Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 289

Ok, tak rovnou zakoreneny klon do predhnojene hliny na 3-4 tydny jde taky ale kokos by byl pravdepodobne asi pro klony lepsi.
Pochopil jsem to snad spravne.
Asi je teda frknu rovnou do te predhnojene hliny, tu mam totiz uplne gratis od kamose ze zahradnictvi, kokos bych musel zase kupovat.

Tak moc dik ,kamaradi za vasi pomoc.

Old Post 15-06-2017 v 15:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 290





Takze ted jsem kontroloval klony a ty nejstarsi maji uz par korinku mimo RW ale na pohled vypadaji cim dal tim hure tak jsem je uz radeji presadil a doufam ze se jim uz v hline bude darit o neco lepe nez v tech RW kostkach jen o vode.

Bohuzel vetsi kvetinace jsem nenasel jen tyhle male co me zbyly z tech rajcat takze cca za 2-3 tydny to uz presadim rovnou do 11l.

Ty ostatni klony nemaji jeste ani jeden korinek venku z RW.

Takhle to ted vypada .
Poradne jsem jim prolil hlinu RO s PH 6,5 po zasazeni skrz na zkrz a orosil jsem je a dal do plastove krabice s dirkama.

Old Post 17-06-2017 v 21:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 291





Maly update.
Uz ani nevim jaky je to den od vykliceni, musel bych to hledat ve vlakne .
Na SSk se objevily prvni chybicky ale zadna katastrofa.
Vypada to sice na prvni pohled prehnojeni je tam par zlutych par spicek jakoby spalene ale nekde jsou i okraje listu, kazy jsou celkem na 3 listech.

Je to divny protoze jsem chcankama zacal hnojit teprve ve chvili kdyz zacaly svetlat trochu spodni listy, takze teprve pote co byly vycerpany z pudy ziviny.

Mozna ze bych ted mel nekolikrat vynechat hnojeni.

Old Post 18-06-2017 v 06:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 292



A zde jsou klony zasazene zbytek jeste a v RW, bez viditelnych korinku.

Ty presazene dostaly Root-Juice hned od zacatku a ty v RW Root-Juice dostaly az po cca tydnu, skutecne to vypada ze jim to moc nesedlo hned prvni den.

Old Post 18-06-2017 v 06:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 293



Ach jo, ty klony...
Tak jsem musel nakonec ty dva presazene klony vyndat na vzduch z toho prusvitneho plastoveho boxu protoze se jim dalsi zaparovani evidetne nelibilo, za dnesek jim skoro uplne zezloutly listy na nekterych uplne a u nekterych listu az do poloviny.
Tak jsem musel nektere listy cele uplne odstrihnul a nektere zkratit..

Domnival jsem se ze maji mit vysokou vlhkost?
Je zajimavy ze uz toho moc nepisou co s klonem dal kdyz zakoreni a presadi se.
Za fotky se omlouvam ,nestacil jsem to nafotit, jak to pres den zezloutlo jelikoz me to zase docela vykolejilo tak jsem si na fotak ani nevzpomel.

Ted jsou v boxu uplne navolno a vystrihany vypadaji pribizne takhle.
To jsou nervy s tema klonama, zlaty seminka!

Old Post 18-06-2017 v 19:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 294

Ale houby zlaty seminka, neprepiplavej to zbytecne , ne nadarmo se rika ze kolikrat home Made podminky jsou uspesnejsi nez nejaky klonery za tisice. Kdyz stim budes porad cachrovat ,tak se ten klon musi vyporadat se zmenou podminek . Bezne mi klony rostou ve vlhkosti kolem 50 az 65% a ted sem uspesne narezal klony pod stolem kde bylo kolem 50% vlhka. Ty prepiplany podminky kolikrat delaji bordel a mene je nekdy vice. Normalne je dej za okno ,nebo tak jak to mas ,at maji stabilni podminky. Obcas nejakou vyzivu na list ,hlavne korenak a mas klid.
Ty moje vypadaly o hodne hur , po 6 tydnech maji 40cm a to 2 tydny v podstate nerostly. Neves hlavu, uvidis ze te to bude nakonec bavit.

Old Post 18-06-2017 v 20:48 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 295

Jo, jasne ze by me to bavilo kdyby vse bylo krasne zelenoucke .
Kdyz neco neumim a jeste k tomu me to vubec nejde tak se proste u toho stekam.

Old Post 19-06-2017 v 06:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 296





HURRRAAA !!!
Tak takhle vypadaji klony v RW, uz vcera rano zacaly vylezat korinky.
Tyto mladsi klony vypadaji uz mnohem lepe akorat maji ty vyhonky nejak extreme svetlejsi. (nevim proc)

Jedina a posledni RW nema jeste videt zadne korinky.

Zitra budu asi uz presazovat do kelimku.

Old Post 20-06-2017 v 07:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 297





Takto vypadaji klony dva dni v hline, uz nic nastesti nezloutne!
Je videt ze opravdu potrebovaly uz presadit. Udrzuju v hline vlhko ale listy jim nezvlhcuji.









Tady u SSk potrebuji prosim vasi konzultaci.
Jak jsem psal ze u SSk parkrat vynecham hnojeni (jelikoz par spicek zezloutlo),tak jsem vynechal hnojeni pouze jednou a vcera jsem dal pouze chcanky 1:20 abych je nespalil jeste vic a dnes se objevily nazloutle spodni listy.

Domnivam se ze tim ukazuji ze maji jeste vice hlad,je to tak?
Mate stejny nazor ze jsou nedokrmene ? Mam jim tedy dat pozitri plnou davku 1:10? Dik za nazor vice groweru.


(Jak je videt ,uz to hnojeni chcankama nemam tak docela pevne pod kontrolou.)

Naposledy upravil Madical-Strains 20-06-2017 v 13:22 PM

Old Post 20-06-2017 v 07:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 298

Podle listu, je to hladovy , ze ano?

Old Post 20-06-2017 v 18:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 299

Zdar,madi tak jsem opět kouknul po delší době a pokud budeš hnojit jen chcankama a nemáš cukrovku,tak bych si dal něco pořádně sladkého na večeří a ráno to tam hodil.Upravené cukry používá hodně výrobců hnojení a možná se ti to něják ve tvé ranní moči objeví.
Nevím proč to komentuji(nejsem medic,ale za zkoušku nic nedáš).
Jsem zvědav jestli ti někdo poradí,protože to co zkoušíš ty,tak to snad ještě nikdo nezkoušel.

Old Post 20-06-2017 v 21:21 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 300



Dnes vecer uz mam vsechny klony presazene do hliny krome jednoho u ktereho jeste nejsou videt korinky.
Vim,je to hruza ,kazdy kelimek s jinym obsahem.



Jo,Fikusy ,diky za tip. :-)
Ja jsem cetl ze musim jist pouze vse zdrave, klasicky cukry (dorticek) ktery asi mas na mysli nejsou moc zdrave ale je fakt ze existuji i cukry zdrave a ty prave zeru o 106 v ovoci hlavne hroznovem vinu atd.

Ja nechci nebo respektivne nepotrebuji radu primo ohledne chcanek ,asi to tak ale kazdy bere a netroufa si nikdo radeji do toho mluvit abych mu pak nedaval za vinu pripadne nasledky. Ale v klidu , ja takovy nejsem a za druhy ,deficit je deficit neceho a je jedno cim hnojis.
Ptal jsem se ale jesli ty listy vypadaji na deficit dusiku. Podle me urcite ale rad bych slysel jeste i jiny inazor.
Pripada mi to totiz uplne stejne jako v minulem kole,taky jsem hnojil nedostatecne ze zacatku.

Old Post 20-06-2017 v 22:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 301

Ja by som aj súhlasil s tým nedostatkom dusíka...ale uhádol si - nahlas to akože nehovorím ani ja, lebo fakt ideš tu na G priekopnícky test. Skús kompromis 1:15 a iba 1 kytku, či sa prejaví rozdiel a prípadne to potom celé upravíš. Mohol by si priebežne uvádzať aj EC tej "hnojky" , čo tam leješ!?

Ku klonom gratulujem, teraz už "iba" aby sa chytili! Kde máš umiestnené klony v RW a kde už vhotové sadenice? V stane pod LED?

Old Post 21-06-2017 v 05:44 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 302

Madi,jsem to špatně pochopil.Myslím si nedostatek dusíku a a zinku.

Old Post 21-06-2017 v 05:52 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 303

Jo, diky kluci, trochu teda pritvrdim.
Odo, kdyz te to EC tak zajima tak to priste pro tebe zmerim.
Klony mam v boxu s "maminou".

Takhle , ja ted hnojim chcankama tu matku z ktere byly klony a vsechny rajcata s paprikama venku za oknem.

Klony zatim chcankama hnojit jeste par tydnu nebudu protoze jsem je presadil do predhnojene hliny. Klony zacnu hnojit az zacnou vykazovat ze vycerpaly ziviny ze substratu.

Old Post 21-06-2017 v 06:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 304

Diky! Ak tie údaje o EC, prípadne pH občas napíšeš, taktiež aj to, či dávaš chcanky do každej zálievky, tak táto téma bude mať vyššiu výpovednú hodnotu pre toho, kto sa o túto problematiku zaujíma. Budeš mať aj Ty prehľad, že ako vplýva kvalita vylúčených chcaniek na kytky - zároveň budeš mať prehľad nad svojim vylučovaním a vplyvom pitného režimu naň. Podľa můjho názoru by mali mať tie vstupné chcanky k mixu nejaké ohraničené parametre, ktoré by sa takto mohli teoreticky štandardizovať.

Old Post 21-06-2017 v 09:02 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3331420 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív