Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 305

rozhodne speka...

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 12-06-2006 v 23:05 PM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 306

Jojo, každopádně špeky...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 12-06-2006 v 23:36 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 307

fuck off..jedině faje


cosa nostra

Old Post 13-06-2006 v 00:16 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudi
Nový Člen

Karma uživatele hudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 308

Natahovačku tu nikto nepozná?

jedna flaška do druhej, odrezaný spodok a na druhej vrch, hore kotol

natianeš a je to!!!!

je to najúčinnejšie!!!

Old Post 14-06-2006 v 08:17 AM
hudi je offline   Profil uživatele hudi   Find more posts by hudi   Foto galerie člena hudi   Click here to Send hudi a Private Message   Add hudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 309

špeky jsou nejlepší........ale kdo má vapík může si pískat

Oudoor u lesa 2006

Old Post 14-06-2006 v 08:52 AM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

suchej drink Příspěvek č. 310




hulim denne jako kamna a vetsinou jointy
ale chtel bych rict ze jsem si prave dal uuplne lahodnej suchej drink prave pred chvilkou tak jsem si rikal jestli to znate (ale asi urcite jo ) no a pro ty co neznaji jsem celej ritualek nafotil
proste hada z hase tacek od piva sichrhajzka a pullitr do pivniho tacku pichnete sichrhajzku na ni hada a zapalite polozite do sklenice nechate ji naplnit cistym kourem a vysajete sklenici

Naposledy upravil 18-06-2006 v 00:35 AM

Old Post 18-06-2006 v 00:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 311

Hustý, huliči se přetahujou, co je lepší... Ještěže na týhle planetě je zatim dost kyslíku na to, abysme měli co dýchat a aby nám ten zelenej matroš pořádně shořel. Pak už na způsobu konzumace nezáleží. Každý dle svého gusta...

Ale za sebe, nejradši mám jointy, po fajkách mě bolí v krku, na vaporisér nemám, suchý drinky (hash) to je jasný a třeba natahováky z PET lahví už nestíhám...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-06-2006 v 07:05 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 312

Jointy jsou dobrý,jen mi vadi ten papír,jinak hodně hustý sou bonga...

Old Post 19-06-2006 v 20:55 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiwalker
Nový Člen

Karma uživatele skiwalker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 313

ja mam najradsej taku malu sklenku do ktorej dam šíchu a ide sa do ulic.

Old Post 19-06-2006 v 22:45 PM
skiwalker je offline   Profil uživatele skiwalker   Find more posts by skiwalker   Foto galerie člena skiwalker   Click here to Send skiwalker a Private Message   Add skiwalker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 314

ja mam svoje oblíbené sklíčko a vodarka. a občes si vyrobým i nějakou tu fajku

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 23-06-2006 v 15:49 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 315

mno jak rekl SHAMANJAI...kazdy dle sveho gusta...ale ty pet flasky jsou des....nejen,ze se zahrivanim toho plastu uvolnujou dalsi karcinogenni latky (jako by jich v tom materialu,kterej kourime nebylo dost)..jeste to k tomu hnusne chutna...........no,aaale...kazdyho vec

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 23-06-2006 v 19:31 PM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 316

už několit let kouřím jenom jointy, vyjímka potvrzuje, jakože když ke mě dojde sklo tak ho takz potáhnu, ale balení je balení, žeru tenhle rituál, balím 5krát denně, balím ve všední dny a osvátcích balím dvakrát tolik dvakrát větší..a tak, balim doma, balim venku, balim v hospodě, balim na ajylu, balim ve vlkau, balim na kole, balim v autě, balim na lodi akorát tam moc fouká..a tak...balim, kdzkoli mám něco měkkýho v ruce, ubalim to, jíydenky, lístky, účtenky, pořádový čísla na úřad...balim..řek bych, že jen balim a hulim..hulim a balim, balim při hulení nebo při balení hulim..tak to mám..a neštěžuju si

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 23-06-2006 v 19:37 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 317

a když to nemůžu ubalit, tak to normálně zežeru, taky to funguje, syce se zpožděním, ale žádný sraní, taky to funguje

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 23-06-2006 v 19:39 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Pohodička smoke it Příspěvek č. 318



Krasny thread, proste klasika. Kazdy dle gusta, prostredku a situace.
Proto ze hulim docela dost, strkam nekdy jointa do klice cislo 10 a 11

Fajfky pribyvaji, joint zustava.

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil Xes 04-07-2006 v 12:05 PM

Old Post 04-07-2006 v 11:40 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
venom87
Nový Člen

Karma uživatele venom87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 319

Já hulim nejradši ze skla... jointy mám taky rád, ale umím je ubalit jen za pomoci štětce a ten s sebou všude netahám... jednou se mně rozbilo sklo a neměl jsem papírky, tak jsem si vyrobil fajfku z alobalu a taky to nebylo špatný

Old Post 02-08-2006 v 15:43 PM
venom87 je offline   Profil uživatele venom87   Find more posts by venom87   Foto galerie člena venom87   Click here to Send venom87 a Private Message   Add venom87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lameee
Nový Člen

Karma uživatele lameee - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 320

nejvíc si pochutnám ze speka nebo z bongu...
ale prijde mi, ze u toho bongu je jistejsi ze si dobre zahulis, protoze obcas natrefim na model kterej je tak nehorazne hnusnej ze to proste ze speka nejde a kdyz se to pak da do bongu tak je to ok

Old Post 03-08-2006 v 18:22 PM
lameee je offline   Profil uživatele lameee   Find more posts by lameee   Foto galerie člena lameee   Click here to Send lameee a Private Message   Add lameee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1385880 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív