Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 289

no sklenik bez strechy neni ani moc skelnikale jinak velikost kytek je bolest vsech skleniku...projdi par thredů a najdes naky foto kdy skleniky uz nejsou ani videt a vsade jenom kytky...

Old Post 13-07-2007 v 11:49 AM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 290

ještě poslední dotaz kde najdu jak založit fórum a tak. Já už sem ho nějak založil ale nemám tušení jak tam dostat fotky

Old Post 13-07-2007 v 12:03 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 291

no tak thred se zakládá ikonkou NOVÉ TÉMA v pravym hornim rohu (aspon myslim) a fotka k příspěvku se přikládá zaškrtnutim PŘIPOJIT FOTO u odpovídání. Jinak dost toho najdeš ÚVODU DO GROWERU, takže zese platí HLEDAT. Hlavně než vzneseš dotaz tak je lepší zkusit hledat, myslim že polovina novejch témat ja už zodpovězená ale zakladatel o tom neví...

Old Post 13-07-2007 v 12:10 PM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaccob.petr
Nový Člen

Karma uživatele jaccob.petr - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 292

JESTE JEDNA DROBNOST JAK STE TU HASTERILY OTY PERIODE SVETLA ..TAK JAK DLOUHO ASI TRVA?

Old Post 13-07-2007 v 14:28 PM
jaccob.petr je offline   Profil uživatele jaccob.petr   Find more posts by jaccob.petr   Foto galerie člena jaccob.petr   Click here to Send jaccob.petr a Private Message   Add jaccob.petr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaccob.petr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od jaccob.petr
JESTE JEDNA DROBNOST JAK STE TU HASTERILY OTY PERIODE SVETLA ..TAK JAK DLOUHO ASI TRVA?

http://www.shaman.cz/praxe/vychod-z...unce.htm#odkaz7
asi tolik..

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 13-07-2007 v 16:08 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 294

citace:
Původní příspěvek od hlubin
ještě poslední dotaz kde najdu jak založit fórum a tak. Já už sem ho nějak založil ale nemám tušení jak tam dostat fotky


ty jsi tady skoro 4 roky?
smáznu

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 13-07-2007 v 16:28 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 295

husty sklenik bez střechy :-D to už asi fakt sklenik neni. Mno možna polosklenik

Old Post 14-07-2007 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 296

no je pravda ze ve skleniku bez strechy asi neni o moc vetsi vlhkost a teplo nez okolo skleniku, takze sklenik nesklenik. Jinak bych rek ze v tomto thredu sou prevazne otazky ktery tady sou jinde zodpovezeny nejmin desetkrat, takze bych ho asi utnul....

Old Post 14-07-2007 v 20:41 PM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green.tomas
Nový Člen

Karma uživatele green.tomas - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 297

cau lidi vsichni tu pisete ze jeste nekvetou tak jsem si dovolil takovou ukazku jedne kyticky sam nevim jakto ze uz rostou ale rostou a uz je mam asi 3 tydny tady jso fotky : http://www.edisk.cz/stahni/93554/No...rar_2.84MB.html

Old Post 18-07-2007 v 08:32 AM
green.tomas je offline   Profil uživatele green.tomas   Find more posts by green.tomas   Foto galerie člena green.tomas   Click here to Send green.tomas a Private Message   Add green.tomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 298

green.tomas: některé odrůdy kvetou brzo, jiné naopak pozdě. Pár kámošům už to taky nějakou dobu kvete.

Proč si nedal ty fotky sem a dáváš je na edisk??

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 18-07-2007 v 09:16 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green.tomas
Nový Člen

Karma uživatele green.tomas - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 299

hej ja bych je sem dal jenze jsem tu novy a nevim jak na to tak kdyz mi poradis jak na to tak ti budu vdecen :-)

Old Post 18-07-2007 v 09:31 AM
green.tomas je offline   Profil uživatele green.tomas   Find more posts by green.tomas   Foto galerie člena green.tomas   Click here to Send green.tomas a Private Message   Add green.tomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dztd
Stálý Člen

Karma uživatele dztd - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 300

green.tomas: bud uplne klidnej. Mne to venku kvete uz pres mesic. Nidky se mi to nestalo, tak jsem uplne hledel, jak je mozne ze jeste neni ani konec cervna a uz vali kvet. Na jedne kytce se dokonce zacina delat uz i pryskyrice tak to vidim ze za mesic si dam prvni prdy :P

Old Post 20-07-2007 v 11:45 AM
dztd je offline   Profil uživatele dztd   Find more posts by dztd   Foto galerie člena dztd   Click here to Send dztd a Private Message   Add dztd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 301

mne to tiez este nekvitne,ostatne roky to bolo omnoho skor a aj samec,ktoreho som tam mal,uz vykvytol poriadne davno,myslel som,ze samiciam ztaci uz iba par tyzdnov a ono je to uz skoro mesiac,pricom je to ta ista odroda

Old Post 20-07-2007 v 15:53 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 302

Já sem na tom stejně - taky mam kytky 1,5m velký, hnojim je dostatečně i byli zastřihávaný, takže jsou teď parádně rozvětvený, jenom ten květ zatim neni. Ale tak když všichni říkáte že je na to ještě čas, tak mi spadl kámen ze srdce, já už se bál že z toho nic nebude. :-)

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 22-07-2007 v 05:28 AM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 303

na to je ještě dost času já typuju min ještě měsíc růstu a potom začnou palky a co chlapácí komu to už nakvétá muj známi tvrdí že už to má silně v květu a že bude hodně brzo sklízet!! i vy máte stejný problém??

Old Post 22-07-2007 v 12:06 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 304

Čau, mám takovej dotaz a nikde ve FAQu to nemůžu najít, kdyby jste někdo věděl poraďte pls.. Když začnu hnojit kytku, který je určený pro fázi květu, tak začne tvořit blizny nebo se nic nestane??? Dá se tím tak urychlit začátek kvetení???

Old Post 22-07-2007 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0748420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív