Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.pokus o úrodu pod 250watt.ovkou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 17

Ahoj, když máš tu výbojku tak daleko od kytek, tak je to poměrně nešikovné řešení. Zbytečně jim utíkají lumeny. klidně to dej 30cm nad kytky, ovšem bacha na teplotu u vrcholků.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 31-10-2007 v 12:30 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

To Moltres: díky za pomoc už to nějak vymýšlím.

Old Post 31-10-2007 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína 11. den růstu Příspěvek č. 19




A při tom jsem tak přemýšlel a došel jsem na to že si zhotovím matkárnu. díky za rady.

Old Post 31-10-2007 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Tak jsem to uipravil a už je to hotové i stím posuvným stínidlem i ta matkárna jsem šťasný že to mám hotové příští tyden budou fota nemám teď fotoaparát zatím ahojte už se těším na ty boule

Old Post 01-11-2007 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 21

Zdar Crlo, taky jsem si chtěl vychytat takový závlahový systém, protože polívám ručně, ale myslím, že ten samospád není moc vychytaný. Jednak máš každou kapiláru jinak dlouhou a ke každé kytce jde tím pádem jiné množství vody a za druhé to musí téct strašně pomalu, takže ty trysky tam čůrají pořád na jedno místo a voda se nedostane do celého objemu květináče. Takže jsem došel k závěru, že určitě čerpadlo a klasicky hadice-hapilára-tryska, jenže to je pro hlínu zbytečné, protože se nezalívá tak často. To je spíš pro hydro-drip. Ale třeba se pletu a máš s tím jinou zkušenost. Měj se a ať to roste.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 01-11-2007 v 15:42 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Mám každou hadici jinak dlouhou a nemám to otestované kolik kapek do které ale funguje to tak uvidím a pomáhá tomu i ten zvlchčovač. Ale jinak díky

Old Post 01-11-2007 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

To moltres: Tak po úpravách se to hodně hejblo díky za radu stínítko funguje dobre. Zítra hodím fotky

Old Post 05-11-2007 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17den růstu Příspěvek č. 24








Ahojte dnes mám pro vás nové fota docela to o dost porostlo asi o 14 cm jak které....... A ještě tady je matkárna

Naposledy upravil 06-11-2007 v 13:10 PM

Old Post 06-11-2007 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 25

Zdárec,chtěl jsem se zeptat.Kolikátku to máš tu výbojkuu????Jak máš velkou skřínnn???Caute.

Naposledy upravil Dude 07-11-2007 v 14:55 PM

Old Post 07-11-2007 v 14:39 PM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Bradek
Zdárec,chtěl jsem se zeptat.Kolikátku to máš tu výbojkuu????Jak máš velkou skřínnn???Caute.



to si můžeš přečíst na začatku ...

57/97,5/160

250W

Old Post 07-11-2007 v 21:54 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Příspěvek č. 27

Díky libangu

Old Post 07-11-2007 v 22:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Hnojiva Příspěvek č. 28


Ahojte jsem tu zase a tak sem sepsal co mám za hnojivky a co na postřik: hnojím Advanced Natural power
2krát týdně Growth/Bloom axcellaratorem 5ml/l
1krát do měsíce enzymes + 4ml/l
1 až 2krát týdně postřik od plagronu 5ml/l( phyt-Amin)
Pak chci posledních 4-6 týdnů před sklizní použít od plagronu Top Activator. A mezitím co nehnojím a nestříkám kat podle půdy zalévám kapénkovou závlahou.
Půda je složena s Grow mix,cocos a perlitu od oka

Old Post 07-11-2007 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 29

Pekne
az na ty enzymy, lepsi by bylo jednou tydne nez jednou za mesic.
drzim palce

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 08-11-2007 v 00:52 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

To Pampalini: děkuji

Old Post 08-11-2007 v 08:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Ahoj te potřeboval bych poradit mám je vysoké kolem 50 cm kolik to asi vyroste ještě po přepnutí??Děkuji

Old Post 13-11-2007 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Cuss
záleží na modelu,ale skoro vždy polezou alespoň jednou tolik.No metr je docela hodně na 250W.Chce to držet světlo co nejníže a pravidelně stříhat boční větvičky na kterých bude strejně prd.
Květy udrž tak 40-50cm od vrchu,zbytek ohol,budeš mít dlouhý holý stonky ale vrch bude kvalitní.....
Na to samozavlažování smaospádem bych se vykváknul,nevěřil bych tomu,tak jak ti psal Moltres.
Hlavně už přepínej
Zdar

Old Post 14-11-2007 v 05:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9665030 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív