Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » strach ma velky oci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 17

to Snark: no jestli si myslíš že to co napsal Piskot nezaslouží chválu tak se dle mě mýlíš, ale to je jen muj názor, a nikdo tim přece neznevažoval přínos jinejch a zvlášť viridise pro naší komunitu, nějak sem nepochopil co si chtěl vlastně říct!?

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 25-07-2002 v 14:13 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 18

Otone, přečti si to ještě jednou . Podle mě snark ve své skromnosti nepřijal chválu na svou hlavu. Jinak viridis je samozřejmě taky machr a co se týče elektiky, tak se od něj můžu hodně učit i já a to jsem elektrikář (ale mizernej) .
Protože pokud vím, tak viridis elektrikář jako takovej ani snad není. Je to jen jeho koníček. Nebo se pletu?

Old Post 25-07-2002 v 15:29 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

uvést na pravou míru Příspěvek č. 19

to Oton a Al-Ban
Jejky jejky - celý to vznikl tak, že sem čet postík od Al-Bana a než sem napsal co sem napsal tak sem se stihnul ještě nažrat, dát si cígo a vysrat se - v mezidobí ovšem stihnul Oton napsat svůj příspěvek a protože sem neaktualizoval vůbec sem o něm nevěděl - pak sem napsal to co sem napsal - postnu to - a vidim že to vypadá blbě - tak sem to editnul jako že to je reakce na Al-Banovo přípodotek - a řek bych že v mezičase když sem to editoval (a dával si sváču a cígo č. 2) tak Oton napsal to s tim že jako denunciuju Piškota (což mě ani ve snu nenapadlo) - takže doufam že zatimco to píšu nepostne nikdo zase něco abych nevypadal jako total kokot a přeju všem zůčastněným
Good Luck
Snarky
p.s.
to už je skoro off topic - aby mě s tim admini nevyhodili do Kanálu

Snark in the System

Old Post 25-07-2002 v 15:55 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Pohodička Příspěvek č. 20

Snarku ty ses spravnej typek

to Oton & Al-banek & Tofi

Dekuji kluci za chvalu.Ale ve vsi skromnosti jsem se jenom snazil uvest na pravou miru to cele nedorozumeni.Ale jsem moc rad,ze se Vam to tak libilo.

No nic tak sme se kluci navzajem pochvalili poplacali po zadech ale uplne sme od same radosti a dojeti zapomneli na Linu Tenhle thread je jeji.

Liiiiinooooo jeste se porad na nas zlobis?Tak uz se nezlob a radsi nekoho pozadej o rizky.Ja uz se strasne tesim kdy uz konecne uvidim v Galerii holcici thread a krasny fotky v nem.Z toho bych mel opravdu velkou radost.To se hned tak nevidi.Nejakou BlueBerry nebo Bubble Gum oroseny krystalama.A to vsechno holcici prace.No to bych vazne koukal a pravdepodobne bych takove slecne napsal do PM,ze kvuli ni udelam cokoliv na svete,ale ze ji chci za kazdou cenu za manzelku

Jo mimochodem nevite jestli uz tady nejakej takovej girlthread nahodou nekdy nebyl?Ja v te Galerii zas tak zbehlej nejsem.To by me moc zajimalo.Nebo ze by mela Lina premieru?
Vim,ze na Groweru je par holek ale fotky v Galerce asi nemaji ze?

Piškot @ like @ high

Old Post 25-07-2002 v 17:34 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 21

to snark: jo snarku tak to promiň, je to nedorozumění jak povídáš, tak že tu je moje omluva!

to piskot: jo určitě je tu jeden holčičí thread v galerii, teď mi vypadlo jak se ona pěstitelka jmenuje, ale je to tam, o ostatních nevim, opravdu by to chtělo víc děvčat mezi námi

[Edited by oton on 25-07-2002 at 06:57 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 25-07-2002 v 17:54 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 22

Piškote promiň, ale nemohl jsem si pomoct . Tady máš jeden ten dívčí thread v galerce. Možná budeš mít jakýsi pocit deja vu .
http://grower.cz/forum/showthre...57&pagenumber=1

Jinak, abych se taky vyjádřil k tématu (omlouvám se, Lino). Moc rád bych ti poskytl nějaké řízky, ale bohužel nevlastním žádnou matku a tudíž ani řízky . Jedu jen ze semínek a možná se mi teď podařilo opylit skunk#1 skunkem#1, takže pokud by byly semínka, tak ti klidně nějaký pošlu, jestli budeš mít zájem. Ale až na podzim, nevadí?

Old Post 25-07-2002 v 18:46 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 23

jo rek bych ze na holku je to moc fayn

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-08-2002 v 19:37 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fucker
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů paranoya Příspěvek č. 24

Nazdárek komunito,
na serveri su registrované IP adresy členov, návstevníkov a registrovaných členov. V prípade záujmu kohokoľvek s príslušnymi kompetenciami (nie su velké) sa da dostať k databáze IP. A to je smutné, no je to ešte nič. Skúste si v nejakom vyhľadávači nájsť heslo ECHELON.

Old Post 26-08-2002 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snehulak
Nový Člen

Karma uživatele snehulak - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 11 

Re: paranoya Příspěvek č. 25

To je uplne jedno jestli tu ta IP je nebo neni.Jestli bude nekdo kompetentni chtit se podivat z jakych IP tu lide prispevuji tak si to zjisti tak jako tak.A co ja tu chodim z prace a kdyz na to nekdo prijde no tak prijde.S tim echeleonem to taky nebude az tak zhave.Ale muzem ho vyzkouset. BOMB, NEW YORK, VIRUS, EBOLA, ANTRAX Me sere spis to , ze je u vlady takova kokotska vlada s krestanskymi demokraty, kteri budou brzdit jakekoliv liberalni zakony .ach jo .

by zhulenej Snehulak

Old Post 27-08-2002 v 11:51 AM
snehulak je offline   Profil uživatele snehulak   Find more posts by snehulak   Foto galerie člena snehulak   Click here to Send snehulak a Private Message   Add snehulak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

zacnu odzadu, lip se mi to pamatuje: Příspěvek č. 26

2 fucker, snehulak: podle toho co pravil Deu nekdy v qetnu (MMM), se logy na G. neuchovavaji.

2 oton, Al-Ban, Piskot: pestitelek je docela dost... az se divim. Ale schovavaji se. A mlcej. Podivne. Podivne ?

4 Piskot:
citace:
pravdepodobne bych takove slecne napsal do PM,ze kvuli ni udelam cokoliv na svete,ale ze ji chci za kazdou cenu
Opravdu ? Jako kolega Ti radim, zedituj to (alespon zdurazni to "pravdepodobne"). Co kdyby Te nektera chytla za .... slovo.

2 snark: mas pravdu, elektrikar nejsem ani jsem nebyl. Dokonce nemam ani prislusny firman ci vzdelani. Prozradim vam tajemstvi, nerozkecat ! Uplne puvodne jsem chemik.

2 oton:
citace:
...přínos jinejch a zvlášť viridise...
Proc mi to delas, kamarade ? Muj prinos je zde nepatrny. Pokud to posuzujes podle tech zelenych bobku, nemyslim si, ze by byly nejak zvlast relevantni. Tohle proste neni server o elektrice, takze ty bobky tam mam vlastne neopravnene. Vsimni si napriklad, ze tady nemam ani jednu fotku.

2 Lina: Sorry za zabrani mista a offt. Jestli mas zajem, napis mi do PM, neni boha, ze by se to nejak nezaonacilo ....
--------------------------------------------------------------------

A snazte se pochopit motivy jednani druhych, namisto abyste je jako nasi zakonodarci potirali do posledni kapky krve. Ovsem tech druhych.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 27-08-2002 v 13:05 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fucker
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů paranoya Příspěvek č. 27

Niekde v reflexe som čítal, že u Vás je podaný návrh zákona o povinnom podávaní informácii o návštevách stránok. Oháňajú sa práve terorizmom... smutné, policajný štát. Všetci budeme hlboký UNDERGROUND.

OK, to že zistí IP mi je tiež jedno. No nie je mi jedno, keď mi potom doma vykopnú dvere, pretože nič iné na mňa nebudú mať. Ak sa človek stane nepohodlným... U nás (SK) to platí dvojnásob, uvidíme ako dopadnú voľby. SDA dokonca ohlasovala dekriminalizáciu! Myslím, že to je len hon na voličov, asi z toho prd bude.

Old Post 27-08-2002 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

joooooj Příspěvek č. 28

zdravím Lino poslal jsem ti pm.semínka ještě jsou,zhathííím

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 27-08-2002 v 15:05 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Paranoia? Příspěvek č. 29

.

[Edited by nobody4 on 03-09-2002 at 08:31 PM]

Stay high if u can

Old Post 03-09-2002 v 19:19 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Re: Paranoia? Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od nobody4
Mno lina má úplně pravdu. Co se karmy týče, zabrazuje spíš, jak moc se kdo podílel na vkládání potřebných příspěvků. Ale nemá nic společnýho s tim jakej je kdo pěstitel. Jelikož jak už bylo řečeno, většina podstatných věcí už bylo řečeno a ostatní jsou už jen místní úpravy a help for growers.
Co se důvěryhodnosti týče je to s karmou taky k ničemu. Jedna z mála věcí jsou foto, ale to taky nikdo neví s jistotou, že jsou tvoje.
Když tě budou chtít dostat, dostanou tě. Ale myslim, že maj důležitější věci na práci. Co se marihuany týče myslim, že jdou jen po dealerech a lidech co hulí s "dětma". Nebo hulí zbytečně moc provokativně a okatě. Maximálně ještě po velkopěstitelích. Ale to se mi až tak nezdá (usuzuji z toho megapole co jsem předloni viděl na moravě). Tak 100m za vesničkou bylo tak dvouhektarový pole, plně funkčního modelu. Místní kolem chodili. My pobíhali kolem a radovali se, že jsme nic podobnýho nikdy neviděli (žádná technika plno srtomů kolem 4m) až jsme si všimli, že nás pozorují dvě tak 14tileté holky a smějí se nám. Vzali jsme si z těch stovek kytek, každej pár paliček a jeli jsme dál(Tý vole to vyznělo jako by jsme si vzali vzorek z každý kytky, tak to né, jen pár paliček z kraje a stejně myslim, že by na uskladnění nestačila průměrná stodola, takže na pár špeků, to se nedá považovat za krádež a anikomu to nemohlo vadit). Modely byli oprcaný, ale ani se nedivim, že to v takovýmhle množství neuhlídali. Zodpvědně můžu říct, že ani k jedný z uváděných skupin nepatřím a proto v noci klidně spim.
4 lida: stačí juknout do bazárku či na thread pěstitelé a jejich modely, napsat PM.
N4

Stay high if u can

Old Post 03-09-2002 v 19:30 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5132400 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív