Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kytky za oknem- vyčouhlý
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 17

Přímo do hovna? Tak to jsem ještě neslyšel. Zdá se mi to, ale jako blbost, protže by to podle mně spálilo kořínek, ale tahle naše kytička dokáže člověka překvapit i když si myslí, že už jí dávno dobře zná, takže bych to asi nijak zásadně nevylučoval...

Old Post 23-03-2006 v 07:37 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od lipi
Přímo do hovna? Tak to jsem ještě neslyšel. Zdá se mi to, ale jako blbost, protže by to podle mně spálilo kořínek, ale tahle naše kytička dokáže člověka překvapit i když si myslí, že už jí dávno dobře zná, takže bych to asi nijak zásadně nevylučoval...


No mě se to zdá taky jako blbost, ale on mi tvrdí že je to pravda, prej že koně žerou jen samou trávu a ovoce, takže by to mohlo jít, no mě to nedá a musim to zkusit.
Napíšu jestly to funguje, Čus.

Ps: Mejm kytičkám se daří sqvěle! Počasí OK!

Old Post 23-03-2006 v 14:23 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 19

co se týče toho koňskýho hovna, tak ačkoli sem to nezkoušel tak se přiklánim k názoru že to funguje.... známej takle sype semena různejch pícnin (jetel) na hovna a příští rok tam je metrový kolo jetele....rostliny nejsou zas takový hálivky takže přežijou ledacos....

Old Post 23-03-2006 v 15:14 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 20

Hele lidi,co kdyz mi chcipnout ty prvni ovalne (dva ovalne delozni asi) listky,je to velke zlo?!?

Old Post 26-03-2006 v 11:23 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 21

deviato : Ne ty chcípnou dřív či pozdějc vždycky...Jsou nejslabší...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 26-03-2006 v 11:38 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 22

no, já zasypala všechy kytíí, co mám za oknem a pomohlo to dost. A nesadila jsem moc později než thomasK

Old Post 27-03-2006 v 21:40 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 23

ja ty delozni listky striham. nedelam blbost???

Old Post 28-03-2006 v 15:04 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 24





Update foto.
Všechny kytky jsem přesadil, zahrabal jsem je až po ty dlouhý stonky, a je vidět že jim to dost pomohlo, jinak někdo tady psal že odstřihává ty děložní lístky, to byl nedělal, je to zbytečný a kytce to rozhodně nepomůže.

Old Post 28-03-2006 v 15:13 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 25

aha. diky

Old Post 28-03-2006 v 15:14 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 26



Zdar ja jsem rozjel windoor stejne jako Jahudka a ThomasK, a nechce se mi kvuli tomu zakladat novy tryd, snad nevadi kdyz sem taky prispeju Thomasi Kytka ma asi 30cm vysky, 6. patro listku (pokud nepocitam delozni) v 3l kvetinaci (zahradnickej substrat+perlit). Je stara asi 1,5 mesice a taky se desne tahne za svetlem (dlouhej stonek), navic u me v pokoji nefoukaji moc casto vetry (fakt ) (-slabej stonek). Vecer ji tak 5h dosvecuju 18W usporkou, ma to moc rada a vypada zdrave. Cely tohle vzniklo jako pokus, overeni jestli dany seminka jsou to za co se vydavaji a to nejlepe jeste pred zacatkem sezony (nechci sazet a opecovavat technicky konopi ) Chci se zeptat jestli je uz kytka zrala dost na to abych ji prevedl na kvet a jak moc lze urychlit vykveteni aby se dalo okostovat jeste predtim nez budu sazet ven. diky za rady

jo a na prvni fotce ma takhle schliply listy jen kvuli tomu ze bylo cely den zatazeno, vecer ji to vynahradim usporkou.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 28-03-2006 v 15:46 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Ježíš
Zdar ja jsem rozjel windoor stejne jako Jahudka a ThomasK, a nechce se mi kvuli tomu zakladat novy tryd, snad nevadi kdyz sem taky prispeju Thomasi Kytka ma asi 30cm vysky, 6. patro listku (pokud nepocitam delozni) v 3l kvetinaci (zahradnickej substrat+perlit). Je stara asi 1,5 mesice a taky se desne tahne za svetlem (dlouhej stonek), navic u me v pokoji nefoukaji moc casto vetry (fakt ) (-slabej stonek). Vecer ji tak 5h dosvecuju 18W usporkou, ma to moc rada a vypada zdrave. Cely tohle vzniklo jako pokus, overeni jestli dany seminka jsou to za co se vydavaji a to nejlepe jeste pred zacatkem sezony (nechci sazet a opecovavat technicky konopi ) Chci se zeptat jestli je uz kytka zrala dost na to abych ji prevedl na kvet a jak moc lze urychlit vykveteni aby se dalo okostovat jeste predtim nez budu sazet ven. diky za rady

jo a na prvni fotce ma takhle schliply listy jen kvuli tomu ze bylo cely den zatazeno, vecer ji to vynahradim usporkou.


Jj, máš jí pěknou, já na ty moje kytičky taky nejdříve svítil úsporkou (11W) ale teď už na to nesvítim protože se mi zdálo že to moc nepomáhalo..
No zatím mám 10 kytek - ty co jsou na fotkách, a vypadaj docela ok. Tak za týden budu dávat naklíčit další semínka, a dám je do kelímku za okno, letos chci mít hodně kytek.
Ps: Dá se nějak u takhle malej kytek pozná zda se jedná o technické konopí? Docela by jsem to potřeboval vědět, díky, čus.

Old Post 28-03-2006 v 16:10 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ojdas
Nový Člen

Karma uživatele Ojdas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 28

Mám taky windoor už asi 2 a půl týdnu ... zatím je taky vytáhlej a podeřeněj špejlí. Zítra je přesadím do většího květináče a zahrabu ) No jinak nice kytičky všichni se snažte...

When You smoke herbs, it reveal You to yourself. ^^

Old Post 28-03-2006 v 16:36 PM
Ojdas je offline   Profil uživatele Ojdas   Find more posts by Ojdas   Foto galerie člena Ojdas   Click here to Send Ojdas a Private Message   Add Ojdas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 29

thomas: no nevim jestli je nejlepsi to rozjizdet v takovym mnozstvi uz ted, ven to davam az neni riziko prizemnich mraziku. Ja to vysadim tak v pulce dubna jen kvuli selekci chcipacku a zacatkem/v pulce kvetna pujdou do sveta milášci Ja to rozjel jen jako pokus jo a ta usporka fakt dela divy, ty listy co jsou nejvys (nejvic do nich pere zarovka) se vzdycky strasne rychle vyvinou.
Ojdas: no nevim jestli je nejlepsi to podpirat, vytahne se ti to a neunese potom vlastni vahu. jen at posiluje (jeste lepsi je na to maly vetracek, ten ja zelbohu nemam)
to all: tak jak to vidite, stihne vykvest?

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 28-03-2006 v 17:13 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ojdas
Nový Člen

Karma uživatele Ojdas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 30

Ježíš: Já vím, ale doma nemám zrovna podmínky na to abych si rozjížděl pořádný kousky. Jinak bych si rozjel normální skříň .. Ale jelikož máti by asi neměla moc pochopení pro to abych na to pražil lampama a větral to ^^ Tak jsem to pojal jen jako takový testík ... Zahrabal jsem to už dnes takže uvidíme jak to půjde ... Jinak až u nás začne být tepleji tak hned sadím Outdoory a na opravdu skvělím místě ... U chaty mám takovou velikou skálu uprostřed lesa ... Je víš než vrcholky stromů a slunce tam paří celej den ... Takže tam pak dotánu nějaké kýble nebo něco podobného protože v zemi se mi to moc nechce dělat a navíc jí tam není zrovna moc ...

When You smoke herbs, it reveal You to yourself. ^^

Old Post 28-03-2006 v 17:30 PM
Ojdas je offline   Profil uživatele Ojdas   Find more posts by Ojdas   Foto galerie člena Ojdas   Click here to Send Ojdas a Private Message   Add Ojdas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 31

jasne kyble sou lepsi, pokud jsou dost velky, neutikaj ziviny a vlaha. ja si budu muset nejaky misto teprve sehnat, tam kde jsem sadil minulej rok ted radi Skanska s bagrama, fakt ulet

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Naposledy upravil Ježíš 28-03-2006 v 18:15 PM

Old Post 28-03-2006 v 17:49 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 32

a

Old Post 28-03-2006 v 18:45 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9546820 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív