Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 337

citace:
Původní příspěvek od SkankyCZ
ahoj,
máme rostlinky těsně před přepnutím. Většina rostlin však pustila pár docela velkých listů a mám pocit že hodně stíní vetvičkám o patro níž. Můžu před přepnutím ty velké listy obrat? Některé jsou rádne kusy. Popřípadě uvítam i jinou radu. Jedeme první kolo a neradi by jsme něco zkazili.
Jinak se všemu daří a nepozorujem nic coby se holkám nelíbilo.


NEkdo tvrdi ano, ostatni ze nejsme chytrejsi nez priroda. Zkus vetvu tak a vetvu onak a uvidis sam :-)

Old Post 13-10-2013 v 18:17 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 338

Ahoj. Ted pojedu OG KUSH od Natural seeds. Mate nekdo zkusenosti s touto odrudou, co se tyce zastipovani? Ma cenu to zastipovat a nebo absolutne ne?

Old Post 08-05-2014 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Zaštipování Příspěvek č. 339

Ahoj. jsem začátečník nejsem si jistí jestli jsem pochopil jka se má zaštipovat posílám obrázky. chtěl bych vědět jestli je možno kytku zaštípnout a jak je na obrázku 2 ukázáno jestli je to správně.
1 2

Old Post 15-05-2014 v 11:45 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 340


Zdravím, pěstuji první rok, snažil sem se zastřihnout fimkou, posral sem to, nebo je to ok?

Všem díky za rady .

Old Post 15-05-2014 v 21:59 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 341

měl si to zastrihnout o pár milimetrů níž.cca 3-5mm,tak aby si narušil i stonek.takhle ti porostou zastrižený listy.není to nic hroznýho.proste to šmikni znova a níž.taky už se mi to parkrat stalo.

Old Post 16-05-2014 v 05:40 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deamoncz
Nový Člen

Karma uživatele deamoncz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 342

nějak ti nefungují odkazy ://

Old Post 28-05-2014 v 11:24 AM
deamoncz je offline   Profil uživatele deamoncz   Find more posts by deamoncz   Foto galerie člena deamoncz   Click here to Send deamoncz a Private Message   Add deamoncz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 343

čau lidi. potřebuji poradit na netu to nemůžu najít. kolikrát se má zastřihovat kytka. zatím jsem je zastřihl 2x rostou pěkně ale nevím jak poznám že to stačí a že se začnou dělat paličky abych nezatříhnul kytku třeba páté patro ale to by ve skutečnosti bylo to poslední a pak by začaly paličky. jsem nezkušený nerad bych je nějak zkurvil :/ poraďte prosím.

Old Post 12-06-2014 v 20:58 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zkuřka420
Nový Člen

Karma uživatele Zkuřka420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 3  

Obecné Zastřihávání vedlejších větví Příspěvek č. 344

Ahoj, vítám všechny pěstitelé.
Jsem tu nový a mám dotaz ohledně zastřihávání větví. Rostliny mám od 50 cm do 1.2 m u všech mám zastřižený stonek ale obrovsky mi pořád letí vedlejší stonky do výšky. Už jsou hrozně moc vidět a nerad bych návštěvu černých soudruhů.
Kdekoliv jsem to hledal na internetu našel jsem pouze zestřtihávání hlavního stonku a ne větví. Můžu tedy zastříhnout i větve na kterých mi porostou květy aby jsem snížil velikost nebo by jsem se s tím připravil o výnos?
Za každé rady budu velice rád. Díky moc.

Naposledy upravil Zkuřka420 06-07-2014 v 22:38 PM

Old Post 06-07-2014 v 22:23 PM
Zkuřka420 je offline   Profil uživatele Zkuřka420   Find more posts by Zkuřka420   Foto galerie člena Zkuřka420   Click here to Send Zkuřka420 a Private Message   Add Zkuřka420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 345

Ahoj já při svém prvním indoor jsem zaštipoval i vedlejší větvičky.. a žádný problém jsem neměl..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-07-2014 v 23:05 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 346

Zastříhávat můžeš jak hlavní stonek, tak větve. Akorát se ti to pak bude dost větvit a budeš to mít dost hustý. Takže klidně zaštípni anebo se tu koukni na různé techniky ohýbání a přivazování (LST).

Třeba tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22341

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-07-2014 v 23:12 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zkuřka420
Nový Člen

Karma uživatele Zkuřka420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 347

Díky moc chlapy.
Já totiž slyšel že když zastříhám i větve, připravím se o květy, tak jsem si to potřeboval ověřit.

Old Post 07-07-2014 v 14:31 PM
Zkuřka420 je offline   Profil uživatele Zkuřka420   Find more posts by Zkuřka420   Foto galerie člena Zkuřka420   Click here to Send Zkuřka420 a Private Message   Add Zkuřka420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 348

Z jednoho květu budeš mít dva.. takže se toho neboj..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 07-07-2014 v 16:05 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 349


Čau mužů za střihnout boční větve a hlavni stonek když mam rostlinku v době růstu? Někde jsem četl že se to děla az začátkem květeni.
Chtěl bych rostlinku za stříhat ať ji mám hustší a hlavni stonek mam za střihnout ze šikmo nebo rovně přikládám foto rostlinky Děkuji za odpovědi.

Old Post 10-08-2014 v 08:37 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 350


tak jsem zastřihnu snad dobře ustřihl jsem vrch a dvě boční všechny tři řízky jsem hodil do Stimulax III gelový a pak do kostky tak snad se chytí chci i zjistit co vlastně mám (samce samici) květinu mám zatím v období růstu a je stará cca měsíc a půl.
snad sem vše udělal správně a nebo aspoň snad všechno dopadne Ok.

Old Post 10-08-2014 v 17:05 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 351

zdar.udělěj jim nějakej pařník.zakořenijou rychleji.a nespálí se.

Old Post 10-08-2014 v 17:15 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 352


a u těch bočních jak sem odstřihnu tak se taky rozštěpí na dvě nebo ne?
(na té hlavní kytce)
s tím pařníkem díky málem bych Zapoměl hned sem je pokropil vodou neuvědomil jsem si že teď pří mají vodu z listu a ne z kořenu 8-)
hned mi povadly ale doufám že je to normální než se spúamatují.

Old Post 10-08-2014 v 17:31 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8262880 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív