Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 305

podle me tyhle dve veci fakt nejdou dohromady..ja byl v posilce zhulenej jen jednou a vubec sem nemoch nic delat jak me všechno bolelo..takze jointa az po posilovne!

Old Post 25-03-2008 v 18:29 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 306

lysina, ty jsi malo

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 27-03-2008 v 09:56 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 307

z lysinou souhlasim tez jsem maselko kdyz jsem zkoureny takze sportuju vylozene bez koure na kazdeho ma trava jine ucinky nikdy sem nasobe nezaznamenal ze bych byl nejak mene citlivy nebo vnimal mene bolest spise pocituju vice unavu a nekdy mirne hypochondrii(pri sportu)

Old Post 27-03-2008 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 308

to souhlasi asi všichni, co tu přispívají, a předpokládám, že si i všichni přečetli celý thread. Když chcu přispívat, tak nejdřív se podivam, jestli to tu už neni napsane, kua. Hned ze začátku tématu je napsane, že to není myšleno tak, jestli chodíte zkouření, ale jestli má hulení nějaký vliv na vývoj svalsva v době regenerace.. Toto taky bylo zodpovězeno, ted tento thread ztratil původní význam a slouží jako pokec mezi huličema, co chodí do posilky, za což jsem moc rád, ale když sem vlezu a přečtu si po 110x příspěvek " nechodim tam zmaštěný, protože to je na piču", tak jsem taky musel napsat nějake hovno..

Abych nebyl ot, tak chodim do posilky ted jen tak kondičně, v pondělí a v pátek, kdy v podělí cvičím záda, ramena, nohy(ty jen malo, protože mam 4x týdně trenink fotbal) - hodku a půl, v pátek jedu kozy, tricak, bicak - taky hodku a pul. Minulý týden to bylo půl roku co nekouřím cigára, moc mi to prospělo na fyzičce, myslim, že víc vydržím, sice jsem kouřil cca 10 za den, o vikendu jsem tomu dal vždycky kladu, kalby a tak.. Jsem rad, že se mi to povedlo tak dlouho vydržet. Koupil jsem si i protein a sacharidák a musim říct, že pokud člověk pravidelně trenuje a pravidelně to žere, tak fakt super, claune, uvidíš nárust jak prase.. Tož tak, mějte se fajně bouchači:-)

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 27-03-2008 v 15:34 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanjack
Stálý Člen

Karma uživatele kanjack - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 309

ja hulim kazdy druhy den a do posilky chodim 2-3x tyzdenne

Old Post 28-03-2008 v 18:52 PM
kanjack je offline   Profil uživatele kanjack   Find more posts by kanjack   Foto galerie člena kanjack   Click here to Send kanjack a Private Message   Add kanjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 310

Hele nevim ci to uz niekto pisal ..necital som vsetkych 7 stran ale poslednu dobu som obmedzil huleni na 2x v tyzdny a posilovaniu to pomohlo a zahulim vzdy s kamosem hned po posilke ako odmenu .. je to dobre na svaly aj pre mna.. inak cvicim uz od januara 2004 a musim povedat ze cvicenie ma bavi a nevem si predstavit prestat ... pod ako huleni ...
Ku kreatinu co tu uz bolo spominane taktiez ho berem uz nejaky ten 4 mesiac a zatial musim hodnotit velmi kladne uvidime za par rokov....

Old Post 17-11-2008 v 15:12 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svetloo
Nový Člen

Karma uživatele svetloo - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 311

no co se mě týče..vždycky se v posilce s kamošema zhulime a jdem na to..myslim že se mě ve stavu rauše posiluje lip než za střízliva a zatím jsem nějaké negativní vlivy nepostřehl

I love Marijuana

Old Post 19-11-2008 v 13:05 PM
svetloo je offline   Profil uživatele svetloo   Find more posts by svetloo   Foto galerie člena svetloo   Click here to Send svetloo a Private Message   Add svetloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 312

GWar: Ten Creatine bych bral spíš ještě s něčím(proteiny,amina,nebo pro baby L-Carnitine), protože je u toho silně katabolickej efekt (když to přestaneš brát, tak ti to všechno splaskne,protože to váže vodu ve svalech-teda většina kreatinů)-to vím z vlastní zkušennosti, naopak mám celkem dobrý zkušennosti s BCAA a jeho modifikacema a taky nebyl špatnej L-Arginin v tabletach (vše Nutrend), ale u toho Argininu to mělo ještě jeden efekt, a to takovej, že bych šukal od rána do večera, ale to jsem se dočetl i v tom letáčku. KAždopádně se vyplatí investovat víc peněz a nakupovat značkový supplements, protože většinou tam je menší možnost, že ti do toho daj nějaký sračky, s kterýma si zničíš ledviny atd.
edit: Jo jinak se musím pochlubit, že jsem před týdnem dal 138Kg na bench

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 19-11-2008 v 14:39 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emilo265
Stálý Člen

Karma uživatele Emilo265 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Emilo265 - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 313

Zdar Borci ajtak je najkvalitnejsi Nandrolone Decanoate po tom budete taky nafucany a silu jak byk

Old Post 19-11-2008 v 14:44 PM
Emilo265 je offline   Profil uživatele Emilo265   Find more posts by Emilo265   Foto galerie člena Emilo265   Click here to Send Emilo265 a Private Message   Add Emilo265 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 314

Emilo: to jo no, ale někdo má rád i svý koule

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 19-11-2008 v 14:51 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emilo265
Stálý Člen

Karma uživatele Emilo265 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Emilo265 - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 315

crackonos
no tak to hej ale jedna kúra ta nezabije (a jak sa hovori co ta nezabije to ta posilni )

Old Post 19-11-2008 v 14:56 PM
Emilo265 je offline   Profil uživatele Emilo265   Find more posts by Emilo265   Foto galerie člena Emilo265   Click here to Send Emilo265 a Private Message   Add Emilo265 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 316

tak abych potěšil moltrese ..
"jdu tam zmaštený protože je to lepší"

ty jo ja si fitko bez brka ani neumím moc představit je to celkem i tím že tam kam chodím já většinou nepanuje komorní atmosféra fitko vždycky plný lidí z repráku disko techno grc ale mám ho přímo před barákem a je to jedno z nejlepších "center" ve městě ...takže když si dám jointa krásně mně to zrelaxuje a připraví na naslednou dřinu ,dokonce i prodlouží kvalitní trényng tak, že si prostě na cvičení ujíždím a chci pořád víc a víc nedávno jsem skusil jít nezhulený a tak v půlce trényngu si říkám co tam ještě dělám a to mě cěkala ještě kupa cviků ...
jinak marihuana je skvělí urychlovač metabolizmu sníst 5 jídel a 3 koktejly za den bez aspon 4 jointu snad ani nejde takže co se týče pálení a posilování tak mi jednoznačně pomáhá..

tedka cvičím :
pondělí :biceps+triceps
utery: nohy
středa:volno
čtvrtek:záda
pátek:hrudník

ze suplementu :NITRIX ,MATRIX ( to je dvojka ) ,HY PRO od all staru..

nějaký poslední výkony : 3x130Kg v čelním dřepu 12x100kg na HACKENdřepu, potom ..
kua benchovat jsem dlouho na maximalku nezkoušel protože mi to nikdy moc nešlo ...ale naposled myslím 90kg 8x...

tak zatím a posylování ZDAR ..

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 20-11-2008 v 03:03 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 317

hulenie a sport idu k sebe!! Najlepsie ale samozrejme az po sporte dat si pred spankom jedneho jointa, riadne sa najest vypit proteinovy drink a ist spat. 100% regeneracia a hlavne uvolnenie svalov.

Old Post 25-11-2008 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 318

tak huleni a posilovna su moje dve lasky, tak ide to spolu len netreba nic
prehanat, nikdy neist cvicit zhuleny a hulit iba v regeneracny den potom
to ide samo nahor : sila,svaly, mysel

peace

legalize it

Old Post 03-12-2008 v 14:02 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 319

Asi zacnu taky cvicit, predtim sem mel hodne tezkou, fyzicky narocnou praci, ted sem doma, a strackovatim, predtim sem byl unavenej, ale mel sem dobry pocit, nasel sem v lese mezi stromy hrazdu, asi tam zacnu chodit cvicit.

Naposledy upravil Celller 03-12-2008 v 19:52 PM

Old Post 03-12-2008 v 14:18 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 320

Celller : zacni chyti ta a toa zacne velmi bavit, navise pomozes svojmu telu,
ale do toho elsa nechod pkene zacni chodit do fitka...bude to mat lepsie vysledky..

legalize it

Old Post 03-12-2008 v 19:28 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1822750 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív