Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 257

Zdrawím,

mě nejvíce vadí pohled některých lidí na marihuanu, která podle nich dělá z lidí trosky a stejně tak mě na marihuaně vadí její "zneužívání" - myslím tím veškeré "dealery" nebo lidi, který tahle věc začla "ovládat", popřípadě zklouzli k horším věcem...

Z toho ale plyne, že problém je v člověku, ne ve věci ... KOUŘIT S MÍROU

Zdar,
denyg

Old Post 05-12-2007 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 258

Snad jen to, že ti otevře oči, když je ty v tu chvíli chceš radši z tobě buďto známých či neznámých důvodů nechat zavřený. (možná pochopíte)

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 05-12-2007 v 21:46 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mír(a)
Nový Člen

Karma uživatele Mír(a) - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 259

Přesně... občas když máme nějakej sraz se spolužákama, tak mi brko vždycky hrozně otevře hubu a řikam všechno, co mě na nich štve...
Ale to je z části i možná spíše pozitivní vlastnost...a taky mi dojde, jaký každý doopravdy je...
A co mě štve na ní nejvíc? Určitě to, že vždy, když je nějaký sraz v hospodě, tak mám vždycky chuť a když dám, tak jsem děsně uzavřenej.... furt myslím na domov, až si lehnu do postele atd... to mě štve nejvíc... myslítem, že je to prostě jenom modelem? Řekl bych, že se tímto od alkoholu liší nejvíc...
alkohol je vždycky sranda, vtipy atd. zatímco ganja v poslední době nekonečné provazy myšlenek...

Make Love, not War

Old Post 08-12-2007 v 12:40 PM
Mír(a) je offline   Profil uživatele Mír(a)   Find more posts by Mír(a)   Foto galerie člena Mír(a)   Click here to Send Mír(a) a Private Message   Add Mír(a) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 260

nekonečné provazy myšlenek:taky jsem si necim takowim prosel...trvalo to asi tyden...dal jsem brko a druhej den jak telo bez duse..nic mne nebawilo,nikam jsem nechodil....no des....nastesti to je zamnou.....a ja dal wesele uziwam zivota....

peace

......Torm

Old Post 08-12-2007 v 15:58 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 261

Mír(a) : v to jsme na tom skoro stejně už jsem si jednou řikal jestli to ma cenu když jdu do hospy hulit. Když dam par pivek fajna nalado pokecam. ale s toho zeli posledni dobou čim dal vic faram, ale bude to asi i tim modelem

Old Post 08-12-2007 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 262

mě nejvíc vadí že je toho tak málo

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-12-2007 v 16:10 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 263

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
mě nejvíc vadí že je toho tak málo


Mě naopak, že jí je tak moc!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 08-12-2007 v 16:17 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mír(a)
Nový Člen

Karma uživatele Mír(a) - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 264

PIPER : Já i docela doufám, že to bude tím... však teď mám Hollands Hope a všude se o ní píše knock-out stone a příště jdu do madaly, což by měl být opak- je to převážně sativa.... tak uvidim....:-)

Make Love, not War

Old Post 08-12-2007 v 18:53 PM
Mír(a) je offline   Profil uživatele Mír(a)   Find more posts by Mír(a)   Foto galerie člena Mír(a)   Click here to Send Mír(a) a Private Message   Add Mír(a) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 265

Občas mi to nesedne a je mi hrozně blbě, bliju, prospim potom celej den. Pártkrát se mi to už stalo, naposled včera. Ale dá se to zkousnout

Old Post 08-12-2007 v 21:18 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 266

paměť, flegmatický jednání, a tak...ale flegmatická povaha asi nebude jen kvůli Mary Jane, takovej už asi jsem

Old Post 09-12-2007 v 20:01 PM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 267

na huleni mi vadi snad jenom ta cena ale zas tak hrozny to neni

Old Post 16-11-2008 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 268

Vadí mi na ní že je nelegální že je návyková a mrví zdraví ale bez toho by to snad ani nešlo vadí mi že rycle dochází apomalu roste ale sem sváteční kůřák takže to tak ani nevadí opravdu před tim než začnete zvažte co do toho čekáte co vám to dá a co vám to vezme

Old Post 17-11-2008 v 18:55 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 269

PAMĚT ale pouze kdyz jsem zhulenej .. jinak ji mam myslim v poho .... ale kdyz pálim tak to je moc ... posledni dobou sem spozoroval ze kdyz o necem mluvím tak to trva asi tak 15 sekund... potom se me kamos zepta a o cem mluvis ? no a odpoved je :/ ja nevim ty woe ted sem to zapomel

Old Post 17-11-2008 v 19:08 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 270

nj taky se zrušim tak 1x za mněsíc a nic mne netrápí až na stavy přehulení a některý gigantický rány z bongu po kterejch lítá blití na všechny strany

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 17-11-2008 v 19:46 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 271

Mno mi na ni nejvíce vadí, že mi vlastně nic nevadí a to je ten problém a proto hulím pořád.

Old Post 17-11-2008 v 20:42 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 272

moc mi vadí na mariuhaně........... ILEGALITA

Old Post 10-12-2008 v 10:05 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9753990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív