Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » v poli u sloupů el. vedení??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kombix
Nový Člen

Karma uživatele kombix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 17

Tak treba ja sem sklidil pod jednim a tim samym sloupemu 4 roky po sobe a to je ten sloup asi 30m od silnice. Je ale pravda,ze tam je ten cernej bez nebo co to je,takze je to docela maskovany. Letos sem mel docela nahnano,protoze ten bez kterej byl asi pul metru od mych kytek pokosil nejspis nejakej zemedelec,ale kyticky mi tam nechal,takze pohoda. No a pristi rok tam budu zaset znova,tak uvidime. Jo a jezdim tam jedine v noci.

Old Post 28-12-2005 v 12:19 PM
kombix je offline   Profil uživatele kombix   Find more posts by kombix   Foto galerie člena kombix   Click here to Send kombix a Private Message   Add kombix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paní Poštová
Nový Člen

Karma uživatele Paní Poštová - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 18

cože,pod sloupem=ruská ruleta

Old Post 28-12-2005 v 21:10 PM
Paní Poštová je offline   Profil uživatele Paní Poštová   Find more posts by Paní Poštová   Foto galerie člena Paní Poštová     Add Paní Poštová to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kapslik
Nový Člen

Karma uživatele kapslik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 19

Vyskušať treba všade, len potom sa nesmie za tým smútiť ak to nedopadne dobre.

Old Post 07-01-2006 v 10:22 AM
kapslik je offline   Profil uživatele kapslik   Find more posts by kapslik   Foto galerie člena kapslik   Click here to Send kapslik a Private Message   Add kapslik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 20

a) čorky jsou opravdu všude

b) u toho sloupu můžou chodit kontrolovat vedení, různé opravy...

C) u elektrického vedení vřele doporučuji pěstovat - magnetické pole blahodárně působí na cannabis (vlastní zkušenost+literatura)

d) pěstování v kukuřici je na ho..o - srpaři utvářej rojnice třeba po 10ti a procházej kukuřici (viděl jsem je)

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 09-01-2006 v 05:03 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hannibal01
Nový Člen

Karma uživatele Hannibal01 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 21

seli - moc děkuji za nápad. Bydlím v malé dědině hulíme tady akorát dva a ke sloupu to mám 500m za barákem. na takový místo by mě to nenapadlo. Hned z jara se tam pudu podívat jak to tam vypadá jaký by to potřebovalo úpravy.

Mám rád zemědělství, zejména rostlinnou výrobu, proto studuji zemědělskou školu.

Old Post 17-01-2006 v 21:24 PM
Hannibal01 je offline   Profil uživatele Hannibal01   Find more posts by Hannibal01   Foto galerie člena Hannibal01   Click here to Send Hannibal01 a Private Message   Add Hannibal01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 22

tak me napadlo, ze takove sloupy u nas vedou pres les, tak to obhlednu a asi si tam neco hodim.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 11-02-2006 v 23:34 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3m3515
Stálý Člen

Karma uživatele N3m3515 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 23

Zdravi
Mne napaslo neco zasadit do tech betonovej skruzi jak mate ruzne po poli nezavisle na tech sloupech ,)

jen tam musi byt trosec hliny a nechat kyticku vyrust tak na 30cm a pak ji tam zasadita myslim ze by to slo ne
co myslite ?

Old Post 12-02-2006 v 03:12 AM
N3m3515 je offline   Profil uživatele N3m3515   Find more posts by N3m3515   Foto galerie člena N3m3515   Click here to Send N3m3515 a Private Message   Add N3m3515 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 24

Když už chceš jet u sloupu, tak bych ti poradil toto: Stoupni si k tomu sloupu, podívej se do dáli po nějakém orientačním bodě, řekni si, kolik uděláš kroků, dojdi tam a zasaď to přesně tam kam dojdeš, pak si ty indicie zapiš. Samozřejmě 3 kroky jsou k hovnu

Old Post 23-02-2006 v 09:39 AM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 25

U sloupu v poli jsem měl minulej rok, byl asi 300m od silnice, na poli pšenice, kytky jsem dal právě k bezinkám, které tam rostly a No problem. Dokonce i ten zemědělec, co pšenici sklízel, si ničeho nevšim. Takže já mám se sloupy pozitivní zkušenost, ale mohla to být také náhoda. A to bych řek, že u nás v městečku je pomalu víc čórkařů než growerů.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 23-02-2006 v 10:14 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7962230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív