Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Unava po trávě...A jak na ni...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 177

U me je to ta sprska anebo kdyz vubec nevim tak si kapnu i ty podelany visine-tyhle zpusoby me pomahaj.Jablko ci zeleninka?-tak to musim vyzkouset.

Old Post 30-11-2007 v 17:42 PM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knic77
Nový Člen

Karma uživatele knic77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 178

Měl jsem stejný problém, a hlavně i ráno když jsem vstal byl jsem ještě omámenej. Pak mi kamarád doporučil bylinej čaj od Dr. Popov - jmenuje se Einstein tea - stojí kolem 40 Kč a seženete ho v jakékoli lékárně.
je určen pro studenty, manažery, aj. duševně pracující. Jak píšou no mě to každopádně pomáhá.

Old Post 23-12-2007 v 11:51 AM
knic77 je offline   Profil uživatele knic77   Find more posts by knic77   Foto galerie člena knic77   Click here to Send knic77 a Private Message   Add knic77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od seeds
Podle mě zavisí taky na stylu tvýho života,jestli jenom tak poleháváš doma u počítače a žereš a nebo aktivně chodíš ven a seš v pohybu,nebo ne?


Taky bych to tak viděl.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 23-12-2007 v 13:30 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 180

me to teeda dela jak u kteryho modelo nekdy sem spis naspidovanej nez vykydlej..

Naposledy upravil lysina 20-01-2008 v 21:14 PM

Old Post 17-01-2008 v 20:24 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 181

no ja si myslim ze unava je po kazdem modelu , ale muj doporuceny lek na unavu po stavu je si dat vanu .... potom se citis jako kdyz se vzbudis zady dojeb a pak cas na novy zhul

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 20-01-2008 v 18:34 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od ar45az
no ja si myslim ze unava je po kazdem modelu , ale muj doporuceny lek na unavu po stavu je si dat vanu .... potom se citis jako kdyz se vzbudis zady dojeb a pak cas na novy zhul


clovece, po vane sem tak zralej do postele. na to musi byt jinej trik.


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 20-01-2008 v 19:39 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od cajovnik


clovece, po vane sem tak zralej do postele. na to musi byt jinej trik.


Opravdu? tak na me to pusobi jinak, je to hodne invidualni

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 20-01-2008 v 20:55 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 184

nejlepsi na unavu po trave je trochu studenejsi sprcha

Old Post 26-03-2008 v 02:29 AM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 185

když se mi únava nehodí tak nehulim

Old Post 26-03-2008 v 06:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 186

mě pomáhá buď si zacvičit (posilovna) nebo mě dostane ze sra*ek doušek studeného mlíka nebo silná káva oslazená medem a s mlíkem, když už mi nepomůže tohle, tak mi nepomůže ani svěcená voda

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 26-03-2008 v 13:07 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 187

amfetaminy a jejich deriváty (ničí mozek,velká závyslost)

Old Post 29-03-2008 v 12:35 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
accountant
Nový Člen

Karma uživatele accountant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 188

prekonat prvotni pocit "nic se mi nechce"pustit se do jakekoli cinnosti - probrat stary supliky (nekdy i zabavne, co tam clovek najde) myti nadobi, hra na pocitaci, natrit stolek, pustit nahlas hudbu a tancit...ja se naucila zhulena i cist(teda cist jsem umela i predtim, ale ne zhulena...), a ani u toho neusinam, chytne te pribeh a jde to samo
no a nebo vyrazit kamkoliv do prirody na cerstvy vzduch

Old Post 30-06-2008 v 19:47 PM
accountant je offline   Profil uživatele accountant   Find more posts by accountant   Foto galerie člena accountant   Click here to Send accountant a Private Message   Add accountant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 189

accountant - uplne presne si to vystihla...staci proste robit HOCIAKU aktivitu a unava zmizne...jasne ked sedim na gauci a nic nerobim tak pocase to na mna pride a aj na ostatnych ale jakmile sa polozi na stol chales vsetci oziju...chce to skratka aktivitu !

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 11-07-2008 v 10:14 AM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 190

citace:
Původní příspěvek od accountant
ja se naucila zhulena i cist(teda cist jsem umela i predtim, ale ne zhulena...), a ani u toho neusinam, chytne te pribeh a jde to samo
no

Taky me bavi cist, clovek ten dej vnima uplne jinak, proste dobry prozivani pribehu. Problem mam jen ten, ze prectu stranku a nevim, co tam bylo

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 11-07-2008 v 11:00 AM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 191

je to o myšlenkách - stačí si vyčistit mysl třeba i jednoduchym protaženim, soustředěním se na něco - když nechci být unavenej tak nejsem...
a taky o dávce - svoji hranici si každej najde sám pokud chce..jak píše na prvních stránkách pan tajemný
a taky dost o stravě - přeci když jíte víc zeleniny a ovoce a čehokoliv vitálního tak jste víc svěží
a o životním stylu celkově aneb pryč s tupym čuměnim do monitoru či televize po dobu více než nezbytnou

...aneb set & setting rulezz

...a když tohle všechno člověk zvládá tak je skoro jedno jestli hulil indiku nebo sativu imho

kdo má tohle vyřešený tak nepotřebuje kofein, a podobně. ty sou jen pomocníkem ale ne nezbytnym


btw - nedávno jsem si na akci pročistil tělo celodenním konzumováním čistý vody, tancem... a k večeru tripa - takhle fajn a čistej stávek jsem dlouho nezažil, únava přirozená což sem na tripovi taky dlouho nezažil

ps: ale ten vaporizer je výbornej

Naposledy upravil 04-08-2008 v 01:25 AM

Old Post 02-08-2008 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 192

zdrawim, mna unava za bezneho dna len tak nezlomi...skor sa mi to stava ked sa prehulim a sedime niekde vykysnuty alebo po kombinacii s nadmernym mnozstvom alkoholu... a tu je figel...volam to MRTVA POLHODINKA..proste ked citim ze uz klinicky spim tak sa ulozim do pohodlia a uplne vypnem na nejaky cas...staci ked pocuvate okolie, bandu okolo...to vam nedovoli zaspat...sem tam nejake slovo hodite do placu...nejaky zakerny kamarat vam robi zle...myslim si ale ze fakt staci na par minut zavret oci a uvolnit sa...unava odide a zas existujem dalej...mam sice trosku okresany stavik ale to sa predsa da napravit nie ? a ak je ta unava uz velmi intenziivna zakazdym tak asi Vappo...nejaka smazka by vam povedala ze to ani nezhuluje je to naozaj prijemny stav...aktivne latky bez dechtu a je to poznat...
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 02-12-2008 v 13:52 PM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0745560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív