Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Jaký je váš postoj k pěstování tabáku viržinského?
Nepěstuji a nikdy tuhle rostinu pěstovat nebudu...
Nepěstuji, ale chtěl bych to někdy vyzkoušet.
Pěstuji, ale pouze pro radost - potěšení srdce
Pěstuji tabák, protože to je pěkná okrasná rostlina - nádherný květ
Pěstuji, abych si nemusel kupovat drahé cigaerety nebo tabák.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 17

ja myslím 47 cigár


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 12-08-2007 v 17:20 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 18

50
edit: aha pade uz tu je tak 51.-)

Old Post 12-08-2007 v 17:38 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 19

já taky pěstuju domácí tabáček ty ho máš pěknej a proto mě zpracování zajímá a typuju 39 cigaretek zdárek

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 12-08-2007 v 20:22 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 20

Dneska jsem proveld částečnou sklizeň ( viz http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=587781 ). Očesal jsem některé rostliny a celkem jsem pověsil 26 svazečků po 10 listech. Tady přikládám fotku kupy listí, co jsem sklidil, moji největší rostlinu - měřila 2.15 m - a taky rozdíl v políčku před a po částečné sklizni.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 12-08-2007 v 21:31 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 21





Dneska jsem proveld částečnou sklizeň ( viz http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=587781 ). Očesal jsem některé rostliny a celkem jsem pověsil 26 svazečků po 10 listech. Tady přikládám fotku kupy listí, co jsem sklidil, moji největší rostlinu - měřila 2.15 m - a taky rozdíl v políčku před a po částečné sklizni.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 12-08-2007 v 21:36 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zomb
Nový Člen

Karma uživatele zomb - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 22

mozem sa spytat aky presne druh tabaku pestujes a kedy si zacal sadit a ci rovno vonku alebo sisi to predpestoval doma... thx k+

Môj prvý AUTDóR 2006
mno

Old Post 13-08-2007 v 21:28 PM
zomb je offline   Profil uživatele zomb   Find more posts by zomb   Foto galerie člena zomb   Click here to Send zomb a Private Message   Add zomb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 23

To zomb: Já mám tabák viržinský, ale víc přesně to nevím... semínka jsem jinak sázel začátkem března a vysazoval jsem rostliny ven docela dost pozdě, protože jsem dřív neměl tolik času, někdy začátkem června. Rozhodně jsem úplně na začátku udělal jednu velkou chybu, které jsem pak dost litoval. Semínka jsem nasypak na povrch hlíny, takže pro každý kořínek jsem musel dělat párátkem ďůlek do země. Ale zas to je zkušenost do dalších let a už konečně vím, že je lepší semínka zasypávat - i když jsou tak mylý.

Jinak díky vám všem za Káčka

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 13-08-2007 v 21:58 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emiras
Nový Člen

Karma uživatele emiras - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 24

Ahoj.
Tak jsem si se zajmem precetl o tvem tabakovem growru.
No pustim taky neco do sveta. Na zahrade mi roste 100 ks sazenic tabaku, bohuzel 93 rostlin tabak rustikan ( selsky ) a 7 kusu tabak virginsky, velmi mizerna klicivost. No nedalo me to a jednu roslinu o vysce 1m jsem predcastne sklidil abych zvolil postup pri spracovani.
Takze, s rostiny jsem otrhal listy a ty jsem 1 tyden susil v kulne, zavesene na provazcich. Listy nadherne uschly az byly uplne krehke, ale zustali zelene. Pak jsem s listu odstanil rapiky a tuto drt jsem rozprasovacem zvlhcil. Tuto zvlhcenou drt jsem uzavrel do 3.5l sklenice a nasledovala 5 denni fermentace. Sklenice byla ve tme a v teplu.
Po 5 dnech jsem listy vyndal, byly uz nadherne zhedle a na strojku na vlasove nudle jsem je nakrajel na prouzky. Tyto prouzky jsem 2 dni dosusil na slunicku. A vysledek... no bomba hnedocerny tabak velice silny a jemny, mnam mnam.
Umyslne jsem zvolil fermentaci, i tak ta sila je tam znat.
Pro pametniky, kdysi se prodavali francouske cigarety Partagas nebo Ligeros, tak co do sily je to srovnatelny. Maria co do tech komercnich cigaret davaji tak to opravdu nevim... mozna seno.
Takze ja budu zbytek spracovat takhle a vsem pestitelu preju dobre pokourenicko. Emiras

Old Post 13-08-2007 v 22:03 PM
emiras je offline   Profil uživatele emiras   Find more posts by emiras   Foto galerie člena emiras   Click here to Send emiras a Private Message   Add emiras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 25

Já bych chtěl taky zkusit fermentaci, ale vůbec nevím, jak velká teplota musí být v tý sklenici a myslím, že ta teplota by měla být stálá bez větších výkyvů. Jak jsi to v praxi dělal? Ty listy jsi tam nějak namačkal, nebo byly jen tak volně?
Jinak fermentací by se měl obsah nikotinu snížit i když ten selský tabák nevyroste tak velký, ale zas je mnohem silnější, takže se asi bez tý fermentace nedá obejít. Nemáš nějaký fotky toho tabáku selského?

.. přeju ti ať se ti letošní pěst vydaří a všechno krásně uschne tak, jak má

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 13-08-2007 v 22:43 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emiras
Nový Člen

Karma uživatele emiras - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 26

Teplota normalni pokojova okolo 23C, jakmile s toho listu odstranis rapiky ( koreny) tak vlastne je to takova drt kusy listu, ty uz jsem nijak nemackal, jen jsem je vlozil do sklenice a zazatkoval. Asi na takove mnozstvi co mam pouziju nejaky plastovy barel. Slo me o to stanovit postup spracovani, ten tvuj nejni spatny, ale pracny. Defakto po fermentaci jsou listy znovu vlacny a zhnedli, daji se dobre rozemlit na prouzky a pak jen dosusit. Je to opravdu silne pokoureni, mozna bych jeste jednou zvlhcil a znovu dosusil, aby to bylo jemnesi, ale je to vec nazoru nebo chuti.
Vecna skoda ze pametnici co to tajne za valky pestovali uz nam holt neporadi jak to spracovat...
Nejake foto poslu, ale tak za 14dni, jedu na dovolenou.

Old Post 13-08-2007 v 23:07 PM
emiras je offline   Profil uživatele emiras   Find more posts by emiras   Foto galerie člena emiras   Click here to Send emiras a Private Message   Add emiras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canadien
Stálý Člen

Karma uživatele Canadien - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 27

KrasaMas to tady pekny...nejzajimavejsi je sledovat ty postupy po sklizniJinak ja tipuju krasnejch 37 cigarek

Old Post 14-08-2007 v 09:58 AM
Canadien je offline   Profil uživatele Canadien   Find more posts by Canadien   Foto galerie člena Canadien   Click here to Send Canadien a Private Message   Add Canadien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 28



Děkuji za vaše tipy. Zkouším fermentaci podle způsobu Emirase. Je to 3. den v zavařovačce a mám to na okně, které je na jižní stranu. Zdá se mi, že ten tabák je tmavší, ale zato docela to nasmrádlo a vůbec se to nepodobá vůni tabáku. Ráno tam je na povrchu taková bílá vatička, doufám, že to není plíseň. Mám jen pár otázek:
Rosíš občas tu směs tabáku a rozhrnuješ to? Je během fermentace cítit ta směs jako tabák, nebo to má jinou vůni?

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 16-08-2007 v 19:57 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 29

Papek: Však tam psal, že to má být ve tmě. Ta "bílá vatička" bude podle mně plíseň...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 16-08-2007 v 22:57 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 30

Hanizek: Asi máš pravdu, dneska jsem to skončil a všechno jsem vyházel, protože to splesnivělo. Další fermentaci jsem dal dnes a skleničku jsem dal do stínu, kde je teplota asi 22 stupů a příliš tak nekolísá. Pak vám napíšu, jak to dopadlo.

emiras: Mohl bys prosím přidat nějaké foto k tvé fermentaci + nějaký stručný návod?? díky

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 19-08-2007 v 21:47 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnak
Stálý Člen

Karma uživatele konopnak - 63% PěstitelskáKarma uživatele konopnak - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 31

Tak nam prozrad jak to dopadlo

Matky Ganesh Mandala seeds
Kinder surprise cloner
myfreeyoga.com

Old Post 01-09-2007 v 15:29 PM
konopnak je offline   Profil uživatele konopnak   Find more posts by konopnak   Foto galerie člena konopnak   Click here to Send konopnak a Private Message   Add konopnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 32

Tak i ta druhá fermentace dopadla dost špatně. Sice se na tom ta bílá plíseň - nebo co to bylo - tvořit nezačala, ale zase to dost začalo smrdět a i když jsem to nechal vysušit na sluníčku, tak to smrdět nepřestalo. Kámoš to zkoušel a byla to fakt srač--. Někde musela být chyba. Nakonec jsem se rozhodl, že to budu pouze sušit bez fermentace a přijde mi to asi nejlepší. Pracný to zas tak není.. teda podle mě.

btw. vyhodnocení souteže se pomalu blíží... semínka už dozrávají

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 01-09-2007 v 17:03 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8731070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív