Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Policajti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

2 hh-top Příspěvek č. 17

Teď nevim, jak moje otázka vyzněla, chtěl jsem si jenom udělat konkrétnější obrázek, jaký lidi maj zkušenosti, zas mi ta otázka tak stupid nepřišla.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-01-2002 v 14:53 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Palec nahoru Příspěvek č. 18

Oton & VysmataCyklistka : Jo souhlasim, ale jednou sem jel v noci a byl jsem zhulenej jak motyka a nějak mě napadlo, že mam špinavý zuby na převodníku, tak sem šáhnul dolů a začal to prstama čistit. V tom okamžiku jsem omylem šlápnul do pedálů a pěkně si označkoval ukazovák s prostředníkem. Od tý doby se radši pořádně soustředim na jízdu a závodim sám se sebou.

Old Post 11-01-2002 v 16:31 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

kolisti :-) Příspěvek č. 19

for cyklistka: :-)) dobrá sranda ale bohužel tě nepotěšim elasťáčky nenosim na kole ani jinde, mám rád volný kraťasy na kole to je nejlepší všude to fouká :-)) a td.

for malasorte: :-)) to ses blazen strkat ruce do retezu jeste za jizdy, me se tohle stalo asi pred 8 lety na jednom stroji a to ozubeny kolo mi propichlo dva prsty az na kloub, nastesti nasledky zadny (coz by me dost sralo protoze hraju na basovku) ale pohled na svuj vlastni kloub byl hustej... :-)

fo all: ale jedno je jasný jezdit na kole je fakt dost v pohodě a aspoň něco děláme pro svoje prohulený tělo a plíce, když sem měl auto tak sem akorád projezdil partu peněz a všude sem si vozil zadek, kolo je nejlepší, teda jestli nebydlíte v horách, protože ty kopce ty bych asi neskous :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-01-2002 v 07:57 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ahoj Dude, Příspěvek č. 20

nepoužil jsem to ošklivé, ale to hezké slovo, chytrost, byť i v negativu. No hard feelings, mate, chtěl jsem jen vyjádřit kvalitu otázky, která v odpovědích nutně vyzní tak, že každý policajt (stejně jako všichni ostatní lidé) je jiný a že shrnout je do jednoho šuplíku není ani možné, ani chytré.
That´s all folks.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 12-01-2002 v 08:44 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guru
Nový Člen

Karma uživatele Guru - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 6 

Dotaz Dobrý policajt? Příspěvek č. 21

Ja mam jednoho kamose policajta a myslim ,ze je to dobrej kamos i dobrej policajt.Normalne si pred nim motnu speka a zacadim a vi i to ze jsem se pokousel pestovat.100% mu verim.Popravde receno si ani nedovedu predstavit situaci ,ve ktery by se musel rozhodovat jestli me jako praskne nebo ne(jak tady nekdo psal predtim).Myslim ze o takovy lidi jako jsem ja (konzument a obcasnej pestitel), se policajti ani moc nezajimaj.Protoze co by z toho meli ,akorat papirovani navic...

Guru

Old Post 12-01-2002 v 13:04 PM
Guru je offline   Profil uživatele Guru   Find more posts by Guru   Foto galerie člena Guru   Click here to Send Guru a Private Message   Add Guru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Ahoj monty, Příspěvek č. 22

no jasně, to vim, že každej člověk (tim pádem i policajt) je jinej a zobecňování je blbost.

Peace, Dude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 13-01-2002 v 16:11 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMary
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMary - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 23

Zdravíčko dromedáři..

Souhlasim s názorem, že policajti jsou taky lidi. Ale myslim si, že už to, že jsou policajti, je musí do života hodně psychicky poznamenat. Neříkám, že "fízl"="blázen", ale...:
Vemte si to takhle: Když se nějaký člověk stane například učitelem(středoškolským), tak ať chce či ne, musí mu to do budoucna silně ovlivnit život. A z větší části negativně. Jde se třeba někam bavit, a ať jde kamkoliv, tak všude potkává své opilé studenty, jak se válejí na svých opilých spolužačkách. Učitel si ani nemůže užít zábavu, protože za ním studenti lezou a obtěžují ho svými nejapnými poznámkami typu "Důchodci jsou o patro níže, pane profesore". Leckdy se opováží drzé studentky dokonce vyzvat svého učitele k tanci. Ti proto často trpí syndromem "strachu z parketu" a kinderdiskotékám se vyhýbají obloukem. (Sám znám jednoho takového profesora, na kterého tento profil sedí perfektně.)
No a policisti to mají velice podobné, ale v trochu jiném měřítku. Když Vám někdo, s kým se zrovna seznámíte ve své oblíbené huličské hospůdce, po chvilce řekně, že je chlupatej, Váš pohled se od té chvíle poněkud zkreslí. Vaši důvěru by si daná osoba získala mnohem snáze, kdyby pracovala například jako dojič krávy(nebo učitel). Strach o svou svobodu je totiž v takovém případě na místě. Pokud na víc v té hospůdce narazíte na policistu Ignáce Bonzáka, můžete se se svými milovanými kití nejspíše na čas rozloučit. Nezapomeňte říci sousedce, ať Vám je chodí zalévat...
Vyslovuji tedy hypotézu, že policista (a učitel) je vlastně chudák. A být policistou a zároveň dobrý člověk je velký handicap..

Ciao.. GM


P.S.:Nechtěl sem se dotknout žádného policisty ani učitele. Pane profesore, nezlobte se...

P.SS.:A vlastně mě vůbec neberte vážně...

[Edited by GreenMary on 13-01-2002 at 11:37 PM]

Člověk by neměl strkat nos do chyb jiných lidí,
do toho co udělali nebo neudělali.
Spíše by měl přemítat, co on sám udělal nebo neudělal..
...GreenMary...

Old Post 13-01-2002 v 21:03 PM
GreenMary je offline   Profil uživatele GreenMary   Find more posts by GreenMary   Foto galerie člena GreenMary   Click here to Send GreenMary a Private Message   Add GreenMary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czert420
Nový Člen

Karma uživatele czert420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 24

oton is a goddamn genius...it would have never occured to me that i could actually learn something about a country's police force by watching a fuqn tv show! incredible discovery oton!!! why don't you try...u know...living somewhere before commenting on it next time...

im not saying US cops are saints...not at all...but i can't stand ppl who say shit like "oh that place has to suck...everybody says it sucks...so who can argue with that!"

btw...USA sucks...but i can say that cuz ive lived here for way too long...i guess USA is good once u get out of a metro area and live in the middle of bumblefuck and do nothing...

anyway sorry for the foreign language...i don't give a flying fuck if u can't read it...

Old Post 19-01-2002 v 18:30 PM
czert420 je offline   Profil uživatele czert420   Find more posts by czert420   Foto galerie člena czert420   Click here to Send czert420 a Private Message   Add czert420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for czert420 Příspěvek č. 25

promiň ale anglicky moc neumim, tak jestli to bylo na mě tak mi to přelož :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-01-2002 v 19:39 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od czert420
oton is a goddamn genius...it would have never occured to me that i could actually learn something about a country's police force by watching a fuqn tv show! incredible discovery oton!!! why don't you try...u know...living somewhere before commenting on it next time...

im not saying US cops are saints...not at all...but i can't stand ppl who say shit like "oh that place has to suck...everybody says it sucks...so who can argue with that!"

btw...USA sucks...but i can say that cuz ive lived here for way too long...i guess USA is good once u get out of a metro area and live in the middle of bumblefuck and do nothing...

anyway sorry for the foreign language...i don't give a flying fuck if u can't read it...


Čau otone, volnej překládek:
Oton je zatracenej génius, nikdy by mne nenapadlo, že bych se mohl něco naučit o policii nějaké země sledováním nějaké zasrané televizní show. Úžasný objev otone. Proč nezkusíš někde žít předtím než to příště začneš komentovat.

Neřikam, že americký policajti jsou svatý, vůbec ne, ale nemůžu vystát lidi, který řikaj "to misto musí stát za hovno...všichni to řikaj...tak kdo by se hádal!"

Mimochodem: USA stojí za hovno, ale já to můžu říct, protože jsem tam žil, dost dlouho. Myslim, že USA jsou dobrý, když vypadneš z města a žiješ někde uprostřed ničeho...

Sorry za cizí jazyk, je mi u prdele jestli to přečteš...

Konec překladu. Sorry za případný chyby.
Hele otone, docela by mne zajímalo jakej tvuj článeček toho chlapíka tak nasral

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2002 v 17:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

2 oton Příspěvek č. 27

Jo, už jsem si to našel...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2002 v 17:55 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

2x stačí Příspěvek č. 28

no teď jsem na ně měl štěstí jak swině - předevčírem jsme se s hejbatum a ještě pár lidma zůčastnili oslavy narození dítěte jednoho kámoše - lítali tam špeky za dvou stovkovejch papírků, sqělej outdoorek, no prostě rohlík
domů jsme vyrazili hejbatovym trabantem, asi v půl druhý ráno, čtyři lidičky - já byl uplně na plech, další dva lehce vykalený, hejbatu si zapufal z jednoh špeka a měl asi dvě pifka (tak za šest hodin)...
v pohodičce se šineme trabantí rychlostí, když tu najednou policajti za náma, zastavili nás houkačkou na zastávce trolejbusu - a už to jelo řidiči vystupte si, doklady, hrozně do něj hustili, jestli chlastal a prej jestli nehulil, zkoušeli to i na nás polujezdce jestli sebou něco nemáme,no hukot...
hejbatu nadejchal asi 0.05 promiláče, ještě musel ukázat kapsy, prohledávačka (maj na to vůbec právo ) a nakonec nám dali kilo za rozbitou blikačku nebo co a nechali odject...

o den později - vracíme se s hejbatum a ještě jednim kámošem po jednom výbornym špíčku z města, asi o půlnoci - a copa nevidíme policajti s plácačkou. Naštěstí když hulim jezdim fakt hodně dost v klídku, všichni připoutaný, akorát to pálení v peněžence - ještě nebyli sme v trabantu ale celkem slušnej oktávce, v kůži, xenony, za volantem dreaDAŘ a u ž to jelo - doklady, jestli neni kradený - potom dejchačka (naštěstí sem se vysral na obligátní malý pifko,dal sem si kolu
a policajt na mě "A něco jinýho omamnýho nebylo, to mi klidně říct můžete to stejně nenadejcháte?" - ty vole, to sou ty policajti plně blbý, že bych jim jako řek, že jasně, teĎ sme dohulili špeka, co si myslí?
naštěstí vše OK, doma sem si musel dát špeka na uklidnění

nevim jestli dostali shora nějaký nařízení, že maj jít po drogách nebo podezřelejch typech, ale takhle nevim, ještě že sme v Čechách...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-09-2002 v 12:14 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 29

Možná bych to sem ani neměl psát, protože si o mě budete myslet, že sem pěknej grázl a tak předem na svojí obhajobu chci napsat: vožralej už nikdy nepojedu!!(vždycky když to řikám kámošům tak se jenom smějou, ale od poslední bouračky sem fak nejel, přísaháám).
Takže ňáký ty fuckta: pátek fečír, tak deset piv, ňákej panáček, mooře jointů, auto týden po opravě, 113hp, vozovka kluzká-těsně po dešti, hospoda zavřená, blbej nápad-jedeme na posledního jointíka na dobešku. Tak vyrážíme!-to sou moji pasažéři, sou nasračky jako já a chtěj si užít rychlou jízdu, hučej do mě, ať to voroštuju a já jim řikám ať si políběj prdel páč mám auto po opravě a od této chvíle již budu svého miláčka šetřit a s láskou o něj pečovat a hlavně sem nasračky, je mokro a nechci zabít žádnýho chodce. V tu chvíli se ovšem už blížim moooc rychle ke křižovatce(kámoš říká, že sem jel 120 ) a začínám brzdit.... bohužel pozdě, na semaforu padla oranžová, do křižovatky sem najel už na červenou, eště před tim na mě kámoši řvou, že tam sou bengatotální blokace mozku-já kretén se ještě snažim zatočit doleva na dobešku, rána jak hovado-narazil sem do ostrůvku, zpátečka, hrabačky, jednička, hrabačky a všechna tahle šou před bengama co stáli v první řadě na semaforu a už měli zalenou, když sem jim tam vlítnul. Ujedu deset metrů a benga zapli blikny. Já zesranej jak howado parkuju u chodníku a vylejzáme z káry. Z oktávky vyskakujou tři benga s kvérama nad hlavou, RUCE NA KAPOTU NOHY OD SEBE!! Adrenalin jak hovado. Doteďka to nechápu ale já byl během vteřiny střízlivej!!!! A to sem před tim sotva chodil! Když benga pochopily, že nejsme žádný mafiáni, začaly otázky: ,,Pil ste něco před jízdou?" ,,Já? No to opravdu ne, klidně si fouknu, jestli chcete" ,,A nějaké drogy ste před jízdou požil?" ,,No tak to už vůbec nee, Já a drogy?" Dozajista to byl můj největší hereckej výkon, co sem kdy předved, bejt to za jinejch okolností řeknu že sem na sebe hrdej. Došlo mi, že to sou bengálové ze zásahovky(měli neprůstřelný vesty) a to bylo moje největší štěstí!! Oni s náma nic řešit nemohli(nechtěli?), museli by zavolat dopraváky. A jak to skončilo? Po asi deseti minutách mi polda podává doklady se slovy: ,,Potrestal ses sám(odnesla to olejová vana), zavolej si odtahovku a jděte se vyspat" ,,Děkuju, děkuju, děkujuuu!" stáli sme tam a nechápali nic, nic! Takový štěstí......
Je pravda, že sem od tý doby zase několikrát jel zlitej/zhulenej(dokonce mě zastavili-100kč pokuty), ale teď o prázdninách se mi do cesty postavil plot(nechtějte vědět co sem měl v sobě) a na chlast za volantem uz seru, seru, SERU! Kdyby u toho plotu někdo stál, tak by byl už nejspíš mrtvej. Nejspíš mě teď umínuskujete, možná si to zasloužim, možná mě karma dostihne a zajede mě auto.... Kdybych nalitej někoho zajel/zabil nebo zmrzačil tak si opravdu nedovedu představit jak bych s tim žil, žil? Auto je zbraň. Chtěl sem se s váma podělit o moje zkušenosti s policajtama(velmi dobré-podobnejch příhod mám víc) a tak trochu se vykecat ze svejch hříchů. Jezdit nasračky karem neni taková prdel jak se některejm lidem zdá(mě už rozhodně ne).

Old Post 17-09-2002 v 22:13 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 30

děcka řeknu vám, že když jste chlastali a hulili před jízdou, měli jste o ten řidičák přijít ! To by vám patřilo !!!

Jak máme, my nemotoristi, chodci a cyklisti, (ale můžu sem zahrnout i slušné motoristy) po světě šmatlat a jezdit když všude je plno ožralých řidičů, když mnozí z nich si za volantem hrajou "tvrďácké" hry typu: jeď rychleji, potřebuju adrenalin !

Fujtajxl na vás ! Fujtajxl na ty, kdož takhle kurevsky jezdíte !

Ale jinak vám přeju hodně kilometrů bez nehod

Zdar



Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 18-09-2002 v 07:33 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charles
Stálý Člen

Karma uživatele Charles - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 31

Ahoj vsichni,
diskuze o dobrych policajtech,tak to bych tu take jednu prihodu mel.Je to tak 3 roky,co jela moje hodne dobra kamaradka snad i nejlepsi kupovat auto a protoze jsme oba studenti,tak tech penez moc nemela.Koupila autood jednoho kamarada ze skoly,ktery ma velkou dilnu na auta.Auto to bylo ponekud starsi,ale hodne do pohody,bzla to stara Oktavka :-)Bylo to tesne pred letem a tak jsme se tesili jak budem v lete jezdit po krasach ceskych v tom old car a nejaky ty brcka no proste pohoda.Auto koupila,a ze pry jestli budu ridit a ja ze ne ,ze to v Praze neznam,ale protoze si uz dala dvojku vina,jako oslava dobrehe koupi,tak jsem jel.Jelo se mi v pohode az do one osudne chvile.Prazaci jiste vedi,kde je ulice Sokolska,tak tam jedu,jedu v druhem pravem pruhu a chci se zaradit do toho praveho,blinkr ,pohled do zrcatka a najizdim a v tom mi tam prosvistela zelena Oktavka,ta nova:-) a jak jsem se lekl,tak jsem vzal volant na druhou stanu.V tu ranu se to auto tak kurevsky rozkolibalo a byli jsme na strese.jsou tam ctzri proudy,auta tam valej 90 a i vice a my po strese z praveho pruhu do leveho a tocili jsme se jak kaca.Nakonec jsme stali na jevem chodniku.Sok.musime ven rekla.jeste nez jsme vylazli tak uz tam byli policajti.Meli to z prvni rady,protoze jeli hned za nama ve Ford Tranzit.Zijete,to snad neni mozny.Jo byli jsme uplne v pohode,snad proto,ze auto nema samonosnou kastli,je tam ram,nebyt toho,tak je z nas placka.A pak jak v americkym filmu pozarnici s pochromovanejma helmmama zachranka policajti vsechno modre blikalo no peklo.Pak nas odvezli na komisarstvi a zacal vyslech.Mohl mi dat pokutu az 5000,-a sebrat papiry,ale dal mi jen 200,-A potom to bylo poprve,co jsem brecel pred holkou a propo uz jste nekdy breceli pred holkou?to bylo ve ctvrtek 20:00 a v patek jsem sel do kostela,protze jsme oba dva mohli byt uplne na sracky a uz jsme tady nemuseli byt jo a propo byli jste nekdy v kostele?

Old Post 18-09-2002 v 10:05 AM
Charles je offline   Profil uživatele Charles   Find more posts by Charles   Foto galerie člena Charles   Click here to Send Charles a Private Message   Add Charles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 32

Tak já sem dřív jezdil opravdu v jakkymkoliv stavu. Nejsem jedinej, koho znám, kdo je schopnej relativně bezpečně řídit káru ve stavu, kdy neni už schopnej chodit. Riziko, že by mě v takovym stavu chytli policajti si prostě v tu chvíli vůbec neuvědomuju a riziko, že někoho zajedu nebo se vysekám si v tu chvíli prostě nepřipouštim. Sem prostě kurva king, když sem nametenej. Chlast za volant, je opravdu sračka-každej kdo je ožralej má zpomalený reflexy, ale jak je ožralej tak si myslí jakej je borec a jak mu to de a potom stačí nechat se vyhecovat od kámošů, bejt hrozně nasranej(to sem byl, když sem boural plot) a nebo jenom z vlastní vůle(chlast-agrese) a ožralej boreček si to kalí jak na okruhu a to je ten největší průser. Už sem naštěstí dospěl k tomu, že za volant nesedám ani po jednom pivku. Jak tady Gannja napsal, že si myslí, že po pár pivkách nejezdí o nic hůř než střízlivej, já si to taky myslim, ale nikdy nevíte, co se stane. Kdybych třeba jenom po jednom pivku sednul za volant a blbou náhodou někoho zabil/zmrzačil, tak je mi jasný, že bych si to celej život vyčítal a furt bych musel přemejšlet o tom, že kdybych bejval byl úplně střízlivej, že bych tomu dokázal zabránit.

Old Post 18-09-2002 v 19:10 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5913740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív