Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 241

No porovnával jsem to s tím tvým, tys psal, ze to nic nedělá, ale já se cítil trochu jinak. Takže to ma nějaký psychoaktivní účinky, ale tu reakci manželky nechapu, fakt se ji udělalo fest zle. Asi to bude tim, ze to je z big buda a critical jacka, oba hybridy. Budu to dále testovat v nižší dávce.
Jinak sorry jak píšu, ale je to z mobilu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 19:36 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 242

SSk je taky hybrid 80% Indica ale mozna ze take hraje urcitou roli rozdil 5 g.

Napadaji me jen dvaduvody proc se ji udelalo spatne. Je docela mozne ze to mohlo byt psychickeho puvodu a ze si to manzelka proste vsugerovala protoze ocekavala nejakou reakci ..., kdyby nevedela co to obsahuje tak by ji mozna ani spatne nebylo.
Protoze to nemuze zpusobit spatne od zaludku, jedine ze by ten olej byl zkazenej , i to se mi uz jednou stalo ze byl zluklej a musel jsem ho reklamovat .
Ale to bys poznal na chuti .

Old Post 08-06-2017 v 20:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 243

Az to zkusí znovu budeme chytřejší. Za me je to dobrý a doufám, ze to bude mít pozitivní výsledky.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 20:59 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 244

Urcite bude ,podivej se sem a klikni na atributy lekarske.
A kdyz kliknes na negativa u Critical Jacka tak uvidis ze zpusobuje docela velkou uzkost a schizu. U SSk je to o mnoho mene to riziko, takze se domnivam ze ze je to docela pravdepodobny ze manzelka se dostala do uzkosti protoze nejaky ucinek ocekavala a obavala se toho tak ji to ten Critical Jack dodal toho ceho se obavala.
A uzkost se muze projevovat jakkoliv.
A jeste tam je udaj ze muze zpusobovat bolest hlavy ,to je ale prave take ta
scihza-uzkost -spatne od zaludku, zimnice, pocit ze se dusis, panicky strach atd.

https://www.leafly.com/hybrid/bc-big-bud

https://www.leafly.com/hybrid/critical-jack


Jo a cetl jsem nejaky vedecky clanek ze kdyz je kytka hnojena chemickymi hnojivy ze uzivatele jsou nachylnejsi pri uzivani ke schizam . Pokud organicky tak skoro vubec,nebo jen minimalne a velmi zridka.
Take to ale zalezi ovsem na Strainu ale ta chemie to jeste vice zesiluje.

Naposledy upravil Madical-Strains 09-06-2017 v 08:09 AM

Old Post 09-06-2017 v 07:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 245

Po upozorneni Oda pres PM jsem o tom vyhledal informace a pri suseni se skutecne meni veskera kyselina THCA na THC , jsem to spatne vydedukoval z toho ze jsem se mylne domnival ze kdyz ten ususeny SSk nema psychoaktivni ucinky v caji nebo oleji tak ze to obsahuje jeste dost te kyseliny THCA a neni jeste premenna zcela na THC.

Domnival jsem se ze THCA se teprve dekarboxylaci premeni na THC ale ona je to vlastne jen ta aktivace samotneho THC (a vseho ostatniho ostatniho terpenu,chlorofiu a vsech ostatnich kanabioidu)
V tom jsem se tedy mylil.

Takze je to vlastne v tom kolik materilu pridame a jakou teplotu pri zahrivani pouzijeme.
Jsem rad ze jesm ted v obraze.

Ale pak me napada jedna podstatna otazka ... kdyz v tom mem kvetu SSk nemam aktivovane zadne latky jako je THC a otatni lecive slozky tak jak je mozne ze i presto jsou caj i olej tak moc ucinne a lecive ???

Naposledy upravil Madical-Strains 09-06-2017 v 09:41 AM

Old Post 09-06-2017 v 09:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 246

citace:
[i]
A jeste tam je udaj ze muze zpusobovat bolest hlavy ,to je ale prave take ta
scihza-uzkost -spatne od zaludku, zimnice, pocit ze se dusis, panicky strach atd.

https://www.leafly.com/hybrid/bc-big-bud

https://www.leafly.com/hybrid/critical-jack
[/B]


neviem či si si všimol ale tá bolesť hlavy u Critical Jacka je nielen v negatívach ale aj v pozitívach(Medical), teda že bolesť hlavy odstraňuje resp. utlmuje

Old Post 09-06-2017 v 10:09 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 247

a nemyslím si, že bolesť hlavy je schíza-úzkosť, napr. taká Euforia má tiež bolesť hlavy v negatívach a pritom schízu-úzkosť dosť odstraňuje
https://www.leafly.com/sativa/euphoria

Old Post 09-06-2017 v 10:17 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 248

Jo vsiml jsem si toho ze konopi je proti bolesti (treba i hlavy)
Ta uzkost se muze projevit jakymkoliv zpusobem, bolesti hlavy ,bricha,strachem atd.
Vim to z vlastni zkusenosti, uzkosti trpim pres 10 let a bolest muze mit i psychicky duvod protoze si ji muzes nechtene a nevedomky vsugerovat a privodit.
Tak to opravdu je a muze byt neskutecne silna.

Old Post 09-06-2017 v 11:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 249

Ze se vam do toho micham, ale kamos mel taky problemy s depresi, uzkosti a podobnyma problemama, zastil ze mu to delaly jen nektery odrudy a ted to zpetne popisuje jako ze nektery odrudy mi spis zasilovaly stav deprese a uzkosti misto toho abych byl uvolnenej, problem byl asi v tom ze uz cekal uzkost a pak se mu jen zesilila . Uz si ani on nepamatuje co mu pomahalo, ale neco rikal o vic sativa hybridu ,ze byl jakoby nakoplej,povznesenej a nemyslel na depky.
To ale taky nejde tvrdit ,pac kazdymu sedne neco jinyho . Ale pokud bych mel resit podobny problemy, dival bych se spis asi po nejaky puvodni genetice , nejakej kriz s landrace odrudama.
I kluci tady na groweru tusim maji nejaky semena s cistyma odrudama ,ale to bych rekl ze je slozitejsi najit nejakou top matku .
Treba je to blbost, ale je to muj nazor co sem nasbiral od znamych.

Old Post 09-06-2017 v 12:20 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 250

Chorobná úzkosť je kurva a rovnaká kurva sú následky chor. úzkosti, viem o čom hovorím.U mňa to trvá už 9 rokov pričom posledné 4 roky sa liečim a mal som problémy aj s moč. mechúrom, hrdlom a bolieval ma chrbát a odkedy sa liečim antidepresívami sú tieto bolesti preč.Ale rád by som vymenil lieky za ganju ale bojím sa vysadiť lieky

Old Post 09-06-2017 v 12:30 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 251

Ja jsem se lecil 12 let a z toho jsem cca 8 let bral pasky proti uzkosti a depresi s mirnymi prestavkami.
U me se to projevovalo ruznym bolestmi a pokazde jinyma.
Jednou me bolela hlava ,na vysetreni po CeTecku a dukladnym vysetreni me rekly ze je to psychicke, pak me zas bolel zaludek nebo hrudnik nebo jsem se dusil a vzdy po vysetreni me bylo receno ze je to psychicke razu a ze jsem si tu bolest jen vsugeroval a bylo to vzdy jen v dobe kdyz jsem zrovna nebral antidepresiva.
Bral jsem ale i dalsi leky na fyzicke onemocneni.
1.-Proti bolesti zaludku (opioidy) ,to bylo az posledni dva roky,ukrutna bolest v oblasti zaludku,mel jsem tam nejaky nalez ale doporucenemu dalsimu vysetreni jsem se uz nepodrobil.
2.-Leky na epilepsii (Valproat)
3.-Na uzkost (antidepresiva)
A problemy se stale vracely i kdyz ne tak casto kdybych ty leky vubec nebral.

Pak jsem dopestoval koncem ledna letosniho roku SSK tak jsem vymenil kompletne vsechny leky i na ostatni nemoce na ktere jsem se u lekare lecil vcetne te deprese za konopny caj a tedka ten Cannabis coco olej. Po 2-3 dnech jsem jakoby citil ze leky nepotrebuji.
Od te doby ,uz je to tedka 5 mesicu, neberu zadne leky a vlastne jsem nebyl od te doby ani u doktora protoze je mi ted dobre a ty vazne problemy co jsem mival uplne nastesti vymizely. A to jsem bral 3 druhy leku a k doktorovi jsem musel cca 3x do mesice.
Doufam ze uz tak zustane nastalo.

Kazdy clovek je jiny a u kazdeho se nemoc muze projevovat odlisne a kazdemu take muze pomahat odlisna lecba, tim chci rici ze co pomuze jednomu nemusi pomoci druhemu. Ale Cannabis se zda ze je snad jedina vyjimka protoze neznam nikoho v mem okoli komu by na bezne zdravotni problemy nepomohl a v mem okoli jsou jen stari a nemocni lide.

Prece je tu jedna vec kde me konopi opravdu nepomohlo. Ale mozna nepomohl proto ze jsou to vlastne mikro-trhlinky ve svalech a slachach. Uz pul roku mam tenisovy loket a bolest jen zmirni nebo zesili ale stale se to vraci.
Kdyby nahodou nekdo vedel jak se toho bez-operacne zbavit, budu vdecny, je to neprijemna vec.

Naposledy upravil Madical-Strains 09-06-2017 v 15:20 PM

Old Post 09-06-2017 v 14:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Od te doby ,uz je to tedka 5 mesicu, neberu zadne leky a vlastne jsem nebyl od te doby ani u doktora protoze je mi ted dobre a ty vazne problemy co jsem mival uplne nastesti vymizely. A to jsem bral 3 druhy leku a k doktorovi jsem musel cca 3x do mesice.
Doufam ze uz tak zustane nastalo.


tak ti gratulujem , ja trpím schízou a bolo mi povedané, že to je do konca života.

Rozmýšlam či mám povedať psychošovi, že fajčím trávu a požiadať ho aby mi vysadil lieky.
Čo sa týka následkov chor. úzkosti bol som veľmi sociálne izolovaný a dosť reálne som si pripúšťal, že to skončím sám.Dokonca som mal napísaný list na rozlúčku.Teraz už je mi dobre ale moho by byť aj lepšie.

Naposledy upravil fotosynteza 09-06-2017 v 15:43 PM

Old Post 09-06-2017 v 15:32 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 253

Ja ale nemel jako diagnozu primo schizofrenii ale silne panicke ataky a uzkost ,neni to to same.
Schiza je asi jeste o neco horsi.

Kdyz jsi v tak vazne situaci mylim s tou sebevrazdou tak by bylo nejlepsi vyzkouset ten Cannabis pod kontrolou lekare (nejlepe nejakeho znameho) ale u nas bohuzel jeste v psychiatri Cannabis vubec nepredepisuji a myslim ze ani nesmeji predepisovat. (zatim pry jen onkologove)
Lekar je povinen te nahlasit pojistovne pokud zjisti ze uzivas drogu a tipoval bych ze pojistovna by to zase nahlasila policii a ti by to mozna sli proverit a pokud bys pestoval doma mohl by vzniknout problem.

Fakt si netroufnu te povzbuzovat a rikat ti ...bez do toho ale kdybych ja byl na tvem miste tak bych lekari rozhodne nic nerikal obzvlaste na Slovensku kde je policie a zakony vuci Cannabisu mnohem vice prisnejsi nez v CR a velmi opatrne a postupne bych vysazoval a snizoval bych davky leku a zaroven u toho bral ze zacatku 3x denne 1ml ten Cannabis olej.
Na tu schizu jsou vhodne udajne jen CBD modely, tak bych si vybral jeden a vypestoval bych si ho a pak vyrobil olej.
A pokud bych se dostal do nejakych vaznejsich problemu tak bych se okamzite ihned k lekum vratil. Ale urcite z me strany bych to alespon vyzkousel.
Ja to nejak tak citil ze ty leky uz nepotrebuji ,mel jsem proste takovy pocit ze ten caj proste zabira.

Musis se rozhodnout sam jesli se na to necitis tak to ani nezkousej, kazdopadne te muzu potvrdit z vlastni zkusenosti ze ted se citim jako osvobozeny jesli mi rozumis.
Taky zalezi na receptorech v mozku jak dalece budou na to reagovat, nekdo je snaze lecitelny tim konopim nez druhy.

Jeste dodam ze za celych 5 mesicu jsem uz nemel ani chripku natoz rymu zadny ,epilepticky zachvat, neprisel ani jeden jediny panicky atak a ta ukrutna bolest zaludku uz se mi take nevraci , to ti mohu odprisahnout ze to tak opravdu je.

Zde konopi VS schiza, pomaha Strain s CBD s co nejnizsim THC, tak pozor na THC-strainy.

http://healthland.time.com/2012/05/...clinical-trial/

Naposledy upravil Madical-Strains 09-06-2017 v 18:22 PM

Old Post 09-06-2017 v 17:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 254

S tou samovraždou to teraz už nie je také vážne...dosť ma to posilnilo, vieš ako to myslím "Čo ťa nezabije......"
S tým vysadením liekov ešte počkám, len pár dní beriem nový liek a potrebujem si kúpiť komplet výbavu na pestovanie indoor.Zatial sa maj dobre a občas napíš report(kludne aj mne do správ) ako pokračuješ v liečbe

Old Post 09-06-2017 v 19:21 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 255

ok , kdyz tady budu tak me to stale pomaha , kdyby me to uz nepomahalo , tak by pro me prestal byt smysl si to pestovat.

Old Post 09-06-2017 v 20:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 256

Ted jsem kontroloval klony a vypadaji ze by se nakonec mohly preci jen chytit.
Na jednom klonu povyrostly ty male vyhonky v polovibe stonku.
Listy jsou zatim jeste stale zelene a neni videt dalsi ujma a uz jim nezloutnou spicky.
Necahpu cim to tedy bylo kdyz maji stale ty same podminky.

Ale koreny nejsou zatim videt ani s tou nejvetsi predstavivosti.
Az bude denni svetlo tak znovu nafotim asi zitra.

Old Post 10-06-2017 v 20:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0239860 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív