Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. kolo >> 8 krasavic pod 2x150W HPS na hlíně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 17

Jeste jedna vec... nejsem si uplne jisty, jesti spravne hnojim, tak prosim o radu...

Hnojim Advanced Hydroponics Natural Power a to zatim nasledovne:

RUST
den 01 - 14 jednou za 3 dny jen vodu
den 14 - 21 jednou za 3 dny 1 ml Enzymes+ na litr, 3dc na kytku
den 21 - 30 jednou za 4 dny 1 ml Enzymes+ a 1 ml Grow/Bloom Excellerator na litr, 5dc na kytku

KVET
den 01 - 13 (doted) jednou za 4 dny 1,5 ml Enzymes+ a 1 ml Grow/Bloom Excellerator na litr, 5dc na kytku


Mam takhle pokracovat dal, nebo jeste neco zmenit? Treba i casem? To, ze mam pred koncem kvetu vysadit hnojiva a jet jen Final Solution vim

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 13-11-2011 v 17:57 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 18

to jsou jen stimulatory atd., chybej tam primo ty hnojiva- grow, bloom a micro. to co pises jsou doplnky k temhle zakladnim hnojivum

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 13-11-2011 v 19:22 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EboLA
Stálý Člen

Karma uživatele EboLA - 84% PěstitelskáKarma uživatele EboLA - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 19

á propó

enzymes slouží k čištění substrátu a kořenů od usazenin(solí z hnojiv). Tvé "hnojení" moc zasolovat půdu nebude a také se tyto usazeniny tvoří nejčastěji v květu protože liješ nejvice hnojek, některé se nevzstřebají. Tohle záleží na kvalitě hnojiv. Některé zasolují více, některé méně a některe asi minimálně.

pohledej v hledání Enzymy, enzymes nebo tak, určitě ti něco vyjede.

neodolal jsem a pohledal....... vono to i jde normálně........

http://www.google.com/cse?cx=000440...zymy&gsc.page=1


stačí prolít enzymy cca jednou za týden, i za dva.

I debil může překvapit!

Old Post 13-11-2011 v 20:09 PM
EboLA je offline   Profil uživatele EboLA   Find more posts by EboLA   Foto galerie člena EboLA   Click here to Send EboLA a Private Message   Add EboLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 20

Hmmm... nekde jsem se totiz docetl, ze je lze pouzivat i samostatne... jenze jsem to asi spatne pochopil a bylo to mysleno jakoze je lze pouzivat bez klasicke AH 1,2 a 3 slozky a zaklad lze pouzit i jiny. Ja blbec, kdybych ja tu jen vic cetl

Byl jsem proste spokojeny s tim, ze je to 100% BIO a nejak jsem nepatral dal.

No a dostavame se k tomu, ze jsem ve 14. dnu kvetu, vsemu se pekne dari a uz se i ukazujou krasna poupatka, ale necim bych to mozna prikrmit mohl... Jenze urcite nechci nic nebiologickeho, cimz se docela zuzuje vyber.
Ma nekdo nejake Zkusenosti s nasledujicim vyberem hnojiv a neco asi docela rychle doporucil? Pripadne nejaka jina prirodni hnojiva k doporuceni?

Plagron Alga-Bloom
Plagron Tera-Bloom
Plagron Bat Guano
nějaká Hoštická hnojiva (slepičince, guano,...?)
BioBizz Bio-Bloom

Tyhle jsem vyklikal, protoze se tvari docela prirodne a jsou mi jednoduse dostupna

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Naposledy upravil msvach 14-11-2011 v 01:09 AM

Old Post 13-11-2011 v 22:10 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 21

Ja bych k tomu prikoupil normalne ty ahacka. Jedu v hline polovicni koncentraci a osvedcilo se mi vic nez plagron.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 14-11-2011 v 10:13 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 22

Jenze pokud vim, tak AH nejsou az zas tak biologickeho puvodu, jak bych si pral... Nebo se pletu?

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 14-11-2011 v 14:56 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 23

no to nejsou... zalezi na tobe... ale kdyz mas to ostatni,tak bych to koupil. Kdyz to dobre na konci proplachnes,tak to bude jedno

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 14-11-2011 v 15:10 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 24

Jenze uz jen to, ze bych vedel, ze tam liju nejakou chemii by mi z nich potom nedelalo takovou radost, jako kdyz je vypestuju v ramci moznosti co nejprirodneji Takze jak bys to videl z toho, co jsem vybral?

Plagron Alga-Bloom
Plagron Tera-Bloom
Plagron Bat Guano
nějaká Hoštická hnojiva (slepičince, guano,...?)
BioBizz Bio-Bloom

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 14-11-2011 v 15:13 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 25

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28713
pro ukazku hlina + AHacka)))

pokud tohle,tak je to jedno... si kup alga-bloom nebo bbiobiz bloom

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 15-11-2011 v 07:06 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 26

Rozhodne Bio-Bizz.Je to 100% bio (aspon to tvrdia),kdezto plagron je z casti chemka. Fish Mix od bio-bizz je teda biologicky az az a myslim ze je aj kapanek lacnejsie.Takze kombo fish mix-bio bloom-top max = vonava biosklizen


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 15-11-2011 v 07:37 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 27

Ahoj msvach.
Chtel jsem se zeptat (nikde jsem to tu nenasel - doufam, ze sem blbe nekoukal). Jaky mas pls vnitrni rozmery boxu?
Diky a at se ti dari, djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 15-11-2011 v 12:44 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 28

No nejak jsem to tu zapomel poznamenat... box ma vnitrni rozmery ne v uplne idealnim pomeru stran, ale jak tam ta skrin stala, tak jsem ji osadil Je to 52x110 a vyska je do urcite miry variabilni... Ted je to nejakych 140, ale muzu oddelat spodni stolek, coz je 15 cisel, pripadne dat az o 30 cisel vis polici s veskerym elektrem, diky cemuz se dostanu na nejakych 185 cisel, ale to doufam, ze nebude potreba a jen oddelam stolek minuly grow to natesno vyslo tak, ze svetlo bylo tesne pod soucasnou vyskou police, ale to jsem jeste neoddelaval stolek

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 16-11-2011 v 16:16 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 29

Tak topna decka tezce nestiha... sice poupatka jsou tam uz krasne a nakveta to jak o zivot, ale "denni" teploty 24 a "nocni" pouhych 14°C

Nekdo nejake zkusenosti s topenim typu "zarovka v pisku v zavarovacce"?

Jinak jsem poridil ten BioBizz Bloom, ktereho jsem zacal davat zatim pomalicku jen 2ml/litr zaroven s 1,5ml/litr Grow/Bloom excelerator od AH... a jednou za dve zalivky (tedy jednou za tyden) tam budu lit jeste ty enzimy od AH, necham je na 1,5ml/litr. Co rikate?

Brzy dodam novy foto report

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Naposledy upravil msvach 18-11-2011 v 10:54 AM

Old Post 18-11-2011 v 10:40 AM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 30






Tak a je tu slibovany fotoreport, konkretne z 19. dne kvetu. Hnojeni holkam vylozene prispiva, ale mam spatny pocit z teplot, i kdyz na kyti se to nijak negativne neprojevuje... teda alespon ne viditelne na prvni pohled... Pres den 21 a pres noc 14°C. Nejake napady, jak s co nejmene porizovacimi naklady vyresit tento problem?

Jinak krasne kvety tam na me vykukuji z toho meho hustniku Stale pristrihavam neustale rostouci vetvicky od spodu a stale rasi dalsi a dalsi...

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 20-11-2011 v 17:54 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 31






Uplynulo zase par dni a je tu den kvetu s poradovym cislem 28

Ted jen kratky fotoreport, nejake vylepseni sice probehly, ale o tom kdyztak nekdy priste...

FOTO
1. Bufha part
2. Pan Budha
3. Krasna slecna Euforie
4. Soušišší
5. I odspod do stale pribira

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 28-11-2011 v 23:47 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 32

Tak k tem "vylepsenim"...

Jeden Budha se zacal nejak flakat a bud vyrostli jen ti ostatni, nebo se ten jeden scvrkl Takze podlozeno 3cm deskou a hotovo, vsichni Budhove stejni a Euforie si taky drzi vysku...

Jinak konecne vyresena zima v boxu Do stolecku, kterym mam podlozene kvetniky, jsem navrtal dve diry, do kterych jsem usadil objimky s zarovkama, zaklopil plechovkou a svetelne utesnil alobalem

Funguje to paradne, reguluju to stridanim zapnuto/vypnuto a silou zarovek... A idealni teplotu jsem vychytal, kdyz tam mam dve 40W zarovky v noci non-stop a pres den po ctvrt hodince jede/nejede. Takze se mi tam drzi v noci 21°C a pres den tak okolo 26°C, coz by melo byt docela na pohodu

A holky se tvari moc spokojene, tak to vypada dobre

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 29-11-2011 v 11:24 AM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9046280 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív