Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 1 milion of questions by Josip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 17

dalas: ale jo, nemám nic proti tomu, že někdo dává přednost už hotovému kompletu. Mě se jen nelíbilo, že tu někdo vyhlašuje Ereku jako nejlevnější obchod a ještě to podkládá chybným součtem (pouhých) tří položek...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 06-08-2005 v 18:01 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 18

Deda Mraz:Nepsali sme ze je ereka NEJLEVNESI, ale ze je NEJPOHLDENJSI(dostanu komplet a nestaram se jestli mam spravny soucastky)

Pred mesicem a pul sem kupoval 4kilo za 1800kc a zadnej problem.

hele nekdo radsi priplati za (pohodlí)

ale jinak at to roste

zdarecmazec

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 06-08-2005 v 20:04 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 19

jo jo - sorry - hned vylozim, jak jsem k tomu dospel:

vybral jsem si u Jance tri komponenty (uz zmineny) a kdyz jsem si zobrazil finalni objednavku (http://janca.cz/vozik.php?Session=6...=14&Koupit.y=11) byla tam v souctu ta vyse uvedena castka. Doted jsem s tim nedelal vubec nic - mam jen ulozenej odkaz - a samo se to zahadnym zpusobem zase zmenilo (5ks vybojky...) - nevim proc...
Kazdopadne chyba je ve me, protoze kdyz jsem srovnani delal jen jsem zkopiroval cisla souctu a poradne to neprocet znovu (chapej nepocital jsem s necim jako chabne vytvorena objednavka).
To k bodu 1 a jeste jednou sorry.

K bodu 2, kde beru jistotu vzajemne spravnosti komponent, reknu jen to, ze kdyz se prodava komplet, tak, mozna najivne, pocitam kompatibilitou.

Jeste jednou se omlouvam za nezamerny dezinformace, ale pro neelektrikare dodavam, ze bych jeim stejne poradil Ereku, napr. uz proto, ze nevsechny prodejny prodavaj komplety s kondikama.

Aight.

Old Post 07-08-2005 v 09:24 AM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 20

Josip: ok, záhada je rozluštěna, navíc musím vyzdvihnout tvůj zdravě sebekritický přístup.
Co se bodu 2 neboli kompatibility komponent týče, tak chyba je tentokrát na mojí straně, neboť mi jaksi nedošlo, že jsi měl na mysli pouze komplety. Domníval jsem se, že mluvíš o celém sortimentu. Patří ti tedy moje omluva.

Měj se, Dědek.

P.S. ještě bych se ti chtěl omluvit za to nařknutí, že neumíš počítat. Byla to ode mně tak trochu podpásovka.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 07-08-2005 v 09:57 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 21

ok , ja som bol lenivy spočítať tie ceny bral som to ako fakt...a teraz sa bozkávajme a podme na pivo

jaman

Old Post 07-08-2005 v 10:05 AM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Upozornění faze\nulak Příspěvek č. 22

jo.a moje spinaci hodiny prerusujou nulak.takze sem se strasne divil,kdyz sem chtel odsroubovat draty od cokolady.sroubovak se toho dotkl tak,ze sem snim spojuil fazi a retez na kterym visi stinitko.no a protoze to je uzemnene,tak to zajiskrilo.fazi z nulakem nikde prohozenou nemam,ale to stim nesouvisi.fakt nechapu co je to za magory v tech fabrikach na hodiny.hodiny sou
vypnuty,ja sahnu na drat a je po mne.to je na reklamaci ne?

Old Post 02-09-2005 v 17:45 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0079640 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív