Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 257

Já to mám vůbec zajímavý. Rodiče se sice tvářej jakože ticho po pěšině, ale jeden z nich (a nevim kdo) mi v bundě našel mou Krabičku (nůžky, filtry, papírky, zapík), a vzal si z ní ty nůžky. A já to nechápu.

Old Post 17-03-2004 v 18:47 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 258

Nie nevedia a bol by som rad keby to nikdy nevedeli!!!!!!
Vzhladom na to ze kolko mi je tak by ma asi zabili!!!!!!

Old Post 17-03-2004 v 19:04 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 259

to TIME : právě že to by proti tomu už začali bojovat, né ? (kdyby jim to tolik vadilo)

Old Post 17-03-2004 v 19:22 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 260

Ja si neco pestoval na balkone a kdyz prisel cas presadit kytku do prirody tak mama na me,at tu mariuhanu nenosim pryc,ze je to takova hezka kytka,ze se mi o ni bude starat.(ted me napada,co by asi rekla na takovou mensi skrin) Ona je jinak maniak na vsechny rostliny.Ale asi si mysli ze jsem to pestoval ciste jen pro radost a po sklizni hodil na hnuj,nebo ze hulim max. jednu za rok.No a kdyz onemocnela leukemii tak chtela at ji neco prinesu,ze to zkusi, jestli ji to nepomuze na nechutenstvi a tak.Nastesti to zvladla i bez hula.Fotr nic nevi,asi by me zabil.
A taky je dobre,ze kdyz prijdu domu mirne zhuleny,tak sidokazu s maminou paradne pokecat,zavtipkovat a rozebrat veci,na ktery se jinak rec nestoci.
A u kamosu,s kteryma pestim,je to podne.Tatik jednoho nam radil pri pestovani,matka druheho rika: "Ty jdes zas ven! Hlavne zas nechlastej to pivo."Neboj mami,stejne nemam prachy,jenom si zahulim." "No,ale neprezen to." Ale celkove to neschvalujou a rozmlouvaji nam to.

...tolik koupala

Naposledy upravil koupala 17-03-2004 v 20:16 PM

Old Post 17-03-2004 v 20:04 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 261

Vedia, ze hulim. Matka to zistila tak, ze mi raz isla oprat rifle a ja chuj som v nich zabudol fajku, makak a zapalovac. Myslim, ze jej to hned bolo jasne. A fotrovi to zreferovala matka. Vzdy ked teraz idem s chalanmi von, tak foter nikdy nezabudne dodat: "A nezabudni dojst domov zas vyhuleny." Inak myslim, ze mi to celkom toleruju.

Old Post 18-03-2004 v 07:34 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 262

kowo: tak doufám že otci plníš jeho přání

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 18-03-2004 v 07:40 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
attaker
Stálý Člen

Karma uživatele attaker - 56% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 263

no este nie mozno len nieco tusia ... ale horsie by to bolo zo starymi rodismi ti keby sa to dozvedia slak ich trafi

Načo NaTo Radšej Legalizujem!

Old Post 18-03-2004 v 15:24 PM
attaker je offline   Profil uživatele attaker   Find more posts by attaker   Foto galerie člena attaker   Click here to Send attaker a Private Message   Add attaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele attaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 264

Vedi a dokonce se me o rostlinky i staraj.

LED skrin

Old Post 18-03-2004 v 15:37 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 265

No jo! Taky by me zajimalo, co moji starousci na to. ??

Old Post 18-03-2004 v 18:04 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 266

ja si myslim, ze to vedi, ale nerikaj mi to..jenze jelikoz mi je sestnact a chodim do skoy..:/ no, kazdopande, nesmim to prehanet pokud jdu hned domu..ja myslim, ze to tusej, ale nic nerikaj..kdyz delam veci co mam a nejsem dement, tak to neva...

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 18-03-2004 v 19:30 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janghala
Stálý Člen

Karma uživatele Janghala - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 267

Zdarec vo me to vi kazdej z mesta,ale rodice moc nekerujou

Old Post 18-03-2004 v 20:00 PM
Janghala je offline   Profil uživatele Janghala   Find more posts by Janghala   Foto galerie člena Janghala   Click here to Send Janghala a Private Message   Add Janghala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TruMAN
Stálý Člen

Karma uživatele TruMAN - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 268

Ja som to mal psycho. Raz niekto na mna natrel, ze hulim. Vonku sme boli s partiou total-brutal na sracky. A ona mi zavolala uplne z nervu. Tak som rychlo prisiel dom. Tam to na mna vybalila, skoro sa rozplakala. Povazuje to ako vstup k chemii. A ked som sa jej to snazil vysvetlit, tak ona ze sa este dokonca o to aj zaujimam. Tak uz jej radsej nic nevysvetlujem. Vsetko sa uz skludnilo. Mamka uz ani nic k tomu nepodotkne. Ale aj tak to raz, postupom casu a ich pripravenosti, VYBALIM
Cusssss

Nepi, nejedz, zahuľ si a odleť !!

Old Post 18-03-2004 v 22:00 PM
TruMAN je offline   Profil uživatele TruMAN   Find more posts by TruMAN   Foto galerie člena TruMAN   Click here to Send TruMAN a Private Message   Add TruMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TruMAN
Stálý Člen

Karma uživatele TruMAN - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 269

...a samozrejme UBALIM

Nepi, nejedz, zahuľ si a odleť !!

Old Post 18-03-2004 v 22:01 PM
TruMAN je offline   Profil uživatele TruMAN   Find more posts by TruMAN   Foto galerie člena TruMAN   Click here to Send TruMAN a Private Message   Add TruMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.i.c.i.
Nový Člen

Karma uživatele m.i.c.i. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 4  

Obecné Příspěvek č. 270

Já bych to mamce asi nevysvětlil. Já si myslim, že všichni, co to odsuzují a nevyskoušely to, by měli zavřít hubu, vyskoušet to a až pak jí votevřít a říct svůj názor

Old Post 19-03-2004 v 11:31 AM
m.i.c.i. je offline   Profil uživatele m.i.c.i.   Find more posts by m.i.c.i.   Foto galerie člena m.i.c.i.   Click here to Send m.i.c.i. a Private Message   Add m.i.c.i. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.i.c.i.
Nový Člen

Karma uživatele m.i.c.i. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 271

A taky se mi zdá píčovina že je chlast legální a ganja ne.

Old Post 19-03-2004 v 11:34 AM
m.i.c.i. je offline   Profil uživatele m.i.c.i.   Find more posts by m.i.c.i.   Foto galerie člena m.i.c.i.   Click here to Send m.i.c.i. a Private Message   Add m.i.c.i. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Obecné Příspěvek č. 272

Má máti ví, že hulím a bohužel to netoleruje.Ale souhlasím s těma, co psali, že rodiče to netolerují kvůli neinformovanosti, protože vše, co má máti o tom ví, nebo chce vědět (protože já jí snad už 100x vysvětloval, jak se věci mají) je, že mám pak červený oči a "nevím, co se se mnou děje".Nechci být na ni nějak zlej, ale je strašně staromódní a myslím, že ani nechce vědět, že tráva není přestupní tvrdá droga..má na to svůj kreténskej zkreslenej á la televize Nova názor a nikdo s tím už asi nic neudělá

piss on peace

Old Post 20-03-2004 v 13:08 PM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8111100 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív