nebo ne?
Pokud jel někdo eda, byl by jsem rád za jeho zkušenosti. Jel jsem 7 let out a tam jsem nikdy nezaštipoval. Díky


Zdar, tady ti posílám nějaký vlákna lidí co měly ERSB pod lampou:

http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2BSuper+%2BBud

Tam by si se mohl inspirovat měj se a ať se daří!

Old Post 21-03-2013 v 12:49 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Black
Nový Člen

Karma uživatele Johny Black - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 320

ok, díky mrknu na to.

Old Post 21-03-2013 v 13:55 PM
Johny Black je offline   Profil uživatele Johny Black   Find more posts by Johny Black   Foto galerie člena Johny Black   Click here to Send Johny Black a Private Message   Add Johny Black to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5540880 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív