Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
bobcat
Stálý Člen

Karma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 62 

Použití hnojiv BioBizz v hydroponických a aeroponických systémech Příspěvek č. 225

Ahoj,
když jsem zjišťoval zdali je možné používat BioBizz v drip závlahách, našel jsem vyjádření přímo od BioBizzu. Třeba se to taky bude někomu hodit (doporučené dávkování je uvedeno na konci přízpěvku):

Ne každý ví, že je hnojiva BioBizz možné používat pro vodní systémy jako jsou rockwool, nft, kokos nebo aero.
Hnojiva BioBizz byla původně koncipována pro pěsování v zemině, ale přesto od doby co vlastníme OMRI a SKAL/EKO certifikace (důkaz že je náš produkt 100% biologický) jsme přeměnili některé naše přísady, aby bylo možné je použít univerzálně bez ohledu jestli pěstujete v rockwoolu, NFT nebo s kokosovým dripem.

Základní pravidla:

  • TopMax, BioBloom a RootJuice fungují bez problému ve všech hydro i aero systémech.

  • BioGrow a FishMix múžete použít s ohledem na rychlou kazivost způsobenou obsahem koncentrovaných biologických přísad. V NFT systému nebo v nádrži s živným roztokem budete muset celý obsah nádrže měnit místo každého týdne každé dva dny. Musíte vědět co děláte a věnovat tomu dostatečnou pozornost protože se všechno může rychle pokazit. Za to neručíme.

  • Pro automatické systémy je to stejné, BioGrow/FishMix se začíná rozkládat a následně pěnit za dva dny. Pokud tedy máte namíchaný roztok obsahující BioGrow/FishMix musíte jej použít co nejdříve. Navíc při použití složek v živném roztoku musíte předejít ucpávání a zanášení použitím kapilár s průměrem 4mm a větším. Doporučujeme po aplikaci výživy kapilární rozvody propláchnout pouze upravenou vodou stejně tak všechny ostatní části systému.

  • Pro automatické kokosové systémy mohou být BioGrow/FishMix nejlépe využity ručním zaléváním 2-3x týdně, předejde se tak vzniku páchnoucí pěny v nádržích na živný roztok.

  • Použijte jednoduché filtry jako jsou netkané textilie nebo staré trička k zachycení větších sraženin z BioBizz živného roztoku, bez snížení výkonu to pomůže zamezit zanášení a usazování v systému.

  • FishMix a/nebo Alg-a-Mic můžete použít jako postřik (2-3x týdně, 1-2ml/litr) dokud nezačne květová fáze. Při nástupu květu budete muset aplikaci přerušit, protože by tyto láky neměli přijít do přímého kontaktu s květem.
    S použitím FishMixu máte jistotu že máte dostatek dusíku (pokud pěstujete v NFT, FishMix je jediným zdrojem dusíku který dokáže BioBizz nabídnout (kromě dusíku v BioBloomu)), ale po druhém týdnu květu budete možná potřebovat nasadit další produkt pro udržení specifické hladiny dusíku, zejména pokud vaše rostliny vykazují růstové/vizuální defekty.

  • Při použítí pouze TopMax a BioBloom budete mít nedostatek dusíku, magnesia a dalších užitečných prvků. Není tomu proto, že by byl BioBizz nekvalitní ale proto, že NPK u 100% organických a ekologických produktů nikdy nemůže být vyšší než 8. Někdy, v závislosti na velikosti rostliny a ve specifickém systému po druhém týdnu květu a déle, může být požadavek NPK větší, než BioBloom samotný dokáže nabídnout. Hlína má oproti vodě v NFT systémech mnohem lepší vyrovnávací schopnosti a je mnohem bohatší na minerální látky. Jak jsme již řekli, BioBizz je původně určen pro půdy.

  • Ve všech hydroponických a kokosových systémech se doporučuje držet se dávkovacího schématu pro lightmix + přidat cca 40%. To znamená místo 5ml/l používat 7ml/l, místo 2ml/l 3ml/l atd.
BioBizz WorldWide BV

----
tagy: biobizz hydro hydroponie aero aeroponie coco kokos drip nft amazon organická hnojiva bio

Old Post 13-11-2011 v 21:28 PM
bobcat je offline   Profil uživatele bobcat   Find more posts by bobcat   Foto galerie člena bobcat   Click here to Send bobcat a Private Message   Add bobcat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dvěstěpade
Nový Člen

Karma uživatele Dvěstěpade - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 226

Zdravim pratele..

Trochu jsem to tu procetl ale nikde jsem to nenasel(a nebo prehledl)

Da se pouzivat fishmix ve forme postriku na listy i v pulce kvetu? Stihne se dostatecne vstrebat? Vzhledem k tomu jak smrdi, tak bych to pak nechtel palit.

Diky

Old Post 01-02-2012 v 16:17 PM
Dvěstěpade je offline   Profil uživatele Dvěstěpade   Find more posts by Dvěstěpade   Foto galerie člena Dvěstěpade   Click here to Send Dvěstěpade a Private Message   Add Dvěstěpade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 227

v půlce květu už na ně nic nestříkej!

Old Post 01-02-2012 v 16:27 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od Dvěstěpade
Zdravim pratele..

Trochu jsem to tu procetl ale nikde jsem to nenasel(a nebo prehledl)

Da se pouzivat fishmix ve forme postriku na listy i v pulce kvetu? Stihne se dostatecne vstrebat? Vzhledem k tomu jak smrdi, tak bych to pak nechtel palit.

Diky


Osobně nedoporučuji postřik at už čímkoliv od druhého max.třetího tydne květu, a fishmixem už vůbec ne ,ten je dobrý jako postřik leda tak na růst ,na květ je jej možno použít místo grow složky,pač má takřka stejný poměr NPK jako grow,postřikem v pozdějším stadiu květu si akorat říkáš o plísen a ta rybina v šiškách taky nic moc,toš snad sem ti trochu pomohl,hoj.

Old Post 01-02-2012 v 16:32 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dvěstěpade
Nový Člen

Karma uživatele Dvěstěpade - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 229

citace:
Původní příspěvek od marw


Osobně nedoporučuji postřik at už čímkoliv od druhého max.třetího tydne květu, a fishmixem už vůbec ne ,ten je dobrý jako postřik leda tak na růst ,na květ je jej možno použít místo grow složky,pač má takřka stejný poměr NPK jako grow,postřikem v pozdějším stadiu květu si akorat říkáš o plísen a ta rybina v šiškách taky nic moc,toš snad sem ti trochu pomohl,hoj.





Pomohl, diky.

Rikas nestrikat? Moje kytky zacina okupovat nejaka listova plisen a v g-shopu me doporucil HF-Mycol, prej muzu kropit i v kvetu. Mate s tim nekdo zkusenosti?

Old Post 01-02-2012 v 19:27 PM
Dvěstěpade je offline   Profil uživatele Dvěstěpade   Find more posts by Dvěstěpade   Foto galerie člena Dvěstěpade   Click here to Send Dvěstěpade a Private Message   Add Dvěstěpade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 230

citace:
Původní příspěvek od Dvěstěpade





Pomohl, diky.

Rikas nestrikat? Moje kytky zacina okupovat nejaka listova plisen a v g-shopu me doporucil HF-Mycol, prej muzu kropit i v kvetu. Mate s tim nekdo zkusenosti?


Ano existují některé postřiky,většinou Bio které je možno použít i v pozdějším stadiu květu ale co jsem zatím pozoroval nějak to nefunguje,v tvém případě bych doporučil ostříhat špatné časti listu,hlavně to nepřehnat,přídat ofuky,kytkám zajistit pořádný přísun čerstvého vzduchu a stáhnout vlhkost.Jinak přípravek HF-Mycol neznám,pokud je to chemka tak hlavně pozor na ochrannou lhůtu.

Old Post 02-02-2012 v 19:01 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 231

citace:
Původní příspěvek od Dvěstěpade

Pomohl, diky.

Rikas nestrikat? Moje kytky zacina okupovat nejaka listova plisen a v g-shopu me doporucil HF-Mycol, prej muzu kropit i v kvetu. Mate s tim nekdo zkusenosti?


Zdar, HF Mycol nie je chemka, takže v poho, OL je 0. Dá sa objednat aj na www.biocont.cz , ide o " fenyklový olej s obsahem dalších extraktu". Olej v šiškách pri striekaní v neskorších fázach kvetu je samozrejme tiež diskutabilný, ale zo začiatku v poho. Ak by sa ti podarilo postriekať listy a nezasiahneš kvety, tak môžeš striekať kedykoľvek . Bude to piplačka , ale čo už.
Tu je nejake PDF
Nemám vyskúšané, mám ho kúpený, skúsim ho na jar na viniči na záhradke

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 03-02-2012 v 12:30 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hnojení biobizzem Příspěvek č. 232

Zdravím,

doteď jsem hnojil jen koňským trusem, rozhodl jsem se koupit něco lepšího, ale přesto bio. Mám doma Grow, Bloom, Top max a kořenový stimulátor.

V návodu je napsáno dávkování a že mám hnojit každý den. Jenže to je na každé nádobce zvlášť bojím se když dám všchno dohromady nebude mít koncentrát moc veliký obsah hnojiv? Tím myslím 2ml bloomu, topmaxu a kořen stim. To už dělá asi 6ml na litr? Můžu takto mixovat hnojiva do jednoho litru jak se mi zlíbí, ale i přesto nepřehnojím rostlinu? Rostlina má 30 dní růstu. Díky

Tady je nějaké foto:

https://lh4.googleusercontent.com/-Cn-MOQG1D8Y/T1TVWPhXafI/AAAAAAAAAmE/ZXfKIPlJSSI/s640/5%2520%25284%2529.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-uBG7MD5QJQA/T1TVa-7AIQI/AAAAAAAAAmM/inK-jGQ3Ilc/s640/5%2520%25282%2529.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-xsTd0AFKd_A/T1TVfeVZL_I/AAAAAAAAAmU/3iiJSEkVdkw/s640/5%2520%25286%2529.JPG

Old Post 05-03-2012 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 233

Hnojení Bio Bizzem http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=22139 najdeš tam hnojící tabulky, údaj na lahvi je orientační.

Napsáno tam je hnojit každou zálivku, ne každý den..

A pokud máš 30 dní na rústu, hnoj jen Grow.. RootJuice je už zbytečnej.. leda bys přesazoval. Bloom a Top-Max použij spolu z Growem až při květu.

Jak vložit fotky? http://grower.cz/pestovani/navody/...azky/16.html#93
Nejdou Ti vložit fotky? http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52323

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 05-03-2012 v 15:40 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 234

Má pravdu předseda (Bezdechu)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 05-03-2012 v 19:08 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 235

aha, díky každá zálivka se bere co přesně? Jak často? Na obalu je napsáno abych to hnojil s každým zalíváním, ale já zalívám každej den. Jak jsem se dočetl tak hnojivo nemůžu nechat v 1l flašce naředěné třeba týden. To musím zalívat hned čerstvě, takže to budu muset dávat velkýho bacha, abych to namíchal přesně.

Old Post 06-03-2012 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 236

zdravím...chtěl jsem se zeptat jestli mi vystačí 0.5litru bio grow a 0.5 litru bio bloom na 5 kytek shamana jen tak odhadem, kdo už s tim ma zkusenost...ja totiz letos budu mejt kytky prvnim rokem...jo a ještě sem si chtěl udělat hnojivo z kopřiv a ze slepičáků a zeptAT se vás jestli to mužu míchat... třeba 1 týden hnojit střídavě (po:bio grow..stř:kopřivy..Pa:bio grow...Ned:kopřivy) a to sami i se slepičákama a bloomem..a nebo jeste jestli si myslite ze je lepši hnojit jen bio grow a nebo i dohromady s kopřivama?

Old Post 04-04-2012 v 08:23 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 237

asi OUT ? ja myslim ze jo-vystaci
stridej--ikdyz venku se to vsakne ..

Old Post 04-04-2012 v 20:32 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 238

citace:
Původní příspěvek od mysak
asi OUT ? ja myslim ze jo-vystaci
stridej--ikdyz venku se to vsakne ..
jojo out a dik

Old Post 05-04-2012 v 16:19 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 239

zdar, máte někdo pozitivní hodnocení BIOHEAVEN? ze začátku jsem ho zkoušel, ale myslím, že květinky jedou i bez něj v pohodě, když se staráte.. čili - má to smysl poměr CENA / VÝKON? díky. ween

carpe diem

Old Post 05-04-2012 v 18:19 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 240

Bioheaven jsem přidávál do 100l sudu s MR1, CalGreen a ATA-clean.. kromě toho, že mě vždy po dvou dnech zkazil celý roztok, tak byl úplně k hovnu! jel sem s tím Jacka pod 600W a vůbec žádný rozdíl oproti minulému a dalšímu kolu stejných klonů JH tam nebyl..
OT ještě bloombastic, co jsem vyfasoval na Cannafestu, tak ten mě taky během dvou dnů zkazil celý sud.. No prosně nasrat na takové hype stimulátory!

Old Post 05-04-2012 v 20:25 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8542240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív