Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První čorka?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Palec dolů pracuraci corkarsky Příspěvek č. 17

To bych mel taky jeden prispevek vohledne ucornutejch kyticek .
Jednou takhle ,bylo to predminulej rok ,jel sem se svagrem do jiznich cech az skoro k hranicim (ma tam chatu) ,ze tam vysadime kyticky . Pocasko bylo vyborny
akurat na vosaz . Nabrali sme do auta vsechno potrebny nadobicko + kelimky s detickama a vyrazili . Nasli sme fajn flek hnedle vedle potucku ,daleko od silnice ,od civilizace . Byl tam taky peknej rybnicek s rybickama a pulka rybniku byla zasypana hnojem (asi nakem mistni zvyk ,kazdopadne se to docela siklo).
Votrocili sme na tom poli asi 4 hodiny ,shodili kazdej aspon par kil ,ruce samej mozol az ve finale sme stvorili pole asi 3*4 metry (byla tam pred tim po pas vysoka trava ) . Vobcas sme se tam na to policko jezdili divat a muzu vam rict , nadhera . 2.5-3 metry vysoky "kyticky"
, monstrozni palice ,no proste mana na dusi . A ejhle !!
Najednou sedim u netu a ctu : NEJVETSI TEKNIVAL V CR BUDE PRAVDEPODOBNE U MALE VESNICKY V LIPNICI . Najednou me polil smrtelnej pot ,a pokousely se o me mrakoty . To bych v zivote necekal todleto . Cirou nahodou to moje pole bylo par kilaku od Lipnice .Festak se docela poved (byl sem na nem ) ,ale celou tu dobu sem mel hrachy vo svy policko . Precejenom se kolem
poflakovaly tisice lidicek . Celej na trni sem par dni po czechteku jel se na ten flek podivat . Kyticky byly f poradku (UUUUUUUUFFFFFFFFFFF) . Zhruba v cas sklizne sme se se svagrem sebrali a vodjeli tu nasi urodu zpracovat . A CO CERT NECHTEL , POLE BYLO FUC!!! ZUSTALA PO NEM JENOM ROZVORANA ZEME . NEZBYLA TAM ANI JEDNA JEDINA KYTICKA . KURVA PRDEL ANI JEDINA . Na rok jsem prestal sazet kytky .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 10-05-2002 v 12:52 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Corkari se vse a vsude Příspěvek č. 18

posledni tri dny premyslim nad prislovim "co Cech to ..... zlodej". Predevcirem nekdo lohnul (v mestke doprave) bagl, ve kterem mel mobila + nabijecku + obleceni + neco pres deset gramu bile vdovy... nastve... ale prej si z toho dal jednoho jointa ...
vcera rikala vratna, ze ji nekdo cornul vyplatu a pry ani nestacila zaplatit slozenky...

dOn`t keEp tHe gRaSs sMOkE iT

Old Post 10-05-2002 v 13:08 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 19

někdo tu konstatoval že pod svícnem je největší tma...
vloni jsem měl čtyři kytky u známýho v zahrádkářský kolonii.Vlevo soused,vpravo soused...na podzim jsem sklízel :-)
Jedinkrát mi trnulo,když ten muj známej odjel na 14dní na dovolenou a nenechal mi klíče...já pak na ty svý už pomalu půldruhýho metru dlouhý klacky čučel přes plot.

Old Post 10-05-2002 v 17:52 PM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
restart
Nový Člen

Karma uživatele restart - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 20



[Edited by restart on 31-05-2002 at 08:15 PM]

Old Post 10-05-2002 v 20:09 PM
restart je offline   Profil uživatele restart   Find more posts by restart   Foto galerie člena restart   Click here to Send restart a Private Message   Add restart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

zasraný posedy Příspěvek č. 21

jo to jsem taky zjistil, jak si chodim po tý naší krásný jihočeský přírodě, že ty kurvy myslivecký to tady normálně všechno zamořili posedama, všude je min jeden, ale většinou dva na každý louce, já bych ty kurvy hnal, jen vražděj zvířátka! a špehujou nás

[Edited by oton on 11-05-2002 at 09:31 AM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-05-2002 v 21:02 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turboshot
Nový Člen

Karma uživatele Turboshot - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 22

Jo, jo. to je největší problém outdooru. Loni mi čorli 4 kytkz kdy každá měla okolo 2m. Byl jsem se na ně podívat týden před touto událostí a měl sem z nich fakt radost. Byly tak 14dní před kosením a já sem si řek že je necham pořádně doqíst. No a co se nestalo, hledači pokladů měli co hulit tak půl roku. Letos jsem sazení věnoval veškerý svůj volný čas a celý duben jsem jezdil po co nejnedostupnějších místech v okolí 50km. Tak doufám že letos budu mít co hulit já.

Old Post 11-05-2002 v 21:44 PM
Turboshot je offline   Profil uživatele Turboshot   Find more posts by Turboshot   Foto galerie člena Turboshot   Click here to Send Turboshot a Private Message   Add Turboshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marra
Nový Člen

Karma uživatele Marra - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 23

Nic si z toho nedelejte! Nekteri lidi byly hovada,jsou hovada a budou hovada.
Ja mel taky minulej rok krasny kytky na uplne vychytanym miste a kdyz jsem jednoho letniho dne prisel tak tam zbyly jen diry a bordel kolem .Nastesti jsem pestoval i na balkonu a mel tak co hulit.
Tento rok pestuju jen na balkonu.Tam na to muzu furt cucet a nikdo mi to necorne,ale kdo tyto podminky nema, tak bych se nevzdaval a zasadil na vice mist.
Velko i malopestitelum ZDAR!

Old Post 16-05-2002 v 12:21 PM
Marra je offline   Profil uživatele Marra   Find more posts by Marra   Foto galerie člena Marra   Click here to Send Marra a Private Message   Add Marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 24

no to Ti preju

Old Post 16-05-2002 v 21:58 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 25

to Marra: sem rád, že poznávám dalšího balkonáře :-) jo když je balkón na tej správnej straně, tak to se to pěstuje :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-05-2002 v 12:13 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 26

Kámoš je taky balkonář.

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 24-05-2002 v 10:56 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Obecné _,.-"-.,_ Příspěvek č. 27

Zdravím ...No každopádně já si do přírody dám těch 12 co mám doma ...a už mi klíčí další ...a ty budou bud na balkoně nebo pod zářivkou "POD LAMPOU JE NEJVĚTŠÍ TMA " Jo mě se podařilo vypěstovat One samec v květináči 20 cm vod radnice na městě ...uprostřed ...měl 1m a květ )

Old Post 25-05-2002 v 11:07 AM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Pohodička ulet Příspěvek č. 28

Clovece Gebel... Ja jsem sel v Praze ze jednoho klubiku a uz docela nachcanej a zhulenej, loucim se s kamosem a najednou vidim neco, co mi tvarem pripominalo kyticku . Rikam si to nejni mozny . Ale pri blizsim ohledani zjistuju, ze je to opravdu kyticka . A ted se podrz : ta kytka rostla uprostred 4 proudy silnice, kde projede denne par tisic aut. Jak je silnice rozdelena svodidlama, tak mezi nima je takovej uzkej pruh betonu a tam vitr naval par cm zeminy a v te trosce zeminy ona rostla. Byla asi metr vysoka a docela i pekna. No malem sem se z toho posadil na prdel. Nevim, jestli ji tam nekdo zasadil schvalne, nebo mu tam upadlo seminko, ale todle je dukaz toho, ze cannabis je fakt plevel jako krava a muze rust uplne vsude.

Old Post 27-05-2002 v 18:21 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

Palec dolů Příspěvek č. 29

Je to děs jaký jsou lidi sviňáci... mi jsme si s přítelem taky pěkně zasadili na takovym dobrym plácku, když jsme tam přišli po prvé tak to bylo zalitý a když jsme tam přišli podruhý tak to bylo i zaštípaný, zhruba teda víme co to je za lidi jenže co od nich má člověk čekat... určitě by se o to nestarali kdyby to nechtěli sklidit, jenže kam? tady fakt není kam sázet.... a do indooru se nám nechce... ty stromy nezněj špatně tak do toho možná pudem.
Jinak ZDAR všem pěstitelům

Old Post 28-05-2002 v 12:18 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 30

O tech lidech mi nic nerikejte. Taky mame zasazeno venku a jenom doufam, az az jednou prijdu, tak................Mam z toho hruzu.Jistotku mam doma ve sklenicku a uz se na ni tesim.

Old Post 28-05-2002 v 12:49 PM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 31

No tak to já ve skleníku pěstovat nemůžu, mě by naši asi zabyli, jsou totálně nechápavý... Je to velká škoda protože skleník je výborně velkej a furt do něj paří slunce. Sklizně se taky dost bojíme ale věřim tomu že aspoň pár kytiček by to mohlo bejt. Přítel měl minulej rok ohromný políčko asi 9 fakt mega kytek a někdo mu to vyčóroval, teda nechal mu tam dvě ohromný tak to do zásoby kdyžtak snad na další rok vydrží. Nedokážu si ale představit kdyby je sklidil všechny, to by sme byli totálně na paštiku každej den...
No všem pěstitelům držim pěsti a smrt čórkařům !!!

Old Post 28-05-2002 v 13:34 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

kotvu do chrbta.a sto kokotu do riti Příspěvek č. 32

zdravím no tak už to zase začíná předevčírem jsme se šli podívat s kámošem na políčko o kterém jsme si mysleli,že nikdo nemůže najít/šlo se tam 7,5 km,samý les/nesl jsem tam ještě 12 kyti předpěstků,aby toho bylo dost,no a hned po příchodu na políčko si všímám že nejvyšší kyti je jen půl,prvně jsem myslel že asi srnky,ale když jsem došel blíže,děs,všechny kyti byly pořezaný nožem, některý ještě ležely na zemi,muselo to bejt něco málo před tím než jsme na pole dorazili my,jelikož lístky byly jen trochu povadlé.No jak to dopadlo,to se dalo čekat prostě pojedu už jen stromy,a indoor, tady to nemá cenu něco sadit,hmm ale zajímalo by mě kdo to byl,jestli nějakej nasranej důchodce nebo nějaká místní mládež,

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 04-06-2002 v 13:41 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2008 - první out - 39 odpovědí
23-06-2004 - první pálka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1499380 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív