Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Je rozumné zatahovat rodiče do hulení???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Příspěvek č. 17

Je to super že mezi lidičky jako jsme my chodí i rodiče já bych byl osobně spokojenej kdyby to našim nevadilo a já jin nemusel tak kecat že už nehulím

Myslíte že bych měl navázet nějaký tema ?

Old Post 05-05-2002 v 13:22 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drum´n´basstard
Nový Člen

Karma uživatele Drum´n´basstard - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 17 

Jsem zmatenej Příspěvek č. 18

Vite, ja si stejne myslim, ze nazor zatvrdlych rodicu vyvratite jen z tezi...proste oni maj svuj a basta...nerikam samozrejme, ze vsichni a tak si myslim, a mam stejnej nazor jako vetsina..."at si kazdy dela to, co mu vyhovuje a s cim je spokojeny"...no ne? Ale kdyz to vezmu s te druhe stranky...z toho pohledu rodice, taky nevim, jak bych reagoval a co bych podnikl, kdybych proste prisel na to, ze syn kouri travu, ted vazne nevim, jestli bych si s nim to brko dal...musi byt snad nejake hranice a respekt mezi rodicem a ditetem!

_____________________
...adios groweros...

Old Post 05-05-2002 v 21:13 PM
Drum´n´basstard je offline   Profil uživatele Drum´n´basstard   Find more posts by Drum´n´basstard   Foto galerie člena Drum´n´basstard   Click here to Send Drum´n´basstard a Private Message   Add Drum´n´basstard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 19

Sany zkus to ale musíš moc pomalu a opatrně.

Drum´n´basstarde, mám k tobě zásadní otázku: z čeho myslíš vzniká vzájemný respekt mezi dvěma lidmi (ať už dětmi navzájem, dospělými navzájem nebo dětmi a rodiči)? Ze strachu nebo lži? Díky za odpověď.

nemo

Old Post 05-05-2002 v 23:49 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espoo
Nový Člen

Karma uživatele Espoo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 20

jugador: jdi do toho...je to fayn
gizmo: nic proti Tobe, ale mam dojem ze Ty a Tvi rodice jste kazdej nekde uplne jinde.
kdyz nesnasis odsuzovani neceho o cem nemas ani sajna, tak neodsuzuj sve rodice ze se chovaj tak
jak se chovaji.

Old Post 07-05-2002 v 18:43 PM
Espoo je offline   Profil uživatele Espoo   Find more posts by Espoo   Foto galerie člena Espoo   Click here to Send Espoo a Private Message   Add Espoo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Espoo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drum´n´basstard
Nový Člen

Karma uživatele Drum´n´basstard - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 17 

4 nemo... Příspěvek č. 21

No myslim, ze ten respket moc ani nevznika, ten uz je snad nejak vrozeny(nerikam, ze vsude), ale jen se bud zesiluje, nebo naopak zeslabuje...vyplyva to proste z postaveni ve spolecnosti...vzdyt snad ani nemusim rikat, ze ten rodic je vzdy aspon o neco malo vic nez dite a jeste k tomu, kdyz clovek bydli pod jejich strechou, zivi ho a jeste ke vsemu mu zbyva do plnoletosti nejaky ten tyden...je to vazne otazka nazoru a abych pravdu rek, ani se to nejak neda vtlacit do tech par vet...

_____________________
...adios groweros...

Old Post 07-05-2002 v 21:37 PM
Drum´n´basstard je offline   Profil uživatele Drum´n´basstard   Find more posts by Drum´n´basstard   Foto galerie člena Drum´n´basstard   Click here to Send Drum´n´basstard a Private Message   Add Drum´n´basstard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Vždycky na to přídou!!! Příspěvek č. 22

Já když sem začínal pěstovat tak sem rodičům řekl že sem ty klíčky už našel, že to sou asi ňáký kopřivy a po nějaký době se na to přišel podívat táta a řikal že ty KOPŘIVY vypadaj jako mariánka. Pak řekl mámě ta to řekla babičce a dědovy. No nakonec mi to ještě zylívali a starali seo to.
Teďkami táta řekl že se těší až vykvete letošní várka a že se těší až si taky zatahá.
Tak si myslim že rodiče se to stejně dozví tak nemá cenuto tajit, ale nenutit jim to ať se rozhodnou sami.

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 08-05-2002 v 18:52 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paolovilago
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Příspěvek č. 23

Rodiče přijali konopí dobře.Dal jsem jim přečíst kvalitní knížky a jinak všechno vysvetlil.Mamka jak jsem se přesvědčil umí vypěstovat model,ale dokud konopě nebudou potřebovat na boj s chorobou,měli byste moc přemejšlet jestli jim to připravit.

Old Post 08-05-2002 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 24

Otce je delnas kterej sice maka na rodinu ale jinak je vecne v lihu. To neni clovek kteremu se da neco vysvetlit ale s matkou se da v pohode o vsem klabosit. Sice to neschvaluje ale asi s tim nic neudela. Vcera me dost dostala, kdyz mi rikala jestli nepotrebuju skrin na matku a rizky. Ze prej se potrebuje jedny zbavit. A pristih jsem ii jak si se svyma kamoskama zapalovaly speka. Ona tvrdi ze to nebyl spek ale ja vym svy
Davejte si na svy rodice bacha, nevite co delaj kdyz spite

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 08-05-2002 v 21:57 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drum´n´basstard
Nový Člen

Karma uživatele Drum´n´basstard - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 17 

...jo no... Příspěvek č. 25

Tak ted fakt nevim, jestli bych to vubec dal, kdybych nacapal nase, jaxi davaj spolecne speka... Ty kravo, to by byl ulet...

_________________
...adios groweros...

Old Post 09-05-2002 v 20:30 PM
Drum´n´basstard je offline   Profil uživatele Drum´n´basstard   Find more posts by Drum´n´basstard   Foto galerie člena Drum´n´basstard   Click here to Send Drum´n´basstard a Private Message   Add Drum´n´basstard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

2 hydrantek Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od hydrantek
Davejte si na svy rodice bacha, nevite co delaj kdyz spite


Ne že bych teda chtěl rejpat, ale základ je zabezpečení (absolutní zatmění) skříně a druhá věc - nebýt stíhačkář - to ti taky na pohodě moc nepřidá...

JIRKA

Old Post 10-05-2002 v 10:25 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 27

No, že hulím ví celá rodina. A že jsem pěstoval (teď mám pauzu) taky. Proti pěstování neměly nic - na hulení občas nějaký keci jsou (hlavně když přídu domu na šrot).

Haman - Flying smokers

Old Post 10-05-2002 v 13:53 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 28

co si myslel těma kapkama???

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-05-2002 v 08:28 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 29

:-))) tak to sem naštěstí nikdy nemusel dělat, vono si myslim, ž ekdyž přídeš ze zahulený hospody tak máš ty voči rudý i tak, a hlavně nikdy mi nikdo z rodičů na voči nečuměl, spíš koukali jak se motám :-))), ale každýho věc :-)))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-05-2002 v 00:46 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 30

Cool lidi našim jsem to ještě neřekl ale bábina se mi o to docela stará.
Čest Sany

Old Post 12-05-2002 v 11:57 AM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2003 - Je rozumne zatahovat deti do pesteni ? - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1298100 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív