Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Holy112
Nový Člen

Karma uživatele Holy112 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od pukanec
a co poviete na tuto seedbanku https://www.seedboutique.com je to pohodicka sice to trochu trva ale pridu objednal som si papaya no a za tri tyzdne mi semiacka dorazili komplet neporusene a este k tomu aj bonus takze moje hodnotenie 1


Čus, hele jakej bonus, na jejich strankach nemohu nic najit

Old Post 25-05-2010 v 14:46 PM
Holy112 je offline   Profil uživatele Holy112   Find more posts by Holy112   Foto galerie člena Holy112   Click here to Send Holy112 a Private Message   Add Holy112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 194

ADVANCED SEEDS(1)- španělská seedbanka měl jsem odtud Ice kush pod lampou , výborné výnosy i tvrdost a co se týče high tak bylo šílene narkotizující .
Letos jsem o5 zvolil tuhle seedbanku , Mám nasazen ice kush a black diesel tak uvidíme ......

Old Post 08-06-2010 v 15:40 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 195

Nirvana,maximalní spokojenost.Do 10 dní (většinou max týden) sou semena doma,cena bezkonkurenční,model je kvalitní.Kupuji zde již 5 let a klíčivost je 95 -100 % ,poměr samci:samice 40%:60% (průměr,není pravidlem měl sem i 3:7 i 6:4 atd) .A posílaj bonus pack(10 semen) i když si objednam jen jedne balíček semínek za 21 dolacu i s postovnym ....15 dolacu za 10semen??? hehe,kde jinde to máte?

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 26-06-2010 v 10:52 AM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 196

The Cali Connection, velká spokojenost mám od nich Chem D S1 a Chem Master oboje femini, všech deset venku.
Jsem v 50 dnu květu a takovejhle sypanej cukr jsem ještě neviděl!!!!!!!
Tuhle banku doporučuji všem , kytky nádherný a doručení trvalo 14 dní.
Ještě jsem objednal do mé matkárničky : Sour OG a Deadhead OG
Jebal

Old Post 26-06-2010 v 15:49 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od Jebal
The Cali Connection, velká spokojenost mám od nich Chem D S1 a Chem Master oboje femini, všech deset venku.
Jsem v 50 dnu květu a takovejhle sypanej cukr jsem ještě neviděl!!!!!!!
Tuhle banku doporučuji všem , kytky nádherný a doručení trvalo 14 dní.
Ještě jsem objednal do mé matkárničky : Sour OG a Deadhead OG
Jebal


Přes co jsi to objednával?

Old Post 26-06-2010 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Re: Příspěvek č. 198

Objednával jsem od www.sowamazingseeds.com

Ted jsou tam od Cali Connection další pecky, jukni

Old Post 27-06-2010 v 16:46 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 199

Mate skušenosti s Barney's - Seeds,objednávky,kličivosti atd.
Chci ji vykošet na příští rok, tak mne zajimaji vaše názory.

Old Post 14-07-2010 v 14:24 PM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od Ruza
Mate skušenosti s Barney's - Seeds,objednávky,kličivosti atd.
Chci ji vykošet na příští rok, tak mne zajimaji vaše názory.


Mrkni sem http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=144147&page=5 ,sice z te seedbanky tam má jen G13/haze ale vypadá to víc než slušne

Old Post 14-07-2010 v 15:18 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 201

Rad bych od nich neco out,ale nevim jak na to naše klima.Jestli to dozraje.

Old Post 14-07-2010 v 16:52 PM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 202

Zdravim! Určitě nekupovat od High quality seeds, koupily jsme s kamárádem Jack Herrer, regular 10 semen, vyšlo jich 8, ale když jsme to selektovaly, tak nic co by za to stálo, samej herman a to co nebylo herman tak mělo paličky jak nehet!

Old Post 14-07-2010 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 203

Zdar zahradníci, včera se mi stala hrozná věc. Mám ve skříni Bílou vdovu a Orange Bud orig. od Dutch Passion. Vždycky jsem kupoval feminizovaný a vždycky byli stopro, ale teďka bylo z pěti OB 3 samci nebo hermáči a jedna Vdova ze sedmi samec. Taky mi vždycky všechno vyklíčilo a tentokrát 3 z těch Vdov ani nevzklíčili... FAKT NECHÁPU
Tohle se mi ještě nikdy nestalo a nepřál bych to ani vám, dodnes sem DP považoval za 100% záruku feminizovaných.

Old Post 07-11-2010 v 11:54 AM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 204

citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Zdar zahradníci, včera se mi stala hrozná věc. Mám ve skříni Bílou vdovu a Orange Bud orig. od Dutch Passion. Vždycky jsem kupoval feminizovaný a vždycky byli stopro, ale teďka bylo z pěti OB 3 samci nebo hermáči a jedna Vdova ze sedmi samec. Taky mi vždycky všechno vyklíčilo a tentokrát 3 z těch Vdov ani nevzklíčili... FAKT NECHÁPU
Tohle se mi ještě nikdy nestalo a nepřál bych to ani vám, dodnes sem DP považoval za 100% záruku feminizovaných.


Mel jsem nedávno pakl á 5fem.seeds od paradise (white berry a wappa) a co kytka z tech WB to hermáč(wappa byla uplne vpoho).Sice žádná hrůza dohromady z 5 kytek asi 25 semen,ale o stabilite se rozhodne mluvit nedá.

Z tech femek to nebude nikdy 100% jistota,to sice není ani z regulárů ale tam se to přece jen tolik nestává.

Old Post 07-11-2010 v 11:56 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 205

Od paradise jsem kupoval 10 Sensi Star a 10 Nebul a všecko 100% úspěch jak v klíčivosti tak v samicích, dokonce z jednoho semínka vylezli dvě kytky.
Dutch Passion jsem kupoval už taky hodněkrát, naposledy colour mix a taky všechno samice všechno vylezlo... Takže jsem si mohl ty OB koupit regular a bylo by to stejny.

Old Post 07-11-2010 v 14:11 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 206

A ty sis tam ty hermáče nechal Macho? Protože já jsem je chtěl seknout.
Anebo ty jsi to zjistil až někdy víc v květu? Protože já je mám teprve 2 týdny na květu a všiml jsem si u hlavního stonku těch koulí. Jestli jsi měl jen 25 semen, tak to je úplně vklidu. Takový hermáči, kteří se trochu prcnou a zjistíš to až při sklizni, jsou obvyklí celkem. Já ale nevím co mám dělat, riskovat se mi to s nima nechce.

Old Post 07-11-2010 v 14:19 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 207

Jasne že nechal,bylo to jen na spodkách a všiml jsem si toho už stejne pozde.Proste to žádná trága nebyla,ale stávat by se to nemelo.

Old Post 07-11-2010 v 15:57 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 208

DINAFEM SEEDS ?

Máte někdo zkušenosti s touto bankou. Mám v plánu od nich koupit fem. Moby Dick tak bych chtěl vědět jestli do toho mám jít.

Old Post 13-03-2011 v 20:25 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4259220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív