Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 257

Cekej, kořeny vyletej ze dne na den.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 00:38 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 258





Tak jsem tu s updatem 6.ks. miminek a jejich maminy.
Dva prostredni klony jsou o mnohem dele starsi cca 3-4 dni byly v te hline a 3.6 jsem je presazoval do RW asi 11 dni stare. (to uz by mohly ukazat alespon nejky ten korinek.)
Ostatni ctyri krajni klony jsou v RW pet dni.

Dnes rano jeste zadny korinky.

Ale alespon ze uz ted vypadaji mnohem zdraveji.
Mozna chyba byla v tom vymackani RW, ze jim tam asi nezbyla zadna voda. (nejpravdepodobnejsi)
Ted nechavam nasakovat kostky s PH 5,5 kazdy druhy den a uz nic nevymackavam ani kapicku takze RW jsou nasakle tak ze kdyz je vemu do ruky tak to z ni trosicku kape.

Dalsi vec , na zacatku pri zapichovani klonu do RW jsem uz nepridaval tentokrat ten Root-Juice. Mozna uz je ale cas tam alespon 1 ml pridat, co myslite ?

Jedine co mi dela straost tak je ze jedno rajce kdyz nasadi plod tak vzdy ten malinky plod praskne (moc vody)

Ted uz zalevam 11l kvetinace obden zalivkou 0,25l a hnojim ob-zalivku vzdy 1:10 .


Docetl jsem se v jednom zahranicnim vlakne ze kdyz bereme klony z mesic mlade matky ( coz je minimum) tak se korinky mohou objevit az s tydennim zpozdenim.
















A tdy je mamina, krasne zelenoucka ! Takhle by to melo vypadat ,vse bez deficitu listu . To je barvicka z tech chcanek.
Jsem zatim ohledne sveho hnojiva velice spokojen i na zelenine ktera uz plodi.
Vypada to ze ty chcanky jsou mnohem mene agrsivnejsi na spaleni kytek v predhnojenem substratu nez je ten Biobizz. S Biobizzem jsem proste spalene spicky mel vzdycky i kdyz jsem hnojil dle tabulek a na zacatku jen 1 ml/1l vody.

Naposledy upravil Madical-Strains 11-06-2017 v 17:06 PM

Old Post 11-06-2017 v 06:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 259

Zitra bude tem novym klonum 6 dnu tak jim pomalu zacnu pridavat 1ml Root-Juice.
Snad to opravdu urychli to zakoreneni.

Old Post 11-06-2017 v 21:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 260

Tak dnes rano hnojeny papriky ,rajcata a SSk 1:10 s PH 6,4

Klonum jsem pridal ten 1 ml/1l Root-Juice Biobizz.

Old Post 12-06-2017 v 06:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 261



Ty dva starsi prostredni klony uz jsou dnes 14 dni stare.
Ty mladsi jsou 8 dni. Ani u tech starsich zadny naznak korinku, mam 100 chuti rozebrat tu vatu a podivat se.

Vcera jsem dal 1 ml Root-juice a vsem klonum se ihned udelaly takovehle skvrny na listech...viz.foto.

Pomalu uz ztracim trpelivost i nadeji, co jsem tak cetl vlakna tak 14 dni uz je opravdu dost dlouha doba na zakoreneni.

Vypada to ze nakonec budu muset rozvetvit poradne tu matku a zaplnit s ni prostor co nejvice, bohuzel na nova semena uz tedka nemam .

Old Post 13-06-2017 v 08:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 262

Zdary, dokud žijou, tak je vše ok. Prostě jim to jen déle trvá. Na hnojení bych se vyprdnul, mladé kořínky na to jsou dost citlivé

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-06-2017 v 10:52 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 263

OK, uz jim ten Root-Juice tam pridavat nebudu.
Ale dela to spoustu groweru.

A mam zkusit tu jednu RW opatrne rozdelat a zkontrolovat to?
Treba to tam hnije ,nebo nejsou jeste vubec zadne korinky.

Diky moc.

Old Post 13-06-2017 v 12:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 264


Medi, klon prve udela kolem stonku takovy bradavice a az z tech jedou koreny, muzes tam mit ty bradavice treba 3 dny ,porad nic a pak prijdes domu a koreny se derou ven. Klidne to otevri ,pokud nebudou koreny , muzes to zniva namocit do stimulaxu a vrazit zpatky, ale osobne bych cekal a nic stim nedelal, drz to vlhky , delej vyzivnej postrik a cekej.
Me korenika kushy haze prez 3 tydny v jiffy tabletach .
Kuk jak vypada ted, jsou to ty zadni a to byly jeste pred 14 dnama pod usporkou a pred tydnem za oknem.

Old Post 13-06-2017 v 14:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 265

Hm, krasny, teda vy ste fakt mistri , kam ja se na vas hrabu.
Vyzivny roztok myslis teda urcite s tim Root-Juicem....

Old Post 13-06-2017 v 15:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 266

Ja nevim jestli se root juice da strikat na listy , melo by to tam byt ale napsany.
V jednom te ale ujistim, ty moje klony kushy haze vypadaly o trochu hur nez ty co mas , takze nezoufej a cekej, do tydne mas venku koreny , kdyby ti to hnilo ,nebo byly spatny, urcite nemas nasponovany listy.
Ja delal klony z konopi vubec poprve , fakt to neni zadna veda . Stimulax , rw ,pic ho tam a cekas.

Old Post 13-06-2017 v 15:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 267

OK, , budu se tedy ridit radou vas obou Jak Pitra tak Bitira to znamena drzet se zlate stredni cesty (pridavat/neridavat) coz znamena ze dam jen 0,5ml na 1.llvody Root-Juice, to jim nemuze urcite ublizit a presto budou mit alespon nejakou malou vyzivu.

Taky jsem cetl na jednom miste zadny korenak krome stimulaxu do RW nepridavat a na druhem miste zas naopak doporucuji korenovy stimulator pridat dokonce az 2ml/1l. Tak pojedu zlatou stredni cestu.

Diky vsem ze pri me stojite, nebyt vas tak uz bych davno to klonovani zabalil.

Old Post 13-06-2017 v 18:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 268



Tak jsem dnes vecer kontroloval klony a zjistil jsem ze ty dva starsi jsou zase povadle , tak ted uz na 100% vim ze to neni rozhodne to vlhkosti jelikoz opravdu je stale parnik zaroseny a RW stale mokra.
Nedalo me to a kouknul jsem se dovnitr RW kostek tech starsich klonu a
hurrraaa .....nejake korinky-krasne bile cca pul cm uz to ma dokonce i ten druhy starsi klon. Nechtel jsem to fotit aby korinky nebyly tak dlouho na svetle.

A v tech mladsich klonech to vypada korinky bohuzel jen takhle....
Ty jsem opetovne namocil do stimulaxu 3 a kostky zase uzavrel a dal zpet do parnicku.

Old Post 13-06-2017 v 21:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 269

Máš to OK 😉 jseš na správné cestě, ba skoro u cíle. Takhle vypadali ty moje, když jsem je z nedockavosti vypreparoval z kostek, když jsem prvně řezal. Teď bych je opatrně znovu namočil ve stimulaxu, namočil nové kostky, udělal do nich dírku třeba špejlí, tak aby se tam akorát vešel stonek klonu. Pak jen zasunout a čekat. Vsadím se, že do týdne máš kořínky 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-06-2017 v 21:27 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 270

Vůbec neni potřeba to nikam macet, si jen netrpelivej, denně to vyvetrej znova prikrej a dockej casu jako husa klasu, vsechno nekoreni stejně rychle a když se podíváš na tu spodní fotku tak ta světlá podkova kde jsou ty hrbolky vyrasi koreny otazka pár dni a byly by venku mimochodem zkus jifi vydrží dyl mokrý, ja to vždycky jen nacucal ,suchej čerstvě urizlej klon do stimulaxu praskovyho a pod dvě zarivky do parníku a 100% úspěch , ve vodě uz je to horší ale to je zdrojovkou. Ať to roste ty chcandiro a vylamej si ty vyhony z rajčat takhle se to nepestuje pokud to nevetvis záměrně
Btw ňák se ti zvrhla ta konvenční zahrada opět na huleni😀 a zas uz to má stran jak bible

Old Post 13-06-2017 v 22:09 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 271

No parada, korinky uz budou rasit co nevidet.
Ale ted sem si uvedomil ze jim valis korenak od biobizz, no zkusenosti s korenakem od biobiz zkusenost nemam , ale treba korenak od plagronu bych asi do rw nelil , mel bych strach ze se muue zkazit ,bo zacit delat nejakej bordel , nevim co to ma a co ne , asi bude obsahovat melasu ci co.
Nelde sem cetl ze klonum se nema davat moc vyzivy ze by mohl zacit hnit stonek , nevim jak to plati u korenaku a jeste k tomu urcenymu do substratu . Kazdopadne bych si na to daval bacha ,pac mene je nekdy vice .
Jinak teda gratuluju , priste uz budes vedet co a jak a urcite nebude zadnej deficit na klonech .

Old Post 13-06-2017 v 22:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 272

No u tech dvou 14 dennich klonu jsou uz sice krasne bile korinky ale jeste nevylezly z RW kostky, korinky jsem zahledl jen kdyz jsem ji opatrne roztrhl tu vatu.
Ja tu otevrenou RW jen zase zavrel a klon tam zustal.
Nedal jsem zadny klon do nove kostky.

U tech co jeste nemaji koren tak ty mam umistit do novych kostek? V te stare roztrzene je to spatne ? Myslim ze se otevrit nemuze ta kostka sedi v takovem kosicku,

Vyhony zrajcat, vylamovat? Ja mam vsechny rajcata kerikova a vylamovani vyhonku se pry dela jen u tyckovych rajcat . Alespon to vsude tak u pestovani kerikovych rajcat uvadeji.
Tak jak je to tedy vylamovat vyhonky u kerikovych nebo ne?

Ja bych asi nepoznal ani co mam vylomit na tom rajceti, pokud by me to nekdo pred tim alespon jednou neukazal.

Ok, ted uz budu na klony trpelivy .

Old Post 14-06-2017 v 01:11 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1713680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív