Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 273

Vylamuj tak, aby to bolo prevzdušnený a kompaktný krík. Na vylomených častiach můžeš trénovať klonovanie. Paradajka pustí korene aj v pohári s vodou - tak, ako cannabis :-)
S odrezkami cannabisu mám málo skúseností, ale všade píšu, že stonka má byť zrezaná šikmo v cca 45 st. uhle - vraj to lepšie nasáva vodu. Možeš klony dávať do na polovicu rozrezanej RW kocky a omotať nitkou, alebo gumičkou. Tak to môžeš lepšie kontrolovať, ak si netrpezlivý.

Old Post 14-06-2017 v 05:22 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 274

S tim sikmym rezem 45 stupnu to jsem samozrejme udelal u vsech klonu.
i kdyz ted uz to tak moc nevypada a dokonce jsem jim serizl stonek jak je dobre videt na spodni fotce.

Ty dve Cherry rajcatka jsou docela husta to je fakt ale ja cetl ze se nedoporucuji vystipovat. Ty vetsi kerikova rajcata jsou krasne provzdusneny a kompaktni bych rekl. Ale nahodim poradne tedka fotky abyste mi teda poradily jesli je tedy opravdu vystipat. Kdyz se to tak vezme tak moc aktualnich fotek rajcat jsem dlouho nepridal. Jinak na tech vetsich fakt nevim jeke vetvicky bych mel odstarnit, zadne zbytecne tam opravdu nevidim.
Musel bych to nejlepe videt u nekoho jak to dela.
Vcera v noci jsem odchytil souseda aby mi to ukazal jak to dela a ten me rek ze to u nedela ze je to zbytecny.

Ta RW na dve pulky je dobrej trik, vidis to me nenapadlo.
Ale urcite bych radeji nerozrezaval kostku uplne na dve casti ale jen castecne.

Old Post 14-06-2017 v 06:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 275





Prvni dve fotky jsou nejlepsi a nejezci rajcata co jsem vyklicil ,tady tech mam 5 ks z toho 3 plodi ,jedne jeste ani nekvete a druha jen kvete.



























Ta paprika takhle vypadaji priblizne vsechny.




















Ta posledni fotka je Cherry rajce od souseda,pravda docela huste.

Kdyby me nekdo nahodou chtel presne ukazat co odstipnout tak fotka jde stahnout a vlozit do kresleni a tam lze lehce dokreslit kreslit ktere vetvicky tedy odstranit.
Byla by to pomoc nejvetsi.

Old Post 14-06-2017 v 06:17 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 276


A zde to posledni rajce ,je uplne nejstarsi taky udajne kerikove , to jsem dostal jako prvni od kamose ze Sumavy az pak nasledne jsem koupil semena a zacal klicit i svoje rajcata.

Old Post 14-06-2017 v 06:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 277

Máš to parádne! Nemusíš nič nutne štípať - snáď iba tie spodné. čo sú blízko zeme. Ostatné uvidíš podľa hustoty nasadených kvetov. Moc huste nasadené plody môžu mať problém takto dozrieť, šerry sú ale drobunké, takže asi OK.
Kvety môžeš opeľovať malým štetcom.

Old Post 14-06-2017 v 07:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 278

Diky, to me potesilo.

Old Post 14-06-2017 v 10:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 279


Tu je obrázok, ktoré stonky sa vylamujú u tyčkových paradajok.Čo saa týka kríkovýck prečítaj si toto http://www.pluska.sk/izahradkar/nas...-paradajky.html

Old Post 14-06-2017 v 14:30 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 280

Jo, diky , ja jsem se uz koukal na videa kde se to ma zastipovat uz jak jsem to naklicil ale problem je v tom ze to co bych mel odstipnout treba na 3-4 mistech na jedne kytce tak prave na tom miste ma kvety nebo uz plody a jinde ne.

Ale odkaz si prectu rad.

Old Post 14-06-2017 v 17:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 281



Mam prosim dve prihlouple otazky.

1.-Predpokladam ze tu RW muzu dal do hliny i s klonem, ze?
2. Kdy presne presadit klony do hliny-kelimku od velkeho jogurtu ? Hned jak vylezou korinky ven z vaty? Nebo pockat az jakoby prorazi uplne na vzduch a musi jich byt venku vic?

U tech starsich klonu uz leze ven jeden korinek, uz se to muze presadit?
Nebo jeste pockat az jich vyleze vic. Cetl jsem ze korinky by nemely viset jen tak hole bez media na vzduchu.

Kdyz uz se mi to preci jen povedlo tak to nechci posrat. :-)

Old Post 15-06-2017 v 06:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 282

1. Přesně jak pises, samozřejmě klon už vypreparovat bez poškození nejde.
2. Klidně den dva počkej, az to bude lip prorostlý. Čím víc korenu, tím rychlejší start. Pokud to mas v sadbovaci nebo necem , aby na kořeny neslo zbytečně světlo, je to v pohodě.
Konečně si se dočkal , gratuluju.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-06-2017 v 07:15 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 283


ja mám tiež radosť. Súhlasím s L1st3r. Viac koreňov!
Hlavne si treba dobre rozmyslieť, že ako ďalej postupovať s klonmi. Osobne nedoporučujem "silnejší" substrát na rozbeh, než je lightmix a mysli na to, že kým to nebude mať riadne korenem tak to musí mať vysokú vlhkosť, inak ten klon padne. Chová sa to celkom inak, než semenáč, takže bacha na to!

Old Post 15-06-2017 v 07:38 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 284

Dekuji

Jo to chapu ,light mix a co treba kokosovou kostku? A lehce prihnojovat chcankama treba 1:40 protoze ten Biobbiz uz nemam ,rozleptaly se me dna tech flasek.

Old Post 15-06-2017 v 07:46 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 285

Kokosovú kostku? Myslíš lisovaný kokos? Ten musíš najprv rozmočiť a doporučujem jeho preplach, lebo z toho tečie neskutočné Ec. Nie je kokos, ako kokos.
Som za pokus so chcankami, veď o tom je toto vlákno. Zasaď ich do priehľadných 2dl pohárov a tie strč do nepriehľadných, aby si videl, že ako to prerastá koreňmi.

Old Post 15-06-2017 v 08:19 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 286

Aha, neni kokos jako kokos.
Tak to mi zbyva uz jen ta predhnojena zahradni zemina , zasadit dotoho ty klony.
Je to predhnojene na 3-4 tydny. Myslis ze to je priilis hnojiva na ty klony ?

Moc DIIIIKKKKYYYY !!!!!

Old Post 15-06-2017 v 12:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 287

Hele já kokos neprolivam a v pohodě. Dokonce jej rozpoustim s namichanyma hnojkama.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-06-2017 v 12:38 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 288

Medi, ja tam davam klony bezne , nejak sem nikdy predpesty nejel a hazel sem to zrovna do velkyho kvetinace na veget. Ale predpesty sou urcite lepsi v kombinaci s kokosem kde to krasne roste . 0.5 az 1l kvetniky jsou idealni . Dal bych to do kokosu kde se rozjedou koreny a pak do substratu kdyz ho mas.

Old Post 15-06-2017 v 13:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2015730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív