Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » vychytaný obchůdky s hulícíma potřebama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od asfalt
a jsi distributor, nebo ne? stydět se za to nemusíš...


Ano, jsem a nestydim se za to, prodavam to, co mam rad, navic v mem okoli se po tom shanelo vice lidi, tak jsem to zacal vozit. Pokryvam tim ale jen naklady, neni to o nejake ideologii, jen proste nechci kourit cigarety a tohle je prijemna nahrazka toho ritualu.

Old Post 10-11-2012 v 18:33 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od eggoide


Ano, jsem a nestydim se za to, prodavam to, co mam rad, navic v mem okoli se po tom shanelo vice lidi, tak jsem to zacal vozit. Pokryvam tim ale jen naklady, neni to o nejake ideologii, jen proste nechci kourit cigarety a tohle je prijemna nahrazka toho ritualu.


reklama/spam na tebou prodávané zboží... a nejen v tomto threadu....

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 11-11-2012 v 06:32 AM

Old Post 10-11-2012 v 18:39 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od asfalt
a jsi distributor, nebo ne? stydět se za to nemusíš...


No nevim,kdo je tu zákeřnější a větší parchant...
O odkazech na místa či e-shopy kde se tenhle různej kuřáckej sortiment dá sehnat,je tento thread..
egoidde se ničeho jinýho "nedopustil"..než že sem dal odkaz..
Za to tobě v tvým psychotickým nesouhlasu s něčim, co ti nešmakuje, došly argumenty a začals nesmyslně prudit,jak už je tvym "dobrym" zvykem..

Old Post 10-11-2012 v 19:56 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 20

měl bys pravdu, kdyby nespamoval i jinde..
zatím nepřispěl na G ničím jiným..

hele edo, hybaj do ignore ....

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 11-11-2012 v 06:28 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 21

Tak si ho hlídej jinde,tady nespamoval,sem to patřilo..V týhle době má naprosto sračkový,idiotský reklamy kde co,ať už kraviny nebo užitečný věci,občas je to k smíchu,občas na poblití..
S tim si každej musí poradit sám,nejlepší způsob je imunita..
Ignore..? No pm ti určitě psát nebudu a s ostatním nic nenaděláš..

Naposledy upravil EDA45 11-11-2012 v 09:15 AM

Old Post 11-11-2012 v 08:50 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 22

Tato osoba je na tvém Ignore Listu.

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 11-11-2012 v 10:11 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od asfalt
Tato osoba je na tvém Ignore Listu.

To jen ve sféře tvých marných přání..Nic nenaděláš... A měl bys přestat zasírat trýdy svýma psychoušskejma OT,neb vyfasuješ trestný body,kolego..
K tématu..
Jinak já používám jako oddechový pokouřeníčko Šalvěj lékařskou,docela meditativní a k sehnání tu a tam volně v přírodě..

Old Post 11-11-2012 v 10:18 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od EDA45


egoidde se ničeho jinýho "nedopustil"..než že sem dal odkaz..
..


Achjo, už chápu, proč Tě pár členů tady na fóru nemá rádo.

Jasně že se dopustil. Vidíš, že bych si tady já, nebo kdokoliv jinej ze členů promoval svoje ýšopy, nebo podobný aktivity?

Nikoliv. Za reklamu se platí. Inzeráty jenom v bazarovým fóru.

Takový jsou pravidla.


Díky za tvůj právní názor

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 11-11-2012 v 10:24 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 25


karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 11-11-2012 v 10:30 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Achjo, už chápu, proč Tě pár členů tady na fóru nemá rádo.

Jasně že se dopustil. Vidíš, že bych si tady já, nebo kdokoliv jinej ze členů promoval svoje ýšopy, nebo podobný aktivity?

Nikoliv. Za reklamu se platí. Inzeráty jenom v bazarovým fóru.

Takový jsou pravidla.


Díky za tvůj právní názor

Mno,muhehe,zrovna tebe, tu všichni milujou.. No,myslim,že chápeš kulový..
Ty víš prd,kdo z těch,co sem dávaj nějaký odkazy na něco,v tom jsou nebo nejsou nějak zainteresovaný,jelikož neznáš jejich identitu..,tomu prostě jen ztěží zabráníš..
Dát do trýdu s odkazama na zboží odkaz na něco je v pořádku,když to tu pak nějakej psychotik rozpytvává,to už je jiná věc..
Jinak ano, velmi přesně píšeš "pár lidí" ,tak je to v pořádku a ti mě fakt netrápí.
Většina je totiž na tom jinak,a já ani v životě ani tady nejsem slizoun,co má zapotřebí bejt za dobře s kdejakou gumou..

Naposledy upravil EDA45 11-11-2012 v 14:14 PM

Old Post 11-11-2012 v 13:19 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 27

Pokud někdo napíše, pár komentů pod koment, kde doporučuje nějakej eshop že je distributor, tak asi bude distributor, pro Ježkovi plíce....

Tak prozatím sbohem, ale příště si velice rád nechám poradit co mám a co nemám dělat a proč, žejo.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 11-11-2012 v 14:34 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Tak prozatím sbohem, ale příště si velice rád nechám poradit co mám a co nemám dělat a proč, žejo.


Tak toto bude vzájemné..servus

Jinak on tam dal jen odkaz,nic víc,ale jelikož to asfaltovi nešmakovalo,tak do toho záměrně zbytečně ryl tak dlouho(jak je jeho zvykem),hrotil a hrotil až to dotlačil,kam chtěl..
Pak to sherlock natřel do řiti některýmu ze svých nadří(a)zených a máte případ uzavřen..
Gratuluji,pánové..

Naposledy upravil EDA45 11-11-2012 v 21:39 PM

Old Post 11-11-2012 v 14:48 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 29

..tak když se nám tu kluci snad už dOThádali, vrátíme se k tématu, ne?

Včera jsem prošel krám po krámu celej Cannafest a marně jsem se dotazoval na náhražky tabáku který neobsahujou nikotin a nejsou "ještě větší zlo"..

Loni tam mával fousatej pán v rohu dvojima papírkama a nějakou směsí od Greengo, že to tu bude prodávat. Letos tam byl megastánek GreenGo se soutěžema i s pěknejma panima, ale tabák sebou (z nepochopitelnejch důvodů!!) nepřivezli. Nikde na domácích e-shopech jsem se nedohledal ničeho, co by nekurvilo chuť, mixlo to naši bylinnou směs a neobsahovalo nikotin..

..rada, tip, link?

PS. Pokud jste snad jen spolumajiteli e-shopu na kterym něco takovýho máte, raději PM, když jsem sledoval o čem se dokážou prudičí hádat..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 11-11-2012 v 16:11 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 30

hehe abych se přidal k origo tématu, doporučuju webovky http://everyonedoesit.co.uk mají tam supr věci, hlavě ty bongy od RooRu a EHLE na ty už mám zálusk delší dobu, jenom ta cena

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 13-11-2012 v 23:58 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Mám oblíbenej headshop v Karlových Varech, Rybáře, Sokolovská, hned vedle mý školy. Maj slušnej výběr, fajnový ceny a maj to tam stylově zařízený (hlavně síň slávy ). Super obsluha, dobře poradí a dá se dobře pokecat.

Old Post 18-11-2012 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1811870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív