Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dlouhodobe huleni a co mozek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 17

Já hulim asi tak 6tým rokem, 4tým tak nějak každej den.
Už si ani nepamatuju den kdy bych si nedal

Pro je to že mi to pomohlo potlačit moje cholerické sklony, a možná sem trošičku začal chápat "poetyčno" :-)

Proti jsou známé fakty jako:
krátkodobá pamět v háji
prodloužené reakce i při banálních situací jako například výběr salámu z regálu v obchodě

Takže lidi NEHULTE každej den a když už tak jenom odpoledne/večer když už máte hotovo všechno důležitý a můžete jen relaxovat.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 14-11-2012 v 15:16 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 18

Takže lidi NEHULTE každej den a když už tak jenom odpoledne/večer když už máte hotovo všechno důležitý a můžete jen relaxovat.

tesat

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 14-11-2012 v 15:29 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Tak, ono je to prostě člověk od člověka přesně, ale dost na to má svůj vliv i to co si dopřáváte za modely si myslim... já třeba ganju jako takovou měl jen parkrat a jinak exklusivní indoor.. a tak pulka vždycky dost na psychiku... a takřka každej den x krát, ale de o to že musíte poznat tu hranici kdy vám to už ubírá, školu sice moc nezvládám ale jen tím že sem línej, jinak paměť funguje dost obstojně na to co má za sebou

Old Post 14-11-2012 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 20

Uznávám dvě teorie:

Marihuana při chronickém a dlouhodobém hulení paměť ničí, ale není to nic nevratného, cca po 5letech abstinence se paměť vráti do své původní podoby (cca z 98%)...

Marihuana sama o sobě paměť nijak neničí, ale životním stylem huličů (chronických a dlouhodobých huliču) paměť slábne.. Jelikož takový člověk nečte, nezajíma se o dění kolem sebe atd... prostě nezatěžuje mozek. Takže když tohle období trvá třeba 10-20let, tak už je to pak sakra znát.. Když po celou tu dlouhou dobu nenabyl nových informací a dosavadní pozapomínal ...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 15-11-2012 v 17:07 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 21

to gremlin: jsem chronický a dlouhodobý hulič...trávu kouřím 19tej rok...za posledních 10 let jsem měl jen párkrát pauzu na 2-3 dny..ale čtu a zajímám se o dění kolem a řekl bych že mentálně niak nezaostávám za zbytkem převážně vypité populace mého věku :-)

budeš to muset přehodnotit tu teorii khemo :-))

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 16-11-2012 v 10:49 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 22

to gremlin: já sem taky chronic a musim uznat že paměť, hlavně ta krátkodobá, slábne.
Každopádně taky občas čtu, zajímám se o dění kolem a studuju VŠ takže tim to nebude.
Mám pocit že sem kdesi četl že si to můžu představit jako že se canabinoly nabaluji na "mozkove bunky" a "zpomaluji je". Kdyz prestanes hulit tak se pry začas nějak vzpamatujou.
Jak dlouho to trvá nevím, protože sem to nikdy neskoušel, ale řekl bych že to bude dříve než za 5let..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 16-11-2012 v 12:11 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 23

To je jen můj pohled na věc, z toho co jsem vyčetl z různých studií...Takže to chce brát s rezervou.......-> "cca po 5letech abstinence se paměť vráti do své původní podoby (cca z 98%)"... stímhle přišli taky jen lidé, takže to nemusí být 5let ale třeba polovina.. nemusí to být 98%, ale třeba 90%, nebo taky 100%...bude to případ od případu... A druhá teorie se vás netýka, jelikož jak sami píšete, mozek zatěžujete.... Určitě jsou mi milejší tyto teorie, než to, že ganža dělá z huličů labilní invidiua bez mozku...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 16-11-2012 v 14:29 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 24

Hulím sice teprve 2,3 roky (Přesně si to nepamatuju )
Ale pár věcí na sobě pozoruju. Například neustálé zapomínání vracení knížek do knihovny (Můj rekord zatím jsou 4 měsíce, díky mě mají pracovníci knihovny na chleba ), zvýšení intelektu, a tak nějak touhy po vzdělání (Což se projevuje zběsilým čtením učebnic a celodenním sledováním nové dokumentární stanice Tv Prima. ), můj životní styl se celkově zlepšíl (Dobře, sice sem ztloustnul jaxvině když jsem přestal kouřit a začal jen hulit ale díky tomu sem začal běhat a aktivně cvičit a prozatím se to vyplácí), dále mám obrovskou imunitu proti nemocem. (Ani jedna chřipka, nemoc, nic za posledních několik let).
Ale na druhou stranu když sem hulil méně tak jsem třeba měsíc po pořádném modelu nedokázal rozeznat jestli jsem, nebo nejsem zhulenej, občas si nepamatuju co sem dělal minulej den (Někdy i tejden) a ze začátku jsem měl docela dost krutý schýzy a záseky, stejně jako asi každej
Toť vše.
Btw. Ganja mi docela pomáhá přestat s cigaretama.

Old Post 14-02-2013 v 20:21 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0816310 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív