Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 305

C.D.Payne-Mládí v hajzlu
-Holubí mambo (mám v počítači. kdo má zájem pište PM)
Stojí to zato

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 03-08-2004 v 01:24 AM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 306

Nevim jestli se o tom uz nekdo zminoval nechce se mi to procitat cele ale kdybyste mel nekdo knihu Ohen v Dlanich byl bych moc vdecnej za postrehy. Stoji za to si to sehnat? Moc prilezitosti k tomu neni..

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 03-08-2004 v 09:23 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 307

2wemeno:
na to, jak bylo Mládí v hajzlu I.-IV. vtipný, Holubí mambo mi přišlo trapný.....

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 10-08-2004 v 12:23 PM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 308

2ZEta:
Mládí v hajzlu bylo lepší alle stejně se mi Holubí mambo fakt líbilo a místama to byla taky docela dost prdel

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 12-08-2004 v 15:02 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Knihy... Příspěvek č. 309

Tak beletrie se až bojím.
Čtu knihy o konopí, ale nejvíc o laserecha optice...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 15-08-2004 v 20:35 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan filuta
Nový Člen

Karma uživatele pan filuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 310

Jednoznačne Úžasná Zeměplocha od Terryho Pratchetta - mám jich doma 21 a je to fakt parádní nářez. Zkoušel jsem číst i jednu v angličtine (Reaper Man - Sekáč), ale ta angličtina mi přijde dost drsná.

Old Post 20-08-2004 v 09:08 AM
pan filuta je offline   Profil uživatele pan filuta   Find more posts by pan filuta   Foto galerie člena pan filuta   Click here to Send pan filuta a Private Message   Add pan filuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan filuta
Nový Člen

Karma uživatele pan filuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 311

Můj bratranec snad nikdy žádnou knížku nečetl a když se v květnu "připravoval" na maturu z češtiny a měl téma Můj oblibený autor, tak pravil, že jedině Adam Gottlieb ( Vaříme s konopím) :-)))

Old Post 20-08-2004 v 09:11 AM
pan filuta je offline   Profil uživatele pan filuta   Find more posts by pan filuta   Foto galerie člena pan filuta   Click here to Send pan filuta a Private Message   Add pan filuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 312

filutA - jo Kantůrka nám seslalo samo nebe - já sem dával v AJ Posledního hrdinu a v ČJ je to pro mě mnohem ftipnější (možná nestíham všecky ftípky....)

pro ZeTu - tak jsem konečně podruhý dočetl Parfém bláznivého tance - ten chlap je génius, už mi zbejvá snad jenom Hubené nohy a všecko ostatní

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-08-2004 v 15:02 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 313

Parfém bláznivého tance je dokonalej- naprosto neuvěřitelná představivost

Albert Hoffman- Mé nezbedné dítě- objevitel účinků LSD, ale samozřejmě tam píše i o šalvěji a houbičkách Psylocibe Mexica- Ano- Lysohlávka mexická

Old Post 29-08-2004 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 314

Jack Kerouac - Mag
jak jinak než o cestování. knížka dobrá, ale strašně krťoulinká, dá se přečíst během pár hodin.

Old Post 30-08-2004 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 315

ja se ctenim zivim pracuju jako korektor v jednech nejmenovanych novinach, takze posledni dobou krom prace nic moc, ale precteny tuny knih ..........ladislav klima, bondy, kundera, meyrink, kafka, beatnici, generace lidi kolem learyho&spol, vonnegut [zajimava je i kniha jeho syna marka o schizofrenii/expres do raje], mam rad jxd novinarinu, Terrence mcKENNA[!!], stanislav grof, je toho hrozne moc, co stoji za precteni.. citajte citajte, rozsiruje to obzory a to vubec neni spatny.

Old Post 16-09-2004 v 13:41 PM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 316

rtepsky - by mě zajimalo, jak si se k takovejdle práci dostal - škola, praxe??? zní to bájo

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-09-2004 v 13:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 317

2dude> byla to takova haluz, pres otce, kterej mi dal typ, ze tu nekoho hledaj, sel jsem se optat, udelal vstupni test a vod ty doby tady zevlim, ovsem pouze jako externista.. vyhoda i nevyhoda zaroven je, ze mam az moc velkej prehled o vsech tech sraxkach, ktery na zemeguli mame.. jinak se vzdelanim to v mem pripade moc nesouvisi, mam grafickou prumku [i kdyz je pravda, ze nam tam o korektorine taky neco vypraveli, ale ja na ty stredni dosti nevnimal, .......

Old Post 16-09-2004 v 14:18 PM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 318

Ctu porad dokola a rad:
Ray Bradbury - Martanska kronika
Tolkien
Isaac Asimov
Jerome Klapka Jerome - Tri muzi ve clunu (o psu nemluve)
Betty MacDonald - Vejce a JA
Gerald Durrell
Terrence McKenna

To jsou moji favoriti. Urcite je jich jeste aspon 5 dalsich, ale momentalne si na ne nemuzu vzpomenout, protoze jsem decentne prikoureny.

p s y c h o 8 4

Old Post 16-09-2004 v 22:02 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 319

chytlavá knížka jsou určutě kořeny od alexe haleyho. možná jste to viděli v televizi - před několika lety to dávali na čt.mno, už si ten seriál moc nepamatuju (ani jsem to vlastně nesledoval), ale knižní podoba toho příběhu mě fakt chytla. nejzajmavější mi přijde asi první část (polovina?) knihy, kde autor líčí život lidí v africe. minimálně ta sojí za přečtení, pokud si někdo myslí, že černoči jsou opice, co slezly ze stromů (no, to jsme asi všichni, ale víte jak to myslim 8). no a pak je halvní hrdina odvlečen na otrokářské lodi do ameriky (ta druhá část je dost drsná), kde kniha sleduje jeho osudy i osudy dalších generací potomků.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 29-09-2004 v 12:11 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 320

koles: jojo, kořeny jsem taky četl a hodně se mně líbily

jinak teď zrovan sem dočetl Smrt je mým řemeslem od Rudolfa Merleho a začal sem číst Zabijáka od Emila Zoly.

Smrt je mým řemeslem je celkem krátká knížka a přečtená je skoro hned. navíc má totiž lineární děj. Je to o chlapovi, kterej se postupně vypracoval až na vedoucího koncentráku v Osvětimi a dostal úkol nějak zlikvidovat to množství židů, který mu tam posílali.
No a o čem je zabiják zatím nevím, protože Zola všechno moc popisuje, už mám přečtených docela dost stran, ale děj, kterej by měl trošinku spád nikde. Ale hlavní je, že už sem se začetl

Old Post 29-09-2004 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0853050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív