Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čistíte si skleněnky???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 241

citace:
Původní příspěvek od Ymi
Ja to čistím tak že tam narvu brko pekne to parkrat projedu a to sou pak čkoudy aj spatny venek děla divy :-)


No fuj to sou ty lidi co kouří špatný venky, kuř dobrý lampy a nebudeš to mít zapotřebí.

Jinak opravdu horká voda to rozpustí krásně(jak bylo 100x řečeno) pokud to není připečený, ale jak to z toho vyteče a zchladí se to, tak se to hned k něčemu přilepí a jde to pak blbě dolů.

Nejlíp sem to měl pořešený s kamarádem. Já mu dával špinavý a on mě za to čistý. A oba byli spokojeni.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 29-11-2010 v 18:23 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od Ymi
Ja to čistím tak že tam narvu brko pekne to parkrat projedu a to sou pak čkoudy aj spatny venek děla divy :-)


si děláš prdel ne?..by mě zajímalo,jak to brko chceš protáhnout tou skleněnkou? abych nebyl out..tak já to čistím obyčejným ubrouskem,který protáhnu a nažhavím zapalovačem..nebo to vložím do vřelé vody..pak se to ztoho dobře odstranuje ten šit.

Old Post 29-11-2010 v 19:00 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 243

Přes noc do Jelínkovic slivovice, ráno vypálit, odpoledne buřit a zapálit

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 29-11-2010 v 20:21 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 244

ja pouzivam horke mliko - necham to odstat na hodinku a potom uz jenom vyplachnout cistou vodou ... a voila

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 30-11-2010 v 11:29 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 245

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
ja pouzivam horke mliko - necham to odstat na hodinku a potom uz jenom vyplachnout cistou vodou ... a voila


Pozoruješ nějaký rozdíl mezi vodou a mlékem?
Ptám se proto, že to zaručeně zkoušet nebudu

Já archivní(černé) skla skladuju a když je pak najdu někdy na jaře,tak je to doslova "černé zlato" . No a po nechutné šitovanici to chce lázeň ve vodě s pracím práškem

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 30-11-2010 v 12:09 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 246

lepe se rozpousteji usazeniny - hodne se toho navaze na to mleko. Me zkusenosti jenom s vodou jsou hodne spatne a chce to hodne usili aby byla sklenenka vice mene cista. Po lazni v mlece je to vzdycky ciste jako detska prdelka ... nehlede na to, ze pouzivam jedno sklo uz pomalu rok a nemam nejmensi problem :-) ... vzdycky jako nove

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 30-11-2010 v 13:14 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 247

Já moji skleněnku čistim skoro po každym hulení, beru na to jar a potuněný čistítko na zkumavky. Jde to snadno a rychle :-)

Old Post 01-12-2010 v 20:21 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 248

Lih sul a cistit, cistit a cistit....ja uz mam potrebu skleneku vycisti po kazdym nabiti nejenom ze to rapidne ovlivnuje chut navic kdyz se trocha dostane na rty no proste hnus.
a kdyz to pak nekdo protahne kouskem huleni a vychutna si ty "poradny bomby" hned se mi zacnou zbihat sliny

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 02-12-2010 v 14:14 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 249

na 10min do studene vody, klidne i 15. spejle, treba i kousek pap. kapesnika a stoucham. vody se pekne nacucne a jde to samo. za chvili je sklo jako nove. pro nejvetsi luxus namocit na den a jde to jeste rychleji

Old Post 02-12-2010 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ymi
Nový Člen

Karma uživatele Ymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 250

citace:
Původní příspěvek od hellfire


No fuj to sou ty lidi co kouří špatný venky, kuř dobrý lampy a nebudeš to mít zapotřebí.

Jinak opravdu horká voda to rozpustí krásně(jak bylo 100x řečeno) pokud to není připečený, ale jak to z toho vyteče a zchladí se to, tak se to hned k něčemu přilepí a jde to pak blbě dolů.

Nejlíp sem to měl pořešený s kamarádem. Já mu dával špinavý a on mě za to čistý. A oba byli spokojeni.

Napsal jsem i špatný venek ale z dobre lampy to je teprve paradička. Když je dobrá lampa i šítek ma dobrou chut. A hlavne to zhuluje tak jinak.

Old Post 05-12-2010 v 16:15 PM
Ymi je offline   Profil uživatele Ymi   Find more posts by Ymi   Foto galerie člena Ymi   Click here to Send Ymi a Private Message   Add Ymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 251

Ymi: Sorry, ale z tohohle postoje se mi dělá blbě - jednou se to jmenuje shit a shit znamená co? V doslovném překladu hovno, volně přeloženo něco, co za to hovno stojí. Je důvod kouřit něco takovýho?

Old Post 07-12-2010 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 252


Tak za prve Ymi kourit shit si myslim ze je v tomto svete(groweru) snad primo proti ustavni a pro me osobne je to povazovano za hrich .. samozrejmne nemuzu rict ze bych ho taky nikdy nehulil ale to mi bylo pomerne o dost let mene ....a rozhodne jsem si to nikdy nevychutnaval .. zkus si vypestit neco lepsiho nez je shit.. uz jenom ten nazev treba big bud zni urcite lepe jako SHIT ... a ucinky i chut budou podle me naprosto nekde jinde takze z chuti do toho a pulka growu hotovo .. jinak ja osobne teda sklenenku necistim protoze mi nikdy nevydrzi dele nez do bodu kdy by se mela vycistit... jinak sve oblibene faje samozrejmne cistim .. pestu zdar groweři

...SVOBODA...

Old Post 07-12-2010 v 18:28 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 253

Nečistim, sem prase!
Jednu už mám rok, je celá nechutná, ale jelikož brko je prostě brko tak mě zasraná skleněnka fakt srdce neutrhne!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 07-12-2010 v 18:41 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 254

hoši, nečistím...stíhám to do tý doby rozbít....

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 17-05-2011 v 17:41 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 255

Sklo mi ve většině případů nevydrží déle jak měsíc , takže nečistím ničim. Ale mám jedno které mám už přez rok! Tak to sem tam propláchnu alpou nebo něčím podobným, jelikož není větší humus, když z něho začne téct dehet do držky

Old Post 24-05-2011 v 17:36 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 256

Pokud inhalujete čutky z ulice, za sklo dáte 2,5%,-Kč toho co dáte za gram. takže nechápu podstatu tohoto threadu
edit : to bublání shitu při shitowání....hmmm deja vu...

Naposledy upravil 24-09-2011 v 17:43 PM

Old Post 24-09-2011 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2006 - těšíte se na sklizeň??? - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5712850 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív