Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Poznáte někdo samce ještě před květem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
CD-LINER
Nový Člen

Karma uživatele CD-LINER - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 209

hej v raném stádiu se to nedá moc poznat možná tím že samec je větší a řídší, ale 1-2 týdny před květem:Samec táhne hodně do výšky, kolénka jsou daleko od sebe a má řídkší profil.Samici roste každý nový list těsně ke starému, takže vrchol rostliny je ukryt pod houštím listí, to zn. že je dost rozrostlá do husta.

Old Post 20-03-2007 v 18:27 PM
CD-LINER je offline   Profil uživatele CD-LINER   Find more posts by CD-LINER   Foto galerie člena CD-LINER   Click here to Send CD-LINER a Private Message   Add CD-LINER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 210

citace:
Původní příspěvek od CD-LINER
hej v raném stádiu se to nedá moc poznat možná tím že samec je větší a řídší, ale 1-2 týdny před květem:Samec táhne hodně do výšky, kolénka jsou daleko od sebe a má řídkší profil.Samici roste každý nový list těsně ke starému, takže vrchol rostliny je ukryt pod houštím listí, to zn. že je dost rozrostlá do husta.

Vždy to tak není, podivej se co se např. minulej rok podařilo vypěstovat mýmu spolupěstiteli: sweet tooth jak jsme se divili, že je to samec!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 20-03-2007 v 19:08 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 211

citace: to robor
Čus, samce poznáš podle toho, že většinou roste rychlejc a táhne se do vejšky. Hlavním rozeznávacím znakem ale sou takový kuličky na šťopce, který začnou vyrůstat ze stonku u kolínek. Oproti tomu samice ukazuje na těch samejch místech jakoby chloupky. ja jsem mel u jedny kytky takovy bobulky a es sem to chctel vyhodit.kdyz se z tech bobulek zacaly delat ,,pistils,, bo tak nako se tomu rika,proste ty bili tycinky

DEN/NOC

Old Post 02-05-2007 v 14:29 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 212

Viete niekto aky minimalne stary musi byt odrezok aby som zistil pohlavie ? mam ten odrezok potom nechat v tme 24 hod. ? prosim poradte...

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 07-05-2007 v 13:38 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 213

citace:
Původní příspěvek od mittka
Viete niekto aky minimalne stary musi byt odrezok aby som zistil pohlavie ? mam ten odrezok potom nechat v tme 24 hod. ? prosim poradte...


Neže by se to tu nedalo vyhledat že? Ale obecně se říká, že něco okolo toho měsíce jak už bylo zmíněno v jiném trýdu, kde ses ptal. U každé odrůdy je tomu jinak, ale zhruba po měsíci je kytka stará kvést. Jelikož řízek si ponechává věk matky(řízek z dvouměsíční matky "je starý" dva měsíce), tak řízek z měsíční matky by na určení pohlaví mohl styčit. 24 hodin by mohlo urychlit určení pohlaví, ale není ho nějak moc potřeba, ale klidně zezačátku můžeš a pak těch 12/12

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 07-05-2007 v 18:49 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 214

Je to samice, podle tý poslední fotky skoro určitě.

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 14-05-2007 v 13:29 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rys
Nový Člen

Karma uživatele rys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 215

zdravim vytahl jsem ze hermo-skunkpalky 3 semena a vyrostly mi 3 samci to se mi jeste nestalo ph 6.5 udrzuji jak se kurna ta kytka chce rozmnozit?

Old Post 24-05-2007 v 12:02 PM
rys je offline   Profil uživatele rys   Find more posts by rys   Foto galerie člena rys   Click here to Send rys a Private Message   Add rys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 216

zdarec hele ten papírový pytlík..jak dlouho ho mám na té větvi nechat?

Old Post 28-06-2007 v 18:20 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 217

milotak: tak v takovem stadiu to uz je podle me jasne ze to je samice...je tam prece jeji kvet..

kony

Old Post 01-07-2007 v 22:10 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 218

tak co myslíte?

Old Post 03-07-2007 v 15:55 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MacaCZ
Nový Člen

Karma uživatele MacaCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 219

hola lidi mozna bych mel mensi radu parkrat se to osvedcilo pokud budete mit spodni listky na kytkach sirsi nez normalne tak si na tu kytku davejte bacha at vam z nich nevyrostou samci ale rikam nefunguje to u vsech kytek je to proste jen takove varovani

Maca´s World

Old Post 06-07-2007 v 12:55 PM
MacaCZ je offline   Profil uživatele MacaCZ   Find more posts by MacaCZ   Foto galerie člena MacaCZ   Click here to Send MacaCZ a Private Message   Add MacaCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bl0.oD St0rM
Nový Člen

Karma uživatele Bl0.oD St0rM - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 220

čus ludia

To je sračka ne?..Mne se stala taky haluz....Pestoval jsem 1,5 mesice a vyrostla mi kytka velka asi 15cm...a z tech spodnichlistku mne vyrostly palicky....a pritom jsem uz mnel i vrcholy,mno to nebyly vrcholove palky....ale ze zacatku to tak vypadalo...ale behem dalsich 5-ti dnu se mi stoho vyklubaly nejaky bobulky...ˇ=takze samec...hned jsem ho vytrhl!.....

Old Post 17-08-2007 v 10:43 AM
Bl0.oD St0rM je offline   Profil uživatele Bl0.oD St0rM   Find more posts by Bl0.oD St0rM   Foto galerie člena Bl0.oD St0rM   Click here to Send Bl0.oD St0rM a Private Message   Add Bl0.oD St0rM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Bl0.oD St0rM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomas.peet
Nový Člen

Karma uživatele thomas.peet - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 221

To ja jsem letos totalne pohorel. Asi 10 jsem jich rozdal a z 10 mam 7 samcu a 3 vopichany.

Old Post 26-08-2007 v 11:15 AM
thomas.peet je offline   Profil uživatele thomas.peet   Find more posts by thomas.peet   Foto galerie člena thomas.peet   Click here to Send thomas.peet a Private Message   Add thomas.peet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikymil
Nový Člen

Karma uživatele mikymil - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 222



Koukněte na foto a poradte co je samec

mikymil

Old Post 01-10-2007 v 06:45 AM
mikymil je offline   Profil uživatele mikymil   Find more posts by mikymil   Foto galerie člena mikymil   Click here to Send mikymil a Private Message   Add mikymil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 223

mikymil:

Na první fotce je samec!

A to druhý vypadá na samičku, ale dole v patře v tom rozvětvení se to možná trochu kulatí, tak jestli hermuje, nevím. Ale nejspíš to bude samicá.

Old Post 01-10-2007 v 06:57 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikymil
Nový Člen

Karma uživatele mikymil - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 224

když jsem tam toho samce nechal déle asi týden je možné že ostatní změní pohlaví , mám toho samce okamžitě dát pryč?

mikymil

Old Post 01-10-2007 v 07:58 AM
mikymil je offline   Profil uživatele mikymil   Find more posts by mikymil   Foto galerie člena mikymil   Click here to Send mikymil a Private Message   Add mikymil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1516840 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív