Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
attaker
Stálý Člen

Karma uživatele attaker - 56% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 305

No ja akurad koncim gympel ale prof to nejak exstra nevadi ze sa v skole na zachodoch huli ... len nemozu nikoho prichytit lebo to sa uz pred 3rokmi stalo a normalne volali fizlov ale s trochov opatrnosti v pohode

Načo NaTo Radšej Legalizujem!

Old Post 18-03-2004 v 14:52 PM
attaker je offline   Profil uživatele attaker   Find more posts by attaker   Foto galerie člena attaker   Click here to Send attaker a Private Message   Add attaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele attaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 306

ja pracujem vo fotolabe, cez den nehrozi, ale v noci na nocnych to je o niecom inom,.nejaky chlast a cvanak, sewwaas
zapnem net greower, internetove radia a pod.,da sato v noci,.cez den nemamani chut,ked tu su ti ludia,.

Old Post 24-03-2004 v 07:39 AM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 307

taky přispěju trochou do mlýna.
Momentálně si dělám státnici z angliny a připravuju se na zkoušky
na vys.školy. po maturitě z gymplu mám už 2 roky, taky jsem ze
2 skol utekla, protože tam bylo vždycky hrozně moc
ńákejch mínus, no,btw...taky zewl, takze jedno s druhým.
Přividělávám si modelingem-dobrý love, ale vydržet na focení celej
den, když k vám hoděj ňákou pipku..uff!!tam se nehulí..heh,nebo vlastně
nevim.žádný holky ani fotograf/a/ky jsem se nikdy neptala a asi by
to nebylo gut (červený voči a přiblblej výraz na fotce-moooc sexy..
též pěju a hraju na klavír, což je moje největší láska(vyjma kytišek..)
btw, jestli někdo schání zpěvačku-no problemo,
taky ověřená metoda pro rychlejší růst , celkově zdravím kypící vzhled
rostlin a v neposlední řadě kvalitu, chuť a high je jim každý den zpívat.
Nejlépe jim složit láskyplnou písničku...heh..

Mám hroznou radost po tom, co jsem se dozvěděla,jak jsou mezi nama super lidi do kterejch bych to třeba podle zaměstnání neřekla
a že je jich hodně...a benga?tak to je úlet!!!

Old Post 07-04-2004 v 17:26 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička důchodce :-))) Příspěvek č. 308

Sice jsem semka už loni přispíval, ale teď sa situace změnila ač sic ještě furt píšu knížky či sem tam neco z minula, teď je ze mě INVALIDNÍ DŮCHODCE (v mým věku je to síla... :-/ )

tak práci zdar!!

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 09-04-2004 v 13:41 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 309

tož já chcu být prezident-to by se ale huličí měli

Old Post 09-04-2004 v 21:57 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 310

dalajlama> nazdar chlape, dem se divil, žes tu dlouho nebyl - co se stalo???? OK?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-04-2004 v 14:37 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 311

to vrrn: heh, rudý bulvy na fotce - mohla bys fotit třeba pro seed banku heh...

Old Post 12-04-2004 v 11:42 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 312

Muj otec vlastni pocitacovou kavarnu a ja tam delam spravce site.
Tak to je moc v pohode.Celej den tam neni vecer si pro me prijede a odveze me domu.A ja tam stejne nic nedelam pokat jede vse jak ma.Jenom sedim hraju CS a nebo Diablo a motam a motam a motam.

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 12-04-2004 v 12:20 PM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zaměstnání Příspěvek č. 313

Já pracuju jako kontrolor v těžkém průmyslu. Kontroluju rozměry a tvrdost, píšu atesty a různé protokoly.

Na ranní moc nehulím (teď už ne ;-) ale na odpolední když vypadne vedení to je jiná. Ale musím s tím přestat...

Old Post 19-04-2004 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 314

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady vyhulíme moc....la la la

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 29-04-2004 v 15:39 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kašpi
Nový Člen

Karma uživatele Kašpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 315

Dělám v kavýárně.A pálím a všichni okolo také někdy si připadám jak pouťová atrakce ale lidi co sem chodí to ví a ví i to že dostanou vše co legálně jde dostat a tak to má být.
Prostě komplet servis ale není nad to si dát brčko pěkně po úklidu a jen tak se odrelaxovat domů setmělým městem ať s muzikou na uších nebo jen tak poslouchat město a jít a být

Old Post 29-04-2004 v 21:19 PM
Kašpi je offline   Profil uživatele Kašpi   Find more posts by Kašpi   Foto galerie člena Kašpi   Click here to Send Kašpi a Private Message   Add Kašpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Kapku jný soudek.. Příspěvek č. 316

Toš "dolu klobúkom" pred vsemi co sem prispeli! Ta skala zamestnani a povolani je opravdu hoooodne siroka
Muzu prispet vlastni zkusenosti (ktera je uz mimoxodem nekolik mesicu over):
Jako vice-mene statni zamestnanec jsem pracoval v krizovem stredisku jako vychovatel (coz pry odpovidalo memu vzdelani: filosof ) Cca 80% pracovniho casu jsem travil na prevazne strednix skolax diskuzemi s zaky na ruzna temata, zejmena drogy sex a rocknroll (ten jsem tam doplnoval castokrat ja ) Delal jsem jednoduse primarni (a nekdy i sekundarni) prevenci. Co rikate..

Zkuste hadat, jestli jsem hulil v pracovni dobe

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 18-05-2004 v 03:15 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
devnul
Stálý Člen

Karma uživatele devnul - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 317

JA som student VS a hulim v skole, a po skole. Niekedy napisem zapoctovku lepsie ako ostatny preto ze som VYPECENY.

Kto zhnije zaziva usetri si pracu po smrti.

Old Post 18-05-2004 v 06:39 AM
devnul je offline   Profil uživatele devnul   Find more posts by devnul   Foto galerie člena devnul   Click here to Send devnul a Private Message   Add devnul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janicka.22
Stálý Člen

Karma uživatele janicka.22 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 318

studentka VS na pani ucitelku
brigadnicim v reklamce

Old Post 21-05-2004 v 17:18 PM
janicka.22 je offline   Profil uživatele janicka.22   Find more posts by janicka.22   Foto galerie člena janicka.22   Click here to Send janicka.22 a Private Message   Add janicka.22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joža...
Stálý Člen

Karma uživatele Joža... - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 319

Ja hulim zásadně před školů jinak by mě z těch učitelů mrdlo

Old Post 23-05-2004 v 09:49 AM
Joža... je offline   Profil uživatele Joža...   Find more posts by Joža...   Foto galerie člena Joža...   Click here to Send Joža... a Private Message   Add Joža... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
friendly alien
Stálý Člen

Karma uživatele friendly alien - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 320

Studuju dalkove VS, jinak delam v jedne reklamni agentüre. V me byvale skole to bylo v poho, cigara slo kourit premo v, na chodbach,pred ucebnama, pred atelierama, s travou to uz bylo horsi, slo to pouze ve 3. a 4. patře. Ve skole,kde jsem ted, je to uz vetsi pruda, de to jen venku. Ale po tech letech nejak zjistuju,ze je lepsi vypalit se uz vecer, bez stresu, f pohodicce.

" Hulením afgánského haše proti americkému imperialismu."

Old Post 23-05-2004 v 16:29 PM
friendly alien je offline   Profil uživatele friendly alien   Find more posts by friendly alien   Foto galerie člena friendly alien   Click here to Send friendly alien a Private Message   Add friendly alien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7523940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív