Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vodní chlazení lampy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Punkaskunk
Stálý Člen

Karma uživatele Punkaskunk - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 17

.....já bych to nejradši celý zalil do něčeho nevodivýho.
S tím spektrem máš asi pravdu, jenom mě to napadlo

Naposledy upravil Punkaskunk 06-02-2005 v 23:09 PM

Old Post 06-02-2005 v 22:53 PM
Punkaskunk je offline   Profil uživatele Punkaskunk   Find more posts by Punkaskunk   Foto galerie člena Punkaskunk   Click here to Send Punkaskunk a Private Message   Add Punkaskunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 18

Ještě mě napadlo, jestli by se nedala sehnat ta točená trubička jak je na jednom z těch odkazů za těžký prachy. Nebo jestli by ji nevyrobili zruční skláři v Kavalieru. Byl jsem tam jednou pro borosilikátovou trubici a viděl sem, že tam maj spousty laboratorního skla, třeba něco podobný dokážou vyrobit. Díval sem se aji na jejich stránky ale moc se v těch věcech nevyznám... jestli by někdo něco našel, bylo by to dobrý.

Old Post 06-02-2005 v 23:10 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkaskunk
Stálý Člen

Karma uživatele Punkaskunk - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 19

Asi by to udělali, ale za kolik?

Old Post 06-02-2005 v 23:25 PM
Punkaskunk je offline   Profil uživatele Punkaskunk   Find more posts by Punkaskunk   Foto galerie člena Punkaskunk   Click here to Send Punkaskunk a Private Message   Add Punkaskunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 20

Tak to vůbec netuším kolik by za takovou věcičku chtěli, ale dalo by se tam napsat nebo zavolat. Ale rozhodně to nebude 250$

Old Post 06-02-2005 v 23:31 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 21

2 Maharsi
jdu do toho chladiče s tebou

nějakej odkaz:
http://www.cdr.cz/a/11937

Old Post 07-02-2005 v 11:13 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 22

Maharsi: Plexi nemá propustnost jako borosilikát, ale vzhledem k tomu, že se pohybujeme v řádu mm, jejich rozdíl bude max 2-4%; navíc se mi na plexi líbí jeho nepropustnost infračervenýho světla. Sklo ho propouští.
Voda propouští všechno až do 4 000 nm, což je příliš daleko, než aby to sebralo něco sodíku. Jinak samo, že si něco veme, ale v čistym moři je vidět i 20-50m (a to je tam sůl), takže 1cm je zanedbatelnej... mám doma graf, ale ne u sebe, takže to sem pak hodim, ju?
Ještě poznámka : barva sodíkové výbojky se mění nejvíce v závislostě na tlaku.

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2005 v 11:20 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 23

Tak jsem v kontaktu s mistrem a vyšlo nám jako nejlepší řešení dvojstěnná trubice o vnitřním průměru jako výbojka.Tlouštka stěny bude 1-1,5 mm a vzdálenost stěn okolo 10 mm. Takže tlouštka obou stěn bude do 3 mm a ztráty by byly minimální. Stočit boros. trubičku na průměr výbojky by bylo technologicky problematické a nebyl by zaručen úspěch. První zkušební kus bude nejdříve za 14 dní, až dorazí tenkostěné trubice. Tk zatím.

Old Post 07-02-2005 v 14:13 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 24


Tak tady je ten graf...
Je to ještě lepší, než sem si myslel... propouští do 1 mikronu, takže plexi je na hov**

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2005 v 22:08 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Vysvětlení Příspěvek č. 25

Kdyby tomu grafu třeba někdo nerozuměl
Je tam absorpční křivka Vody a hemoglobinu (nevim, kde sem to stáhnul...)
Na vodorovný ose je vlnová dýlka v mikronech (1000 nm). Nás tudíž zajímá 0,4-0,7.
A na svislý je procentuální absorpce na 1mm. Nevím, proč to je zrovna v %, když všechny ostatní grafy využívají log intenzity záření, ale to je nepodstatný.

Sami vidíte, že voda propustí krátké vlny, které rostlina potřebuje a odfiltruje tepelné záření, které ji jen ohřívá...

Tady bych rád předešel připomínce, že na 1 cm bude absorpce 10%, protože pro 1 mm je absorpce 1%. Je to z toho prostého důvodu, že přes 1 m vody byste viděli absolutní tmu Ta závislost není lineární, je to jako s radioaktivním zářením.

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 10-02-2005 v 12:00 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 26

Tak jsem nakreslil chladič a bude se děla příští týden.Tlouštka stěn je 1,5 mm a vody 5mm. Koštovat bude plus mínus dva litříky. Pak sem dám fotos a kdo by měl zájem, můžu dodat. Čerpadlo budu objednávat taky příští týden, takže do 14 dnů by to mělo šlapat. Zatiim.

Old Post 11-02-2005 v 23:37 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 27

Mě by celkem zajímalo jak to vyřešils konstrukčně. Nějakej popis, jaký díly použils a ty obrázky...

Old Post 12-02-2005 v 10:15 AM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 28

...fotky by me taky zajimaly...diky! Tvoje konstrukce COOL TUBE me velmi zaujala (nakonec udelam ji podle Tebe), takze se rad podivam na Tvuj dalsi zlepsovak!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 12-02-2005 v 10:57 AM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 29

Je to klasika dvojitá cooltube i s dvojitým vyfouklým dnem na zapuštění výbojky s přívodem vody. Fotky dodám až to bude.

Old Post 12-02-2005 v 11:19 AM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 30

Čus
Zní to opravdu zajímavě a náročně...ale jestli šesti kylo uchladíš takhle,tak klobouk dolů!Těšim se na foto a držim palce...

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 15-02-2005 v 20:38 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 31

Tak už mám doma chladič, ale rozesral se mi foťák, takže fotos budou nejdříve zítra. Tak zatim.

Old Post 17-02-2005 v 16:31 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 32

A kua...!!! Jako naschvál...
A já jsem tak zvědavej..! Chlapi mám z vás hroznou radost, vy tu fakt bádáte a o výsledky mnohdy náročnejch a vyčerpávajících úvah se tu nezištně dělíte s ostatními!!! Velkej dík a respekt... a k+

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 17-02-2005 v 17:26 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2005 - Vodní chlazení - 4 odpovědí
04-05-2012 - Vodní chlazení lampy - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9969240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív