Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 209

Já mám jen ty nejlepši zkušenosti s klečkou, přijde mi nejlevnějši a navíc dají skoro vždycy slevu..
Naposled jsem měl objednávec za litr, pár vůní airsuru neměli, tak mi poslal mail s omluvou, že to co nemají skladem nahradí a celou objednávku mám zdarma
Super a rychlý jednání, doporučuju

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 09-02-2013 v 14:52 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 210

citace:
Původní příspěvek od filipec
Já mám jen ty nejlepši zkušenosti s klečkou, přijde mi nejlevnějši a navíc dají skoro vždycy slevu..
Naposled jsem měl objednávec za litr, pár vůní airsuru neměli, tak mi poslal mail s omluvou, že to co nemají skladem nahradí a celou objednávku mám zdarma
Super a rychlý jednání, doporučuju


JJ taky neco nemeli skladem tak mi dali slevu na neco jineho 3kila

Old Post 23-02-2013 v 13:26 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 211

Nicmene Semenakonopi..
Minuly tyden nekdy ve setředu jsem objednaval semena...
v patek jim pisu ,,mejla,,teda kdy to jako pošlou, jestli to nemaji skladem,tak at me ani sebe nezdrzuji a objednavam jinde....
..napsali mame skladem posilame v ponděli
a dneska je sobota a hovno pi*o! Mrdky

Old Post 23-02-2013 v 13:31 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 212

special grower smíchov, jdou s přístupem k zákazníkovi pěkně dolu. Zvyšující se arogance stoupá s počtem personálu za pultem.Příště jdu utrácet svoje peníze jinam.

Old Post 28-02-2013 v 21:36 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 213

growland újezd, byl jsem tam za poslední dva měsíce 4x a ani jednou neměli to co jsem potřeboval, povětšinou dost základní cajky, na ímejly s dotazem ohledně dostupnosti věcí se nikdo neobtěžoval odpovědět..při poslední návštěvě mě zarazilo, že v šopu bylo nahuleno (cigárama) jako v putyce, což mě jakožto čerstvýho nekuřáka trochu nasralo ...


growmania o kousek vedle naopak v pohodě, měli všechno, sympatičtí mlaďasové za pultem a k nákupu přidali příjemnej bonus
doporučuju

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 01-03-2013 v 01:01 AM

Old Post 28-02-2013 v 23:05 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buffalo
Nový Člen

Karma uživatele Buffalo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 214

Potřeboval sem fem. WR tak sem zvolil Growgarden zatím semena v pohodě vše bleskově doručeno. na podzim zrekapituluji více.

jsem člověk

Old Post 08-03-2013 v 14:37 PM
Buffalo je offline   Profil uživatele Buffalo   Find more posts by Buffalo   Foto galerie člena Buffalo   Click here to Send Buffalo a Private Message   Add Buffalo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 215

obecne bych řekl že hodně prodejcu ma všechno skladem, do te doby než si neco objednate-(growshopkolin)

Old Post 10-03-2013 v 20:02 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shpongle
Nový Člen

Karma uživatele shpongle - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 15  

Palec dolů growshop.cz nikomu nedoporučuji Příspěvek č. 216

Chtěl sem se jen podělit o zkušenosti s tímto obchodem. Kupoval sem u nich komplet. Nekolik veci nemeli na sklade a dali mi misto toho to co sem vubec nechtel a co bylo drazsi nez sem planoval. Takze jejich 15% slevu sem vlastne nevyuzil. Vzit sem si to nemusel, ok, moje blbost, ale k tomu mi prodat korenovy stimulator, kteremu konci zivotnost za mesic a pul uz je docela drzost. Navic sem slysel, ze s reklamaci u nich nepochodite a ze meni orig. semena za nejaky podradny. Hlavne, ze reklamy maji kam se clovek podiva. Takze za me nedoporucuji! Ma nekdo podobne zkusenosti?

Old Post 03-04-2013 v 18:59 PM
shpongle je offline   Profil uživatele shpongle   Find more posts by shpongle   Foto galerie člena shpongle   Click here to Send shpongle a Private Message   Add shpongle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 217

Growshopy su vysokospecializovane predajne, preto maju aj vysokohorske prirazky. Spusta veci - osvetlenie, ventilacia, meranie, hnojenie sa daju kupit podstatne lacnejsie v elektropredajniach, v zahradkarskych potrebach a pod. Okrem semien by som tam asi nekupil nic, ale ako sa zda uz aj tie pancuju. Dik za upozornenie, davam K+

RB

Old Post 03-04-2013 v 19:39 PM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 218

A já si u nich v pátek objednával pár věcí, celkem za 1500, bankovním převodem. Do teď čekám než mi pošlou číslo bankovního účtu a VS.

Tohle mě teď akorát přesvědčilo, abych se na ně vysral.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 03-04-2013 v 19:54 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASStard
Nový Člen

Karma uživatele BASStard - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 219

Taky jsem nedávno něco objednával a slevu 15% jsem dostal. Kupoval jsem zároveň i semínka 2 balení a k tomu 1 zdarma, ale neplatí už na to ta sleva 15% což je logické. V balíku bylo i několik katalogů seeds, hafo samolepek jahody a noviny konoptikum jako bonus. 4 dny trvalo doručení, takže docela vpohodě.

Old Post 03-04-2013 v 20:30 PM
BASStard je offline   Profil uživatele BASStard   Find more posts by BASStard   Foto galerie člena BASStard   Click here to Send BASStard a Private Message   Add BASStard to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BASStard! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shpongle
Nový Člen

Karma uživatele shpongle - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 220

Díky za pozitivní karmu uzivateli erbes. Jinak growshop, se kterým mám pozitivní zkušenosti je novygrowshop.cz, obchod maji třeba nedaleko Flory.
Prodavač je schopný poradit a je vstřícný. Bohužel sem tam ale reklamoval regulator s thermostatem značky Fanline, což je ale chyba vyrobce a druhý den sem si mohl vyzvednout nový. Také sem tam zakoupil 6 krabiček semen značky Dinafem, která všechna vyklíčila, takže spokojenost.

Old Post 03-04-2013 v 20:30 PM
shpongle je offline   Profil uživatele shpongle   Find more posts by shpongle   Foto galerie člena shpongle   Click here to Send shpongle a Private Message   Add shpongle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 221

čau no já chtěl taky jeden typ větráku co nabízej, a místo toho vecpali kámošovi(kterej to kupoval, pač má u nich slevu ) jinej. kámoš si myslel že toje v pohodě asi a neřešil to, tvrdily mu že je stejnej, jen jiná značka bo něco takovýho. každopádně ja spokojenej nebyl, pač byl slabší, tim pádem, jsem ho nemoh mít pořádně zregulovanej, aby nedělal hluk... tot má zkušenost, jinak jsem nakupoval v growshopu jen věci na kouření a rw kostky, objímku(kterou nikde jinde v praze skladem nemaj) a všechno ostatní z groweru nebo někde v hornbachu atd.

Old Post 03-04-2013 v 21:35 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 222

jinak growhop.cz docela sirokej sortiment, dobry akce, mírně nadprůměrný ceny ale nikdy jsem si od nich radši nenechal poraditxD v Novymgrowu jsou trošku lepší ceny. mnohem lepší dostupnost semen, příjemné jednání a domluva,někdy dobře poradí když je tam ten týpek ale zas někdy radí až moc
Dneska jsem byl v growshopu na žižkově a pak v novymgrowshopu na flore ani jeden nemá ani metr 125mm sonoflexy pak mě tam donutily že musím přijít zítra...tak snad né zase zbytečně.

Old Post 03-04-2013 v 22:53 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: growshop.cz nikomu nedoporučuji Příspěvek č. 223

citace:
Původní příspěvek od shpongle
growshop.cz nikomu nedoporučuji ...........Takze za me nedoporucuji! Ma nekdo podobne zkusenosti?


citace:
Původní příspěvek od shpongle
Jinak growshop, se kterým mám pozitivní zkušenosti je novygrowshop.cz,


Je, že by konkurenční boj ???

Old Post 03-04-2013 v 23:01 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 224

čau,
nerad bych zasíral, ale stejně to je na smazání, takže.

Chápu, že je někdo nasranej, když mu nepřijdou semena nebo tak, ale uvědomte si, že i lidem z Gshopů(já jím nejsem) můžeme být vděčni za to, co dělají. Mají vyšší ceny, dá se sehnat levněji, ale ukaž mi, kde jinde koupím hnojiva, hydrosystémy atp., vše pod jednou střechou.
Nebýt Gshopů, byli by jsme v pěstování o krok zpět. Toť můj názor, jestli se někomu nelíbí, ať skočí do bau... čehokoliv a koupí mi tam bcuzz a+b a šestikilo sodík, jsem zvědavej, jak mu paní, nevzdělaná v ničem, poradí.

Old Post 04-04-2013 v 05:29 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9071460 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív