Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
snejky
Stálý Člen

Karma uživatele snejky - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 289

Moje neoblíbenější hra Metal gear solid.
Hlavní hrdina solid snake - já snejky (aby nezněl tak drsně)

Zašpekulujem si?
11.5.1981 zemřela legenda: Robert Nesta Marley. Díky Bobe
už nikdy se nebudu hádat se sinuhetem

Old Post 25-11-2004 v 14:23 PM
snejky je offline   Profil uživatele snejky   Find more posts by snejky   Foto galerie člena snejky   Click here to Send snejky a Private Message   Add snejky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
whatever
Stálý Člen

Karma uživatele whatever - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 290

proste cokoliv chcete

Old Post 25-11-2004 v 16:03 PM
whatever je offline   Profil uživatele whatever   Find more posts by whatever   Foto galerie člena whatever   Click here to Send whatever a Private Message   Add whatever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

. Příspěvek č. 291

.

!!! Carpe diem !!!

Old Post 25-11-2004 v 16:33 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Land Příspěvek č. 292

Ja si davam nick vzdy taky ktory ma nieco zo mna...Proste ked pride jar vidam sa po nasich lukach a horach hladat miestecko pre moj outdoor ...A fakt sa vela nachodim ale istota to musim mat vzdy...

Old Post 26-11-2004 v 06:39 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shortis
Stálý Člen

Karma uživatele shortis - 31% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 293

ked som zacinal malovat graffiti musel som si vymysliet nejake meno. tak som zacal pouzivat meno shor, pretoze sa mi to vyborne pisalo. neskor ma zacali kamarati volat shortis od slova shor... heheh

Old Post 10-04-2005 v 08:56 AM
shortis je offline   Profil uživatele shortis   Find more posts by shortis   Foto galerie člena shortis   Click here to Send shortis a Private Message   Add shortis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 294

No to sem jednou četl Otce prasátek od Pratchetta a byla tam postava jménem Časnačaj, ale dbal na to, aby se to vyslovovalo Ča-Snač-Aj. No a jednou, když sem přemejšlel nad tím, jak se mám někde podepsat, byl tam v rohu místnosti kýbl, smeták a lopatka.... Nic víc úchylnýho mě nenapadlo a v tu chvíli se mi to aj zdálo celkem originální - no a takže asi tak to nějako bylo

Old Post 10-04-2005 v 10:27 AM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 295

Já sem kdysi dělal mypy do her (quake1,2, HL,hexen..a pozdějc další) prostě cokoliv co jelo na engine quaka.. a tam je koncovka souborů z texturama (u některejch) která končí na *.wad.. tak se tak menuju ale je to jen má NETová přezdívka pod kterou se na netu pohybuju už nějakej ten pátek...

Skoušel sem i jiný ale páč sem chtěl nick dycky na 3 písmena (kvůli automatovejm bojovkám co maj podpis na 3 písmena) tak mi WAD vyhovuje

[size=1]

Old Post 10-04-2005 v 10:37 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 296

Snad znama televizni postavicka, kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek, ano... Je to podle prijmeni, kamos mi tak zacal rikat

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 10-04-2005 v 21:10 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 297

hh, ja se menuju Vladimír...(nebo michal? )... = vláďa, a gdyz sem byl v letech batolecich az prckovitych moje sestricka mi zacla rikat Váva...proste neumela mluvit. No a gdyz sem zacal potrebovat nick, napadlo me tohle. A mam to tak fsude na netu gde se pohybuju.......

...marijuana je špatná vlastnost...

Old Post 10-04-2005 v 21:12 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 298

Ja som taký haluzný človek tak preto. . .

Old Post 10-04-2005 v 22:43 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 299

ja jsem jmenem Dejvid, a truckerstvi je muj osud jako huleni.................d.trucker...dejv ridic trucku

Old Post 10-04-2005 v 23:28 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vera_cz
Nový Člen

Karma uživatele vera_cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 300

spíš jak zanikne můj nick*3*

Old Post 11-04-2005 v 11:12 AM
vera_cz je offline   Profil uživatele vera_cz   Find more posts by vera_cz   Foto galerie člena vera_cz   Click here to Send vera_cz a Private Message   Add vera_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malicka
Stálý Člen

Karma uživatele malicka - 9% PěstitelskáKarma uživatele malicka - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 301

docela lidi mi tak rika .. sem holt mensiho vzrustu

Old Post 15-04-2005 v 21:47 PM
malicka je offline   Profil uživatele malicka   Find more posts by malicka   Foto galerie člena malicka   Click here to Send malicka a Private Message   Add malicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaya
Nový Člen

Karma uživatele Kaya - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 302

bb marley...klasicca

Old Post 16-04-2005 v 00:03 AM
Kaya je offline   Profil uživatele Kaya   Find more posts by Kaya   Foto galerie člena Kaya   Click here to Send Kaya a Private Message   Add Kaya to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
melir
Sponzor serveru

Karma uživatele melir - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 303

Melir-to je jasny ne?Jednou sem se pred 3 roky zastavil v Praglu u kamosky od nas z vidlakova,pekne sme se piskli 3 litrama vina,a protoze je kadernice,tak navrhla meliry na me sv.hnede hlave.
Ja rikam malinko a vona -neboooj-.......Ja svitil jak zarovka
A nikdo mi nerek jinak nez brutus Melir
Hmmm,zebych se u ni zase po letech zastavil.............

Old Post 18-04-2005 v 19:03 PM
melir je offline   Profil uživatele melir   Find more posts by melir   Foto galerie člena melir   Click here to Send melir a Private Message   Add melir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 304

Znáte to, když odpalujete, pěkně to zabafá a obličej se začíná halit do mlžného dýmu. Velký ztráty dneska už to vím, ale nick .. ten mi zůstal.

Píšu ho na netu téměř všude.

Jinak mi ještě říkají Doktore a nebo Pišpunto podle jednoho večerníčku, ale to už je jinej příběh.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 19-04-2005 v 11:39 AM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1004960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív