Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak to vidite s rezistenci na T.H.C..?aneb kdyz uz nic nefunguje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 17

anebo si dej hodně thc mlíka, a uvidíš, že problém se zhulením bude pryč

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 24-06-2004 v 08:01 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18

No tak takovz problemy ja nastesti nemam . . . Zmastenej jsem porad. Jedine pokud je to slabej model.....to je jasny

Old Post 25-06-2004 v 07:40 AM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 19

A nebo si zajeď do Holandu - tam Tě v cofee shopu vyléčí určitě! :-))

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 25-06-2004 v 10:19 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 20

To: ganjoman
Tak na tebe pujdem s kyblem.To se zhulis neboj.

Old Post 25-06-2004 v 17:27 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 21

alebo sa skus vyhulit s inymi ludmi, pokial si sa dostal do stereotypu tak sa uz tak nepobavisl len citis ze si vypeceny ale nepocitujes ziadne potesenie...

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 02-07-2004 v 15:13 PM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 22

hej ja sem taky moc hulila, a uz mě to nak nestačilo, a většinou jsem z toho nic neměla..už mě to ale začalo srát,jak jsem byla porád mimo i bez hulení, tak jsem na nakou dobu přestala, a tedka??Tedka se zhulím jednou za time, páč mám naký divný stavy, a nak mě to nesedí, a dycky se hafo zhulím..ale jak říkám, ty mý stavy tedka sou fakt divný,...a moc se mi v nich nelíbí...

Old Post 02-07-2004 v 18:10 PM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zumpl
Nový Člen

Karma uživatele Zumpl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 23

Jo, to já sem měl taky tyhle starosti. Ňák sem pořád hulil a najednou sem zjistil že mě to už nějak nepobaví, spíš sem hulil jen tak na zápočet. Tak sem udělal docela radikální krok, řek sem si že přestanu hulit. Což je ovšem úplná blbost , to sem si rychle rozmyslel. Takže hulim jednou za tejden a jak se na to celejch těch sedm dní těšim, dycky mě to dostane.

Neni samice jako samice

Old Post 04-07-2004 v 10:56 AM
Zumpl je offline   Profil uživatele Zumpl   Find more posts by Zumpl   Foto galerie člena Zumpl   Click here to Send Zumpl a Private Message   Add Zumpl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 24

lidi fakt díky za rady. Začíná to být v poho.Teď jsem se asi 3krát za sebou sčadil. Fak t díky za rady. Newím co bych bez vás dělal.
Jestli se to vrátí tak zase napíšu

Old Post 04-07-2004 v 11:55 AM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kelly.com
Nový Člen

Karma uživatele kelly.com - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 25

Není umění se zhulit, ale pořádně si f tom pochodit..))

Zhulit se umí každej malej blbec, ale pochodit si v tom..............toť veledílo mistra váženého..))

Raději s Parkinsonem trochu rozlít, než s Alzheimerem zapomenout vypít !!!

Old Post 06-07-2004 v 16:20 PM
kelly.com je offline   Profil uživatele kelly.com   Find more posts by kelly.com   Foto galerie člena kelly.com   Click here to Send kelly.com a Private Message   Add kelly.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Obecné Jak to vidite s rezistenci na T.H.C..?aneb kdyz uz nic nefunguje Příspěvek č. 26

Je to pruda co kdyz uz palis brko za brkem a uz to lepsi neni a neni.Hlavne mi nikdo neradte at prestanu na chvilku hulit to nejde jo....Ponevadz mi to chutna a nehodnotim jenom ucinky,ale i chut .A neni nad to dat si blunta s cistym super skuneckem......

Old Post 16-11-2006 v 20:35 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 27

tak tohle nechápu....co jako chceš abychom ti řekli??

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 19-11-2006 v 10:30 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 28

Asi je na case, abys presel na jine dorgy.

Life is just a ride.

Old Post 19-11-2006 v 11:11 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
absinthová víla
Stálý Člen

Karma uživatele absinthová víla - 12% PěstitelskáKarma uživatele absinthová víla - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 29

jinak než pauzou to stejně ale nevyřešíš... co čekáš, že se dozvíš? něco jako támhle sežer zázračnou pilulku a zas bude všechno šlapat tak, jak má??!! jiná možnost tady není, ať se Ti to líbí nebo ne

CARPE DIEM

Old Post 19-11-2006 v 11:14 AM
absinthová víla je offline   Profil uživatele absinthová víla   Find more posts by absinthová víla   Foto galerie člena absinthová víla   Click here to Send absinthová víla a Private Message   Add absinthová víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 30

Buď přestat nebo kombinovat modely.

Fotr woe!

Old Post 19-11-2006 v 17:18 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 31

jjo, UdLák ví o čem mluví
kombinace bez legrace

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 19-11-2006 v 17:38 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 32

KFilda hoď si špagát tobě nic jinýho nepomůže

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 19-11-2006 v 17:45 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4646380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív