Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Jak to dělá Pan Pampalán, aneb 250W HPS.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 17




Fotky:
1. Domina # 1
2. Domina # 2
3. Domina #1

Naposledy upravil PanPampalán 02-02-2013 v 11:30 AM

Old Post 01-02-2013 v 15:37 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 18

Zdar! Gratuluju k výběru ananasovýho čanku! Je to výbornej silnej model, po kterým se mi podařilo i po 12ti letech hulení "zezelenat". Kouni na muj thread o pineapple chunku. Zasadil jsem 4 a 2 byly jiný než ty další dvě...zvláštní, ale dobrý.

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 01-02-2013 v 16:37 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 19

Nabíječka na foťák úspěšně nalezena. Doplnil jsem fotky

Old Post 02-02-2013 v 09:57 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 20

700 zhlédnutí
Díky

Old Post 02-02-2013 v 20:07 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

já snad prasknu xD
omluvte mou nevyspalost
Ale máš to hezký
Mám vizii o 137g přeju víc, tak se s tím pěkně poť ať to stojí za to. (toť můj tip dobudoucna)
Takže zatím čus

Old Post 03-02-2013 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Classic
já snad prasknu xD
omluvte mou nevyspalost
Ale máš to hezký
Mám vizii o 137g přeju víc, tak se s tím pěkně poť ať to stojí za to. (toť můj tip dobudoucna)
Takže zatím čus


Díky moc, to víš snažím se co to dá. .
No kdyby toho bylo přes 130 budu maximalne spokojenej, pro moji potřebu by to stačilo a a kdyby toho bylo moc, pozvu kamarady . Takže mi jde hlavne o kvalitu materialu nikoli o kvantitu .

Peace

Old Post 03-02-2013 v 10:30 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 23







Zdravím všechny spolupěstitele ,
po vydařeném víkendu jsem tu zpět se zprávami ze skříně.

Tentokrát to pojmu spíše jako takový krátký fotoreport, kecy si nechám na zítrek


Bylo provedeno opatření ( obr.1 ) které všechny květinky srovnalo do jedný řady. Jedná se důmyslné řešení z hlav programátorů oblíbené hry tetris .
Dále jsem pro vás vyfotil Jacka #2 ( obr.2 ) , je vidět jak je pozadu ( obr.3 ).
A nakonec dva záběry na celek skříně abych Vás nalákal na zítřejší plnohodnotný díl obohacený o můj skvostný komenář ( obr. 4 a 5 ) .

Omlouvám se že dnešní díl jsem trochu sestříhal ,ale vsadím se že stejně moc lidí nečte co píšu, tak užívejte aspoň fotky.

Pěstu Zdar

Old Post 04-02-2013 v 15:55 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Mmm já to čtu, díky kámo za nápad, jak jsem koukl na tu poslední fotku mám v plánu udělat z obyč hammered stínidla otevřenou CT s e střechou normál vytvarováním, s odvodem sonnoflexem, doufám že to výjde

Jinak bych řek spíš 150 a asi i víc zezačátku to klame.

Old Post 04-02-2013 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 25

Taky to čtu a K+ ti už snad dorazilo fandim ti a neni to určitě tak jak pisal kamo zo Slovenska
I když jsou tu taky tací



Fanánkův out 2010

Old Post 04-02-2013 v 21:41 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Classic
Mmm já to čtu, díky kámo za nápad, jak jsem koukl na tu poslední fotku mám v plánu udělat z obyč hammered stínidla otevřenou CT s e střechou normál vytvarováním, s odvodem sonnoflexem, doufám že to výjde

Jinak bych řek spíš 150 a asi i víc zezačátku to klame.


Tak mi pak pošli PM jak to dopadlo, původně jsem chtěl taky CT vyrábět, ale nakonec jsem se rozhodl pro jednoduší řešení.
A myslím že toho 150 nebude i když bych byl šťastnej jako blecha , ale když toho bude přes 150 máš u mě K+ za věštící schopnosti

Peace

Old Post 05-02-2013 v 08:46 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od fananek7
Taky to čtu a K+ ti už snad dorazilo fandim ti a neni to určitě tak jak pisal kamo zo Slovenska
I když jsou tu taky tací


Tak to jsem rád že to někdo i čte a nejenom sjíždí fotky.
Jinak díky za K+ .

Peace

Old Post 05-02-2013 v 08:53 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 28

Pic Pampale! 150g musíš dát pod 250w, ne???

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 05-02-2013 v 12:04 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od chlapeczlesa
Pic Pampale! 150g musíš dát pod 250w, ne???


No je to terve druhý kolo, tak jsem raději trochu skeptik. Nechci to zakřiknout ,ale je jasný že jestli teď udělám 150g tak se z toho OG a Ananasu poserete

Old Post 05-02-2013 v 14:34 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 30







Zdravím všechny čtenáře,
Nebudu vás již déle napínat, máme tu další díl Receptáře prima nápadů pana Pampalána
Včera jsem udělal nějáký fotky, ale už jsem neměl moc sil se tu rozepisovat, tak jsem tu dnes.


V první ředě bych chtěl poděkovat pár jednotlivcům kteří se zapojují do diskuze v tomto skromném threadu. Dál bych rád poděkoval i těm ostatním, jelikož jsme nedávno překročili hranici 1000 zhlédnutí !
Díky moc

A teď k holkám,
takže Dominy pořád přibírají na váze, rostou stále nové chlupy a celkově vypadají spokojeně.
Domina #2 je stále trochu pozadu s objemem ale zase je na ní více pryskyřice. Je zajímavé že až do popálení výbojkou rostla uplně stejně jako Domina #1. Myslíte si že je to shoda náhod nebo to na ni opravdu mělo takový vliv?

Jack #1 mi dělá pořád radost . Je sice drasticky pozadu za dominou ale šišky se na něm začínají dělat parádní. Předpokládám že domina půjde pod kosu dřív než Jack, takže ho nechám ve skříni dýl aby se pořádně dopekl . Máte někdo s touto odrůdou zkušenosti? Podotýkám že se jedná o Jacka od Fair seeds a ne o original od Sensi.


Jack #2 a#3 jsou jak jste včera viděli pozadu jěště víc, proto mám strach abych udělal aspoň těch 130g . Navíc proběhla operace nazvaná holení spodku , která sice zlepší kvalitu ale naopak sníží množství. Je to kompromis, a jelikož produkt mám pro vlastní potřebu tak upřednostním kvalitu nad kvantitou. .


Domina #3 se mi zdá taky pozadu proti domině #1 a#2. Já vim mám to tam celý nějáký zpřeházený , ale dávám to za vinu levnějším semínkám. Nebo tím jak na ní foukal celou dobu přítah.
Domina #3 tvoří takové malé paličky na konci každého vrcholu je předoklad že šištičky jěště porostou ale i tak je na ní polovina materiálu než na jejích kolegyních.

Takže na 150 to bohužel nevypadá

A touto smutnou zprávou se s Vámi pro dnešek rozloučím, a určitě sledujte jak to celé dopadne

Fotky: 43dní v klubu 12/12

1 Domina #1 a#2
2 Pohled do Pandořiny skřínky
3 Šiška Jacka #1
4 Šištička Dominy #1
5 Krystal hašiše z Dominy #3

Pěstu zdar

Naposledy upravil PanPampalán 05-02-2013 v 16:05 PM

Old Post 05-02-2013 v 15:53 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 31

Další díl v Sobotu

Old Post 05-02-2013 v 16:01 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 32

Hoho, nemohu nedat K! Líbí se mi jak ohýbáš bez sítě, taky mi to přijde lepší, rád si kytky vyndám, prohlídnu a to se sítí moc nejde. Přeju 150g a klidně i víc, teď jedu taky jenoho OG od Dinafemu (spolu se třema OB), chtěl jsem dva, ale jeden nevyklíčil, tak snad ti vyjedou všichni :-)


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 05-02-2013 v 21:16 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1150480 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív