Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné , Příspěvek č. 241

infecti :nerozlisuju to az tak podle puvodu ale nechtelo se mi rozdelovat dojezdy na sativach a indikach a delat nejake pomery tak sem to rozdelil na cestinu(outdor) a skero(indoor)treba akorat ja sem se nebavil o stavech hned po zakureni ale o tech dokrupech ktere se mi dostavuji po nejake dobe od poziti tak asi tak

Old Post 29-11-2007 v 16:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 242

mel jsem ted par zvlastnich dni..po nich sem zjistil ze muzes kourit jak chces ale musis jit za svym snem..musis furt bojovat zato cemu veris a delat to co te bavi...zadna lenost neexistuje..je to jen vnitrni sracka kterou si clovek sam vytvari v hlave..
talze kurme ale vytvarejme...


EDIT:
jako zjistil sem to davno ale ted sem si to zase uvedomil..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Naposledy upravil luckyBOB 29-11-2007 v 18:18 PM

Old Post 29-11-2007 v 17:10 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 243

citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
mel jsem ted par zvlastnich dni..po nich sem zjistil ze muzes kourit jak chces ale musis jit za svym snem..musis furt bojovat zato cemu veris a delat to co te bavi...zadna lenost neexistuje..je to jen vnitrni sracka kterou si clovek sam vytvari v hlave..
talze kurme ale vytvarejme...


Prostě funguješ jak normální člověk, akorát si ktomu přikuřuješ. Přesně tak, žádná lenost se nedá nepřekonat.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 29-11-2007 v 17:32 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 244

MACEKK23 :
mě na vykudu dojebe outdor i indor žádny rozdil v tom nevidim. až na ty stavy

Old Post 30-11-2007 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 245

me na brku sere ta uzkost. Kdyby to nepusobylo na centruám uzkosti tak je to 100x lepsi..

2lucky bob: jenze te sracce (kterou si clovek vytvori v hlave) se prave rika Lenost

Old Post 30-11-2007 v 16:49 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 246

...a taky úzkost

Old Post 01-12-2007 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 247

jak to myslite s tou uzkosti porad. ja mam uzkost fakt jedině když už toho zhulim fakt moc

Old Post 01-12-2007 v 22:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 248

Nesvádějte bordel v hlavě na trávu. Ta zato nemůže

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 02-12-2007 v 05:37 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdfk
Stálý Člen

Karma uživatele mdfk - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 249

sere ma asi to, že sa stáva čoraz viac imigovou vecou mladých ľudí, ktorí si myslia, že ked zahulia tak sú cool alebo čo ja viem čo... chcú si tym niečo dokázať... a okrem toho tá vydutosť po tom a pamäť, ktorú už skoro ani nemám...

awr awr awr

Old Post 03-12-2007 v 16:57 PM
mdfk je offline   Profil uživatele mdfk   Find more posts by mdfk   Foto galerie člena mdfk   Click here to Send mdfk a Private Message   Add mdfk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 250

Zdar, ja sem taky mladej....ale plnoletej...a hafec mladejch to fakt bere tak, ze je to frajerina...nastesti jsou zde taky nasi groweri..jez maj k marihuane uz hezkej vztah a hulej ji proto, ze ji maj radi.....ja si myslim, ze ja sem taky tak zacinal!!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 04-12-2007 v 10:33 AM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 251

ja zadny spatny veci o Hulu neznam :-))

God is Love

Old Post 04-12-2007 v 17:45 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 252

smrad "shitu" mi fakt vadí

Old Post 04-12-2007 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 253

To já právě miluju když ta palda srmdí jako hovno .
Jinak mi nejvíc asi vadí že se pak zaseknu a jsem unavanej, taky záleží na vzorku.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 04-12-2007 v 19:25 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od MEDwjet
smrad "shitu" mi fakt vadí


Tak to taky nemusím.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 04-12-2007 v 23:51 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 255

mně sere přebírat voprcaný palice ale ne zas tolik:-)

vymrdej!!!

Old Post 05-12-2007 v 17:49 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 256

citace:
Původní příspěvek od mykee
mně sere přebírat voprcaný palice ale ne zas tolik:-)

právě že mě to naopak baví a dá se u toho zabavit jezenim nedozrálejch semínek

jinak mi vadí že to občas přeženu a jsem uplně vypatlanej a až moc zamlklej a potom unavenej a to že časem nějakej model ztrácí na účinnosti

Old Post 05-12-2007 v 19:48 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4600230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív