Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lipi's 1st 250w ScroG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 17

Trocha informací po dvou dnech svícení metlou....

1) Teplota - jak jsem měl strach, že půjde nahoru, tak byl zbytečný, protože odtah to zvládá v klídku a teplota je krásných 27. Vypadá to, že velikost otvorů pasivního přítahu je OK

2) Změny na kytkách - oba ES jsou o poznání vitálnější a letěj vzůru. Zítra zbastlim ScrOG mřížku a přepnu na květ. Na to, že byly obě kytky dost vytažený, tak pěkně zhoustly a myslím, že i bude co zaplejtat i když to teda nebude žádnej velkej mazec...


Fotky přihodím buď večer, nebo zítra během dne, podle možnosti.
Peace!

Old Post 23-03-2007 v 12:03 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 18



Tak jsem si dneska pohrál a zbastlil mřížku. Rámeček je vyřízlej z fochu přímo z toho prádelníku, takže tam přesně pasuje a drží na stejnejch čudlíkách, jako posuvné dno. Oka jsou 4x4 a dneska jsem přepnul na 12/12 a vyměnil metlu z5 za sodík. Ty mrchy byli z podúsporek hrozně vytáhlý a tak dalo docela práci je do tý přížky zkrotit Celkem mě překvapilo, kolik ok vyplnili na to že jsou jenom dvě a ještě tak vytáhlý. Jakýkoli připomínky a rady jakožto naprostý začátečník uvítám

Old Post 25-03-2007 v 20:48 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

3. den 12/12 Příspěvek č. 19

Opět trochu informací do tohle threadu, který mi připadá, že trpím samomluvou
Kytky jsou přepnuté na květ třetím dnem. Proběhlo první hnojení (3ml wuxalu + 5ml OBM do dvoulitrovky).
Ofukové ventilátory (ty dva z PC), jdou nějak do kopru a tak jsem se rozhod, že koupim nějakej klipsnovej fukar. Po něčem se podívám a objednám.
Teplota ve skříni 27 stupňů a když jsem jednou rozkotlil topení v pokoji na cca 25, tak se to ve skříni vyšplhalo ke třicítce, ale to není problém, protože takový vedro v pokoji nemám ani v létě (mám dobře orientovaná okna a drží se mi tam chládek).
Taky jsem zpozoroval celkem nepříjemný problém a to, že odtahový ventilátor začal při rozběhu (cca minitu) dělat celkem slušnej kravál. Ze začátku to nedělal Myslíte, že umírá, nebo netušíte jinou příčinu?
Fotky dneska dávat nebudu, protože jediný co se změnilo je, že se vrcholky vztyčili ke slunci. Myslím (doufám), že při příštím updatu to bude zajímavější. Ten přijde zřejmě při příští hnojbě za 4 dny.
Zatim Bon Giorno!!!

Old Post 28-03-2007 v 07:01 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 20

Ta teplota je opravdu super. Možná bych dal na ty vršky ještě alespoň jeden větráček, aby to luftovalo. Kdyžtak pak napiš, až se ti začnou objevovat první blizničky. Mě by to docela zajímalo.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 28-03-2007 v 17:31 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 21

čus lipi,

s tou metlou to můžu potvrdit,mam to samý mhčko a mě teda pokusy ukázaly,že opravdu topí víc než běžná sodíkovka
jinak to máš celkem v poho,i ta barva stěn se mi zdá dobrá

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 28-03-2007 v 18:07 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Comeback ventilátoru from mikrovlnka Příspěvek č. 22










Papek: Tak jak napovídá název příspěvku, tak jsem dal sbohem těm PC prckum a vrátil jsem tam na ofuk ten z tý mikrovlnky, protože si mě tak nějak něčím získal a ty sunony už neutlačili ani vduch 10cm před sebou Tohle je celkem uragán

rastafan: jj teď co jsem tam na květ vrátil sodík, tak je teplota zase v průměru cca o 2 stupně níž. Barva stěn si taky myslím, že je v klidu. Trochu nevýhoda toho papíru je to, že když se postříká, za zkrabatí, ale není problém udělat rychlou a bezproblémovou výměnu (firemních kalendářů dost )

Fotky: Když jsem se včera crcal s tím ventilátorem, tak jsem udělal pár fotek. Jsou to spíš takový momentky, než umělecký fota;-) Je tam vidět, jaký je vyplnění ok ve ScroGu (není toho moc, ale s tím jsem počítal, jde a takový předskokany ), taky je vidět nové místo toho ventilátoru zmikrovlnky, který nahradil sunony, který taknějak dosluhovali.

Toť vše

Old Post 29-03-2007 v 08:07 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

9.den 12/12 Příspěvek č. 23











Zdarec!!!
Tak dneska je tomu právě 9 dní co jsem holkám změnil světelný režim. Změny už jsou patrné i na fotkách. Dnes je čeká třetí hnojba a to opet (naposled) 3ml wuxalu a 5ml OBM do dvoulitrový petky. Všechno tak nějak běží podle představ, jen ten ventilátor z mikrovlnky fučí fakt jak zběsilej, takže by to chtělo regulaci, ale to musí počkat. Dneska nebo zítra se chystám amputovat spodní výhonky, které jsou bez šance na slušný světelný příděl. Nevím co k tomu ještě napsat, takže na případný dotazy odpovím.
Tak zase za 4 days Zdárek

Old Post 03-04-2007 v 06:47 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

13. den 12/12 Příspěvek č. 24











Den se se čtvrtym sešel a tak tady opět přihodím několik foteček, kterak se to v mojí skříni vyvýjí
DneSKA dostali poprvé vyšší dávku hnojek a to konkrétně do dvoulitrovky 4ml wuxalu a 8ml OBMka. Od doby co jsem přepnul na květ začali trochu žloutnout listy, ale snad je to v normě. . . Uvažoval jsem že bych jim dal větší květníky, ale vymotat je se scrogu už je impossible, takže to dojedou v těch, který maj. Co se týče růstu, tak ještě frčej, ale není to nic extrémního a protože vyplnění ok není nijak přehnaný, tak není problém je do toho trochu zaplést.

Peace and relax

EDIT: Foto 2 doporučuju zvětšit

Naposledy upravil lipi 07-04-2007 v 13:46 PM

Old Post 07-04-2007 v 13:40 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 25











... a ještě nějaká rodiná fota

Old Post 07-04-2007 v 13:47 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

zdarec lipi...big up ze pan pestitel zacal konecne pestovat
mas tam par nedostatku ale jinak na 1.pokus dobry..
k nedostatkum...ole pod 250W se vejde na scrog minimalne 5-10 kytek..zmensi kvetniky nebo pouzij truhliky a per tam snicle co to da..z dvou kyticek moc srandy nebude...
2.nepodcenuj ventilaci nevyplati se na ni kaslat..ten samej odtah co mas ty jsem mel taky a sotva na matkarnu (nuturlite 125W)
ale to jsou rady do budoucna..ted jed draku jeed mas to krasny zdravy a nafukuje se to BIG UP lipi a ode mne K+ jako hovado a hlidam cekam a tesim se na ty tvy salamky jako od cukrare..

Old Post 07-04-2007 v 23:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 27

deth.: Hi španěláku Tvých rad si vážím a věř, že to co jsi zmínil jsou dvě zásadní věci (třetí je zvlhčovačka), který rozhodně do příští jízdy pořešim. S tou ventilací je to tak, že jsem moc chtěl aby už to jelo a tak jsem tam flák to na co jsem zrovna měl a co dům dal. Po sklizi čeká box upgrade, protože nedostatků, který už jsem během týhle "zkoušky zjistil" je celkem dost. Co se týče osazenstva, tak měli být původně 4, byl to taovej pokus. Ze dvou zasazenejch ES ze semene jsem udělal z každýho 4 řízky a "matky" nechal v za oknem nakvés. Samice jedna, samec taky, takže jsem měl 4 řezany, ale dva to nějak nerozchodili... Vím, že z toho moc srandy nebude, ale ten pocit, jak se to nafukuje v prádelníku, tak ten je k nezaplacení
Měj se

Old Post 08-04-2007 v 07:47 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 28

Já myslím, že ty dvě kytky zatím stačí. Aspoň budou hutší paličky.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 08-04-2007 v 14:29 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 29

No jak to bude s hustšíma paličkama nevím, ale dík za podporu

Old Post 08-04-2007 v 20:26 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Papek
Já myslím, že ty dvě kytky zatím stačí. Aspoň budou hutší paličky.
hmmmmm....papku pestoval jsi nekdy indoor?
sviti na to 250W a ze dvou kytek s 60-70g suchyho bude stastnej..takze to bude dosti drahe a po tolika starostech to sice bude napoprvy good vysledek ale nedostacujici..ja jel 1.indoor 4 kytky white rhino a hulil jsem to 10 dni
a podporu ode mne ma lipi kurevskou o tom zadna jen se snazim poradit... a co se hustosti palicek tyce bude stejna bo na siti je jeste mista habadej...

Old Post 08-04-2007 v 23:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 31

Výnos na počtu kytek nezáleží. Počet kytek na m2 ovlivňuje dobu růstu. Důkaz

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 09-04-2007 v 00:10 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 32

Přesně! Ten prostor by se zaplnil klidně jednou kytkou při dostatečnym vegetu..

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 09-04-2007 v 00:49 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2008 - Lipi's 2nd 250W - soil - 92 odpovědí
04-02-2007 - Môj 1st Indoor 250W ScroG SK - 45 odpovědí
14-01-2008 - 150W ScroG - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3983640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív