Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Článek o mladých kuřácích cigaret a mladých zhulkách
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Dá se jim pomoci?
Ano
Ne
Ať skočej z mostu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 17

Jasně že sou takový a je to dobře,, kdyby byly všichni vymaštěnci co by to bylo za další generace? je to taky o lidech se kterýma se jako malej stýkáš a co ti daj do života no ne?

RASTA

Old Post 16-08-2006 v 11:37 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 18

wooden cat...mais ou menos...+-

Old Post 16-08-2006 v 11:42 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 19

wooden cat...pockaj pozijem nejake huby a skusim si spomenut presne cisla...viem len ze mi kamos tvrdil ze mi dal 30 ks v mede...

Old Post 16-08-2006 v 11:52 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 20

nemate nekdo velko-formatovej pix "o prestavce stihnu i dve"? chtel bych si ho nechat vytisknout.....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 16-08-2006 v 11:53 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 21

přesně tak time...

taky se mi ten tvůj obrázek zdá hoodně zkreslenej a vytvořenej na základě ideí tohodle serveru....realita je jína

Old Post 16-08-2006 v 15:47 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 22

rodiče si stěma parchantama neumějí poradit, místo léčebny měli dostat pár pořádnej facek jako já když jsem zkoušel kouřit.Dnes je mi 20 a jsem zatvrzelý nekuřák a nikotín odsuzuju ale THC mám v oblibě
Pořekadlo "škoda rány která padne vedle" je v tomto případě 100% pravdivé.

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 16-08-2006 v 18:36 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 23

no ja sem asi jeste ten mladej .. ale vztah k MJ je upe jinej.. me ze vseho nejvic na tom bavilo to pestovai to jak to rostlo bylo to jak nejaky zviratko ebo tag (kazdej urco vi) ale podle me de o to ze kazdej kdo to pochopi ze mj nejni o tom se zhulit do sracek a stat se absolutni smazkou.. ale o tom pratelstvni kamaradstvi.. a tom reaxu s prateli.. tohle kdyby y kluci pochopili tag podle me do nejaky lecebny se nikdy nedostanou.. btw.. ja sme nikdy cigaro nevzal do huby a sem za to rad..).. podle me je to taky o tom jakej o tom oni maj nazor a ten jim stejne nidko nevezme.. jen kdyz oni samy budou chtit.. ma ta lecebna smysl kdyz tam nakonci... ze se tesi az si doma zapali??.. nema.. a taky byhc rekl ze na tom maj dobrej vliv stankari a tadyty d¨tem de o prachy a ne o "nejaky tzecka".. proste mi rpijde ze je to i o penezich.. mier..

no a jk tam psaly 6jointu denne.. podle me to pehanej.. jen aby na tu "osklivou MJ" upoutaly pozornost jaka je to droga s jakou zavislosti.. podle me taky neco hrajou na sirokou verejonost ktera to nikdo neskusila.. bych rekl

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 16-08-2006 v 23:09 PM

Old Post 16-08-2006 v 23:02 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 24

Myslím si že časem k tomu "zprávnýmu přístupu" dojdou samy. A když né tak potom jim není pomoci. Příjde to s věkem. Prostě přirozenej vývoj, z vlastní zkušenosti to vím. Moje segra byla typyckej příklad, uběhlo pár let a vše se mění k lepšímu a zprávnějšímu a zodpovědnějšímu přístupu. Takže tak a jo je to těma rodičema z velký části . tak asi

Old Post 17-08-2006 v 11:05 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 25

Omlouvám se - nečetl jsem předchozí příspěvky ale reaguji na otázku ankety

nikomu se nedá pomoci, pokud pomoc nepřijme - pokud chceme pomoci někomu kdo o to nemá zájem tak není šance na úspěch

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 17-08-2006 v 13:50 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 26

Ja souhlasim s Kuči muj soused mimochodem je mu 15 huli jen tak jednou tejdne a je z nej fakt videt ze to nedela aby byl IN Pestuje si vlastni kytky da se s nim normalne kecat proste pohodar... Navic ja byl v 16 stejnej ted je mi 18 a nikdy sem nekouril ganju proto abych byl in . Ciga nekourim on taky ne berem to oba asi tak stejne ze je to hnus nerikam v zime treba na SNBcku javanese neodmitnu Ale ze bych sel a koupil si krabu fakt ne bo je to hnus a ta zavislost na tom je fakt strasna... a navic to strasne kurvi plice...
A k clanku to co tam pisou je fakt znacne prehnany sakra 16 jointu ? To uz je hranice s koamtem ne???

Old Post 17-08-2006 v 14:58 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 27

Morys...s tejto strany to nepoznam,nikdy som nezazil nedelny obed zhulakany s mamou...zacal som neskoro...cigy su fakt grc...momentalne balim do priesvitnyx celulozovyx papierikov...1oo pro natural,zaujimave je ze nemam zavislost na tabaku skoncil som s tym svinstvom bez problemu,dokonca aj ked mam xut na hulo nie je to pseudoa xut na tabak...ale javaaanse,drum,van neele...nostalgia...16 jointov?no na poslednom festivale to mohol byt dvojnasobok za 24 hodin...

Old Post 17-08-2006 v 16:05 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 28

já kouřim jak "fabrika",, nemůžu za to..nějak se to podělo,, Znám týpky co sou takový jak píšete,, jsou to hlavně malý skejťáci co maj velký kámoše..ale sou vpohodě..)).po 16 jointech musí bejt dobrej bolehlav,,proto se asi odreagovávaj sbíráním vajglů,, přeci jen na zdravim vzduchu velkoměsta

RASTA

Old Post 17-08-2006 v 17:21 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacz
Nový Člen

Karma uživatele honzacz - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 29

Nevim co je to za vyhuly z clanku, ale me je 15 fajcim kdyz je prilezitost, to jest asi tak jednou za tyden/mesic. Podle toho jestli prazdniny nebo skola no a nedelam to proto abych byl in, ale jako.. neskodi se odreagovat, zahulime s kamosem pokecame v pohodke , neprahanime a nehulim kazdy den. A 16jointu, lol.

Old Post 17-08-2006 v 19:44 PM
honzacz je offline   Profil uživatele honzacz   Find more posts by honzacz   Foto galerie člena honzacz   Click here to Send honzacz a Private Message   Add honzacz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 30

honzacz: nic mi do toho nieje,ale na groweri tusim mozu byt regnuty len uzivatelia od 18...
myslim,ze ked ma niekto 15 a je uz fajciarom (tj.zavysli na cigaretach) je to velke zlihanie zo strany spolocnosti... predavat detom v obchodoch cigarety a alkohol, mi pride este hnusnejsie ako ked im predava dealer ganju
ad 16 jointov... bezna dezinformovanost verejnosti,pred 2 dnami som videl v spravach,ze zadrzali predajcov marihuany so 150g,z ktorych sa dalo pripravit az 100 davok.... nad takymito vecami uz len krutim hlavou

Old Post 17-08-2006 v 20:31 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 31

Jo já jednou viděl reportáž o dědovi, který měl pole "Vysoce kvalitní marihuany", která měla obsah THC 4,2%

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 17-08-2006 v 23:08 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 32

Hanizek: tak to je mazec..
stejně jako že ze 150g Marihuany se dá připravit až 100 ''dávek'' !!!
to vo tom mluvěj jak vo perníku ne??
Je to fakt hustý co ty media melou za sračky,a hlavně se toho pak chytaj starší generace lidí co trávu nezkusili a myslej si jaká je to strašná droga!
Třeba babička,ta si myslí že je to úpe hrozný,já sem k ní přišel po jedný kalbě a vona prej: ''podivej se na mě..'' sem se na ní podíval,byl sem úpe vypálenej a vona prej: ''nefetoval si tu marihůánu??'' a já řikal že ne.. a vona prej ať to vůbec nezkoušim že dopadnu jako všichni ty feťáci a zkončim v léčebně tak asi tak no..

Old Post 18-08-2006 v 17:18 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6968740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív